ویندوز استور به «مایکروسافت استور» تغییر نام داد
۶۰۳۶۸۸
۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
۴۱۰۰
مایکروسافت در راستای تبدیل وجه ویندوز از یک محصول به یک سرویس، ساعاتی پیش نام فروشگاه نرم افزاری ویندوز استور را با یک به‌روزرسانی به مایکروسافت استور تغییر داد.
وب سایت فارنت - بهزاد ایزدی فریمانی: مایکروسافت در راستای تبدیل وجه ویندوز از یک محصول به یک سرویس، ساعاتی پیش نام فروشگاه نرم افزاری ویندوز استور را با یک به‌روزرسانی به مایکروسافت استور تغییر داد.
 
 ویندوز استور به «مایکروسافت استور» تغییر نام داد

پرآوازه‌ترین شرکت نرم‌افزاری جهان، ساعاتی پیش یک به‌روزرسانی جدید برای اعضای اینسایدرهای گروه Release Preview منتشر کرد که باعث تغییر نام اپلیکیشن ویندوز استور به مایکروسافت استور شده است. این به‌روزرسانی باعث شده تا علاوه بر تغییر نام اپلیکیشن آیکون برنامه مذکور در منوی استارت و تکسبار نیز تغییر یابد.
 
 ویندوز استور به «مایکروسافت استور» تغییر نام داد

آیکون برنامه استور ویندوز 10 اکنون با لوگوی مایکروسافت ادغام شده است. هرچند این تغییر به طور رسمی اعلام نشده و ممکن است با بازخورد منفی اینسایدرها در آینده به حالت قبلی بازگردد، با این حال انتخاب نام مایکروسافت استور، برای فروشگاه نرم‌افزاری مذکور می‌تواند نوید بخش فروش محصولات برند مایکروسافت در این برنامه باشد، چراکه فروشگاه‌های حقیقی مایکروسافت نیز با همین نام شناخته می‌شوند.
 
 ویندوز استور به «مایکروسافت استور» تغییر نام داد

بدین ترتیب می‌توان حدس زد که در آینده نزدیک، اپلیکیشن مایکروسافت استور، علاوه بر اپلیکیشن، موزیک، ویدئو و کتاب، میزبان تولیدات سخت افزار شرکت‌های شخص ثالث در کنار کنسول ایکس باکس و محصولات برند سرفیس نیز باشد و کاربران بتوانند از یک استور واحد به سخت افزار و محتویات دیجیتال مورد نظر دستی پیدا کنند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج