گفتگوی خواندنی با داماد محمود احمدی نژاد
۶۰۴۴۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۸
۹۵۰۱ 
مهدی خورشیدی داماد احمدی نژاد به روزنامه شرق گفت: در سفرهای نیویورک کلا با ایشان نرفتم. سه‌سال ویزا صادر هم شد اما خودم نرفتم.دلیلی نمی‌دیدم. چون آدم در سفر کاری، جایی که می‌رود باید کمک کند و کاری انجام دهد. یکی، دو تا سفر با ایشان رفتم. البته به غیر از حج که زیارتی بود. یک‌بارش در چین -برای اجلاس جی‌8 بود .
خبرآنلاین: مهدی خورشیدی داماد احمدی نژاد به روزنامه شرق گفت: در سفرهای نیویورک کلا با ایشان نرفتم. سه‌سال ویزا صادر هم شد اما خودم نرفتم.دلیلی نمی‌دیدم. چون آدم در سفر کاری، جایی که می‌رود باید کمک کند و کاری انجام دهد. یکی، دو تا سفر با ایشان رفتم. البته به غیر از حج که زیارتی بود. یک‌بارش در چین -برای اجلاس جی‌8 بود .*الان منزل قبلی آقای احمدی نژادتبدیل به یک ساختمان چهار طبقه شده و‌ قرار است همه فرزندانشان با ایشان زندگی کنند.ما هم می‌رویم. چون همسر بنده تک‌دختر آقای احمدی‌نژاد است و همیشه دوست دارد که دخترشان همراهشان باشد. الان هم همگی در پاستور زندگی می کنیم.

*‌ از رای آقای احمدی‌نژاد در انتخابات اخیرخبر ندارم. حدس هم نمی‌توانم بزنم. وقتی هم پرسیدم، ایشان چیزی نگفتند.

* از همراهی آقای احمدی نژاد با مشایی در روز ثبت نام خبر نداشتم.ب فکر نمی‌کردم که چنین اتفاقی بیفتد شنیده بودم از اطرافیان که آقای احمدی‌نژاد می‌خواهد همراه مشایی برود. اما چیزی از خودشان نپرسیدم و جدی نمی‌گرفتم . شاید اگر من بودم این کار را نمی کردم.

*آقای احمدی‌نژاد اخلاق‌های خوبی دارند. مراقب بچه‌هایشان هستند. مسایل بیرون را در خانه نمی‌آورند. من آن زمان هم که در شورای مشاوران ایشان بودم ممکن بود به ایشان انتقاد داشته باشم ولی اینطور نبوده که این انتقادات را وارد روابط خانوادگی کنیم. بنده و ایشان همیشه در بیرون از خانه باهم بحث می‌کردیم و هیچ موقع در خانواده نیاوردیم. حتی در خانه ساعت‌ها می‌شد که کنار هم باشیم ولی حرفی از بحث‌هایمان نزدیم.

*آقای احمدی نژادبوتاکس نکرده چون بوتاکس بیشتر صورت را باز می‌کند. البته من کار پوست نکرده‌ام اما ایشان تا جایی که می‌دانم در سفرهای استانی زیر آفتاب و این‌طرف و آن‌طرف پوستشان خیلی اذیت شد یکسری کرم برای ایشان تجویز شد و خب خیلی بهتر شدند.

*واقعا آقای احمدی‌نژاد نسبت به 84 خیلی شکسته شده است. آقای خاتمی هم همین‌طور بود من خیلی قبل‌تر و بعدها ایشان را دیدم خیلی شکسته شده بودند.

*ایشان دفتری دارد و بعد از ریاست جمهوری قاعدتا فعالیت‌های سیاسی‌اش را ادامه می‌دهد. بعید می‌دانم ایشان حزب تشکیل دهد. تشکیلاتی است اما بعید است حزب بخواهد تشکیل دهد در روحیات ایشان هم نمی‌بینیم. تا الان هم نشنیده ام که برنامه خاصی داشته باشد.

*من خاتمی را دوست دارم.آقای خاتمی بیشتر فرهنگی است، احمدی‌نژاد بیشتر سیاسی است. احمدی‌نژاد خیلی دوست دارد که کارها را سریع به پایان برساند. آقای خاتمی طمأنینه خاصی دارد. در کار اجرایی آقای احمدی‌نژاد خیلی قوی است اما آقای خاتمی تئوریک و فرهنگی است. به نظرم هردویشان در عمل به شعارهایشان موفق عمل کردند.
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:16 - 1392/05/02
به به، من با اینکه احمدی نژادیم اما خبر از داماد ایشون نداشتم! جایی از ایشون صحبت نشده که بفهمم !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:21 - 1392/05/02
من همیشه فکر میکردم اینکه میگن خانواده رئیس جمهور در پاستور ساکن شدن یعنی خود رئیس جمهور و همسر و فرزندانی که مجرد هستن و با پدرو مادر زندگی میکنن. الان متوجه شدم که دخترو پسرایی که ازدواج کردن هم با شوهر و همسراشون اونجا ساکن میشن. جالبه ها!! یادمه احمدی نژاد اوایل ریاست جمهوریش در دوره اول میگفت که میخواد مردمی باشه و تو همون خونه خودش تو نارمک زندگی میکنه!! نگو یواش یواش کل طایفه اش رو هم برده پاستور!!
پاسخ ها
سماء
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
آخه مگه میشه رئیس جمهور مملکت وسط شهر تو نارمک یا هرجای دیگه زندگی کنه؟؟!! منطقیه به نظرتون؟!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
حالا نه اینکه پاستور بالا شهره؟ این مسئله از نظر امنیتی کاملا منطقیه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:04 - 1392/05/02
اگه واقعا خانوادشو از مسائل سیاسی جدا کرده بود دستشونو نمی گرفت با خودش ببره ددر
(نیویورک)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:56 - 1392/05/02
این داماد احمدی نژاده؟!؟!؟!؟....وااااای احمدی نژاد یه حرف بهش بزنه داماده درسته قورتش میده .......ماشا الله چه هیکلی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۲
توهین نکن دنیا خانم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:27 - 1392/05/02
اعتراف میکنم معنی و مفهوم ساده زیستی رو تازه امروز فهمیدم!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:49 - 1392/05/06
حالا چرا دمه اتاق عمله؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:23 - 1392/05/08
از رییس های قبلی هم اینقدر سوال میشد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:47 - 1392/05/08
که احمدی نژاد بوتاکس نکرده خخخخخخ اسم پمادا و کرماش چی بوده بگن ماهم بزنیم جوون شیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج