اقدام ال‌جی درباره به‌روزرسان‌های جدید
۶۰۸۱۳۱
۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
۸۷۰۲ 
شرکت ال‌جی به تازگی عرضه به‌روزرسان‌های جدید برای گوشی‌های پرچم‌دار سال‌های گذشته خودش را متوقف کرده است. این گوشی‌ها که G3، G4 و G4 Stylus و LG Stylo می‌شوند از این به ‌بعد به‌روزرسان‌های امنیتی ماهانه را هم دریافت نمی‌کنند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: شرکت ال‌جی به تازگی عرضه به‌روزرسان‌های جدید برای گوشی‌های پرچم‌دار سال‌های گذشته خودش را متوقف کرده است. این گوشی‌ها که G3، G4 و G4 Stylus و LG Stylo می‌شوند از این به ‌بعد به‌روزرسان‌های امنیتی ماهانه را هم دریافت نمی‌کنند. 
 
 ال‌جی عرضه به‌روزرسان‌های جدید برای G3 و G4 را متوقف کرد
 
پس اگر همچنان از این گوشی‌ها استفاده می‌کنید، بهتر است به فکر خرید یک محصول جدیدتر باشید. عدم عرضه به‌روزرسان‌های امنیتی جدید برای این گوشی‌ها می‌تواند در آینده مشکلات مختلفی برای‌تان به وجود بیاورد.

شرکت ال‌جی همچنان به عرضه به‌روزرسان جدید برای گوشی‌های سری G از جمله G5 و G6 ادامه می‌دهد. این شرکت حتی از گوشی‌های V10،  V20 و V30 هم پشتیبانی خواهد کرد. گوشی‌های Q6، Q8 و گوشی‌های سری X مثل X300، X400 و X500 و X Cam هم آپدیت‌های جدید را دریافت می‌کنند.

گوشی ال‌جی G6 که تقریبا شش ماه پیش معرفی شد و گوشی V30 هم ماه گذشته رونمایی شد و تا مدتی دیگر هم راهی بازار می‌شود. گوشی‌های سری Q هم از جمله محصولات میان‌رده‌ای به حساب می‌آیند که برخی از ویژگی‌های یک محصول پرچم‌دار را دارند. به طور مثال این گوشی‌ها از صفحه‌های نمایش بزرگ و بدون حاشیه بهره می‌برند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج