توییتر، امکان ذخیره کردن توییت ها را فراهم می‌کند
۶۱۳۱۵۴
۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱
۳۴۵۶
امکان ذخیره‌ کردن توییت‌ها و مطالعه آن‌‌ها در آینده ویژگی‌ جالبی است و در همین زمینه باخبر شدیم توییتر به زودی امکان ذخیره کردن توییت‌ها را فراهم می‌کند.
وب سایت فارنت - محمد کاملان: امکان ذخیره‌ کردن توییت‌ها و مطالعه آن‌‌ها در آینده ویژگی‌ جالبی است و در همین زمینه باخبر شدیم توییتر به زودی امکان ذخیره کردن توییت‌ها را فراهم می‌کند.
 
 توییتر به زودی امکان ذخیره کردن توییت‌ها را فراهم می‌کند

کیث کولمَن (Keith Colman)، یکی از مدیران ارشد توییتر اعلام کرد که در آینده‌ای نامشخص قالبیت Save For Later به توییتر اضافه خواهد شد.

این مدیر ارشد که خبر اضافه شدن این ویژگی جدید را از طریق حساب کاربری خود در توییتر با هواداران به اشتراک گذاشته است مدعی شد کاربران مدت‌های زیادی است که به دنبال ویژگی برای بوک‌مارک کردن توییت‌ها و ذخیره آن‌ها برای مطالعه یا ارجاع در زمان‌های بعد هستند.

گاهی اوقات توییت‌ها یا استوری‌هایی وجود دارد که در حال حاضر زمانی برای پاسخ دادن به آن‌ها ندارید، این ویژگی کاربر را قادر می‌سازد تا با ذخیره کردن توییت مورد نظر، در فرصت مناسب به آن پاسخ دهد.

بعضی از مواقع هم ویدئو‌هایی را در توییتر مشاهده می‌کنید که قصد دارید آن‌ها را در آینده نیز دوباره تماشا کنید، این قابلیت به کاربر اجازه می‌‌دهد توییت‌ها را عملاً بوک‌مارک کرده و در آینده ویدئوی مورد نظر خود را مجدد مشاهده کند.

اگر خبرهای فارنت را دنبال کرده باشید حتماً خبر آزمایش افزایش محدویت کاراکترها را به 280 کاراکتر را از جانب توییتر خوانده‌اید.

چنین امکاناتی حکایت از عزم توییتر برای بهینه‌تر کردن این شبکه اجتماعی بزرگ و پرکاربر دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج