نوکیا سه گوشی اندرویدی جدید عرضه می‌کند
۶۱۲۷۶۳
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
۳۲۷۸
حرف و حدیث‌های بسیاری درباره موج جدید گوشی‌های هوشمند نوکیا شنیده‌ایم که ممکن است تا آخر سال به بازار عرضه شوند. احتمال عرضه یک گوشی رده‌بالا و یک مدل رده‌پایین به بازار تا چندماه آینده نسبتا قوی است و انتظار چنین اتفاقی را داریم. با این وجود هنوز هیچ اطلاعات دقیقی درباره معرفی و عرضه این گوشی‌ها نداریم.
مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: حرف و حدیث‌های بسیاری درباره موج جدید گوشی‌های هوشمند نوکیا شنیده‌ایم که ممکن است تا آخر سال به بازار عرضه شوند. احتمال عرضه یک گوشی رده‌بالا و یک مدل رده‌پایین به بازار تا چندماه آینده نسبتا قوی است و انتظار چنین اتفاقی را داریم. با این وجود هنوز هیچ اطلاعات دقیقی درباره معرفی و عرضه این گوشی‌ها نداریم.
 
 نوکیا سه گوشی اندرویدی جدید عرضه می‌کند

بعضی از شایعات می‌گویند نوکیا ۲ و نوکیا ۹ دو مدلی هستند که احتمالا باید منتظر معرفی‌شان توسط HMD باشیم. از طرفی بحث یک مدل میان‌رده هم مطرح شده که احتمالا تحت عنوان نوکیا ۷ معرفی شود. با معرفی این گوشی میان‌رده مجموعه گوشی‌هایی که این شرکت فنلاندی ارائه می‌کند کامل خواهد شد.

با وجود همه اطلاعاتی که عنوان شد، یک گزارش جدید ادعا می‌کند که برای عرضه این گوشی‌ها باید تا سال میلادی آینده صبر کنیم. ظاهرا این اطلاعات از طرف فردی منتشر شده که در فرایند کلی مدیریت چرخه تامین این گوشی‌ها دخیل است و در بخش مربوط به لجستیک نوکیا در شرکت HMD حضور دارد.

براساس این اطلاعات مشخص شده که نوکیا ۲، نوکیا ۷ و نوکیا ۹ بخشی از دومین مجموعه گوشی‌های اندرویدی HMD هستند و اوایل سال ۲۰۱۸ معرفی خواهند شد.

البته بعضی از منابع خبری دیگر این اطلاعات را زیر سوال برده‌اند. دلیل اصلی زیر سوال بردن این اطلاعات هم به منبع خبر باز می‌گردد. ظاهرا منبع خبر این اطلاعات را در شبکه اجتماعی فیسبوک منتشر کرده و به نظر نمی‌آمده ترسی از افشای هویت خود و شکایات احتمالی داشته باشد. این در حالی است که نشر چنین اطلاعات محرمانه‌ای ممکن است عواقب ناخوشایندی برای کارکنان این شرکت‌ها داشته باشد.

احتمالا گزارش‌های جدید به شفافیت بیشتر این موضوع کمک می‌کنند اما تا آن زمان باید در نظر گرفت که احتمالا در ماه‌های آینده یا در اوایل سال ۲۰۱۸ شاهد معرفی سه گوشی اندرویدی جدید از برند محبوب نوکیا خواهیم بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج