دوترته: هیچ ثروت پنهانی ندارم
۶۰۳۹۷۰
۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
۲۴۸۴
رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین اذعان کرد به این که در سن جوانی به دلیل پولی که به او به ارث رسیده یک میلیونر شده اما در عین حال تاکید کرد که بر خلاف ادعای برخی منتقدانش هیچ گونه ثروت اعلام نشده‌ای ندارد.
خبرگزاری ایسنا: رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین اذعان کرد به این که در سن جوانی به دلیل پولی که به او به ارث رسیده یک میلیونر شده اما در عین حال تاکید کرد که بر خلاف ادعای برخی منتقدانش هیچ گونه ثروت اعلام نشده‌ای ندارد.

رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین روز جمعه در جریان مراسم شامی با خبرنگاران جزئیات مربوط به دارایی‌های شخصی خود را ارائه کرد.

او در این مراسم بار دیگر وعده سابق خود را تکرار کرده و گفت، هر کس بتواند ثابت کند که او ثروت پنهانی در حساب‌های بانکی طبق ادعایی که یک سناتور مخالف دولت او کرده، دارد، در جا استعفا خواهد داد.

دوترته خاطر نشان کرد: خیلی وقت پیش بود که من یک دانشجوی سال چهارمی بودم اما همان موقع حدود سه میلیون پزو (۵۹۰۰۰ دلار) ثروت داشتم اما این پول سهم من از ارث پدرم بعد از فوت او در سال ۱۹۶۸ بود.

سناتور آنتونیو تریلانس چهارم، اخیرا دوترته راه متهم کرده بود به این که بیش از دو میلیارد پزو ثروتش را زمانی که در فیلیپین شهردار بوده در حسابهای بانکی پنهانی و اعلام نشده مخفی کرده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج