اسکورسیزی به شما سینما یاد می‌دهد!
۶۰۴۴۴۹
۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
۲۵۵۶ 
مارتین اسکورسیزی جدیدترین استاد وبسایت آموزش آنلاین مسترکلاس خواهد شد.
دنیای تصویر آنلاین: مارتین اسکورسیزی جدیدترین استاد وبسایت آموزش آنلاین مسترکلاس خواهد شد. این سایت که در سال ۲۰۱۳ کارش را آغاز کرده توانسته در مدت چهارسال تعدادی از غول‌ها و استادهای رشته‌های مختلف را جمع کند و مسترکلاس‌های آنلاین آنها را برای فروش در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. این وبسایت پیشتر بازیگری را با کوین اسپیسی و داستین هافمن، فیلمسازی را با ورنر هرتزوگ و نویسندگی سینما را با دیوید ممت و آرون سورکین، شطرنج با گری کاسپاروف، موسیقی با هانس زیمر، کمدی با استیو مارتین ارائه کرده بود.

همچنین این سایت در دور جدید سرمایه‌گذاری توانسته بیش از ۱۵ میلیون دلار جذب کند که می‌شود نتیجه گرفت بزرگان بیشتری هم به این لیست اسامی بزرگ خواهند پیوست.

مارتین اسکورسیزی فیلمساز شهیر آمریکایی و خالق آثار ماندگاری مانند راننده تاکسی و دارودسته نیویورکی است که بسیاری دانش بی‌حد و حصر او درباره سینما و تاریخ آن را ستایش کرده‌اند و او را یکی از داناترین افراد در مورد سینما می‌دانند و حالا این مسترکلاس می‌تواند فرصتی باشد که اسکورسیزی این دانش را در اختیار علاقه‌مندان جوان سینما قرار دهد.

طبق اعلام سایت Masterclass.com این دوره در اوایل سال ۲۰۱۸ یعنی در کمتر از سه ماه دیگر در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و هزینه  دریافت آن ۹۰ دلار است.

تیزر مسترکلاس مارتین اسکورسیزی را با زیرنویس فارسی تماشا کنید.
 
 
 
 
  در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 
 
اسکورسیزی به شما سینما یاد می‌دهد!
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج