ناگفته‌هایی در مورد «برد پیت» و روابط عاشقانه‌اش
۶۱۶۷۳۴
۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
۲۹۷۹۲ 
شاید برد پیت یکی از دوست داشتنی ترین و خوش چهره ترین بازیگران هالیوودی باشد اما اگر به زندگی شخصی، روابط عاشقانه و دو ازدواج قبلی او نگاه کنیم می بینیم که این زندگی این بازیگر در دنیای خارج از سینما چندان هم زیبا و بی نقص به نظر نمی رسد.
برترین ها - ترجمه از حسین علی پناهی: شاید برد پیت یکی از دوست داشتنی ترین و خوش چهره ترین بازیگران هالیوودی باشد اما اگر به زندگی شخصی، روابط عاشقانه و دو ازدواج قبلی او نگاه کنیم می بینیم که زندگی این بازیگر در دنیای خارج از سینما چندان هم زیبا و بی نقص به نظر نمی رسد.
 
وی بارها با خیانت و دل شکستن متهم شده است که باعث شده بسیاری نظرشان نسبت به این بازیگر سرشناس تغییر کند. سال 2017 سال بسیار سختی برای برد پیت بوده است زیرا آنجلینا جولی پس از سال ها زندگی مشترک و عاشقانه، دستکم در ظاهر، از او جدا شد و حضانت بچه ها را نیز بدست آورد. این موضوع شرایط سختی را برای برد پیت رغم زد به نحوی که وی به شدت به مصرف مشروبات الکلی روی آورد. اما وی اخیراً اعلام کرده که با این موضوع کنار آمده و تقریباً بهبودی کامل خود را بدست آورده است. با ما همراه باشید تا ناگفته هایی در مورد روابط عاشقانه ی این بازیگر سرشناس هالیوودی را برای شما بازگو کنیم.
 
 ناگفته هایی در مورد برد پیت و روابط عاشقانه اش
 
1- ظاهراً وی قبل از جدایی از آنیستون با جولی وارد رابطه شده بود

پیت و آنیستون در ژانویه 2005 جدایی خود را به طور رسمی اعلام کردند. تنها 4 ماه بعد عکس هایی از پیت و آنجلینا جولی در ساحلی در آفریقا همراه با پسرخوانده جولی منتشر شد. آن روزها تازه این دو در فیلم «آقا و خانم اسمیت» بازی کرده بودند و رسانه ها با استناد به این عکس ها خبر از رابطه ی این دو دادند.
 
اما پیت و جولی تلاش کردند که این زمانبندی ها را مخدوش کنند به نحوی که جولی در سال 2006 درمصاحبه ای اعلام کرد که آن زمان آن ها تنها دوست بوده و وارد رابطه ای عاشقانه نشده بودند و تنها بعد از قطعی شدن جدایی پیت و آنیستون رابطه ای عاطفی بین آن ها شکل گرفته است. البته این دو در سال 2008 در مصاحبه هایی جداگانه اعلام کردند که در زمان فیلم برداری فیلم «آقا و خانم اسمیت» عاشق هم شده اند که این اعترافات نشان می دهد حتی قبل از طلاق پیت و آنیستون رابطه ای عاشقانه بین پیت و جولی وجود داشته است.
 
 ناگفته هایی در مورد برد پیت و روابط عاشقانه اش
 


2- برد پیت، دل جنیفر آنیستون را شکست

زمانی که برد پیت در حال شکل دادن به یک رابطه عاشقانه با آنجلینا جولی بود، آنیستون داشت با درد جدایی از برد پیت دست و پنجه نرم می کرد. این موضوع در مصاحبه ی ناراحت کننده اش در سپتامبر 2005 با ونیتی فیر کاملاً مشهود بود که بلافاصله پس از احوال پرسی با نویسنده مجله به گریه افتاد و بارها و بارها در حین صحبت کردن درباره جدایی اش از پیت نتوانست جلوی اشک هایش را بگیرد. وی در این مصاحبه چنین گفت:" من تنها هستم؟ بله. من افسرده هستم؟ بله. من گیج شده ام؟ بله. آیا روزهایی داشته ام که یک مهمانی دلگرمی تنها برای خود گرفته ام؟ البته. اما حالا حالم خوب است. من یک تیم حمایتی فوق العاده دارم و آدم سفت و سختی هستم. به درمان اعتقاد دارم. به نظرم وسیله ی خوبی برای خودشناسی است. احساس می کنم قوی هستم. از این که توانسته ام با این موضوع کنار بیایم به خودم افتخار می کنم".
 
 ناگفته هایی در مورد برد پیت و روابط عاشقانه اش
 


3- وی زمانی برای جدایی از آنیستون اقدام کرد که انیستون بیشتر از هر زمان دیگری به او نیاز داشت

بر اساس گفته های آنیستون در مصاحبه اش با ونیتی فیر، پیت به محض حضور در فیلم «آقا و خانم اسمیت» برای جدایی از آنیستون اقدام کرده است. در این زمان آنیستون با درد پایان رسیدن سریال «دوستان» دست و پنجه نرم می کرد که بعد از 10 فصل موفق به پایان رسیده بود.
 
وی در مورد این سریال چنین گفته است:" این موضوع بسیار دردناک بود. ما یک خانواده بودیم و من در جدا شدن از خانواده بسیار بد هستم. بسیار سخت است که یک جای ثابت در زندگیت داشته باشی، جایی که هر روز بروی و بعد ناگهان دیگر آن جا نباشد" آنیستون گفته که در این برهه زمانی از پیت انتظار حمایت عاطفی داشته اما چیز زیادی نصیب او نشده است. این تنهایی را در جمله ی معروف آنیستون در این باره می توان خلاصه کرد:" او دیگر برای من نبود". این موضوع چنان برای آنیستون سخت بود که وی حتی برای مراسم کپی کردن قسمت آخر سریال روی نوار نیز حاضر نشد و ادعا کرد که مشغول کار بوده است که البته صحت نداشت.
 
 ناگفته هایی در مورد برد پیت و روابط عاشقانه اش
 


4- وی خیلی زود خانواده اش را تشکیل داد

دوستان آنیستون ادعا کرده اند که در طول زندگی پیت و آنیستون، بچه دار شدن اصلاً برای پیت در اولویت قرار نداشت اما آنیستون به شدت دنبال آن بوده است. بنابراین وقتی که پیت خیلی سریع به مرد خانواده برای جولی و فرزندانش تبدیل شد این موضوع جدایی را برای آنیستون سخت تر از قبل کرد. در واقع وقتی که مجله ونیتی فیر برای اولین بار اعلام کرد که جولی حامله است،  به ادعای این رسانه، آنیستون دقایقی را گریه کرد و سپس گفت که صحبت کردن در مورد این موضوع برای وی بسیار سخت بوده است.
 
 ناگفته هایی در مورد برد پیت و روابط عاشقانه اش
 


5- وی در مصاحبه ای ناخوشایند از زندگی با آنیستون گفت

تور رسانه ای برد پیت در سال 2011 برای تبلیغ فیلم «مانیبال» (Moneyball) وی گفت که زندگی خوبی با آنیستون نداشته و از این رابطه لذت نمی برده است. وی در این باره چنین گفته است:" من تمام دهه ی 90 را سعی می کردم قایم شوم. می خواستم ناخوشایندی های سلبریتی بودن را غرق کنم. این موضوع مرا ترساند. از این که تمام مدت روی کاناپه می نشستم و سعی می کردم با شریکم خود را قایم کنم خسته شده بودم. کم کم تحملش برایم وحشتناک شده بود. برایم مشخص شد که دنبال فیلمی می گردم که در مورد یک زندگی جذاب باشد اما خودم زندگی جالبی نداشتم. به نظرم ازدواجم [با آنیستون] با این حس مرتبط بود. سعی می کردم نشان دهم این ازدواج چیزی است که در واقع نبود".
 
وی بعدها ادعا کرد که صحبت هایش به شیوه ی نادرستی تعبیر شده و از زندگی با آنیستون راضی بوده است. پیت گفته که جنیفر "یک زن مهربان، دوست داشتنی و فوق العاده است که دوست من باقی مانده است. این رابطه برای من بسیار باارزش و مهم است". البته وی بار دیگر نیز در سال 2013 در مصاحبه ای از تجربه ناخوشایند زندگی خود با آنیستون گفت و ادعا کرد که جدایی از او ضروری و نجات بخش بوده و زندگی اش با آنیستون باعث از دست رفتن فرصت هایش شده است.
 
 ناگفته هایی در مورد برد پیت و روابط عاشقانه اش
 


6- آیا بدرفتاری باعث جدایی او و جولی شده است؟

اگر چه وی بارها ادعا کرده است که روزهای مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی او سال ها قبل به پایان رسیده است اما به گفته ی برخی رسانه ها علت درخواست طلاق از جانب جولی سوء مصرف مواد توسط برد پیت بوده است و وی از این که پیت به شدت به مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی معتاد شده بود احساس درماندگی می کرد. علاوه بر این وی به شدت عصبی شده بود و این موضوع زندگی را برای بچه های این دو سخت کرده بود و جولی از نحوه ی رفتار پیت با 6 فرزندشان راضی نبود. جولی به صورت ضمنی این موضوع را تایید کرده و چنین گفته است:" این تصمیم به خاطر سلامت و امنیت خانواده گرفته شده است".
 
 ناگفته هایی در مورد برد پیت و روابط عاشقانه اش
 


7- آیا او با ماریون کوتیارد رابطه ای داشته است؟

در تاریخ 20 سپتامبر سال 2016 شایعه ی دیگری بر جنجالی بودن جدایی پیت و جولی افزود و آن این که زندگی جولی و پیت به همان روشی که سال های پیش زندگی پیت و آنیستون به پایان رسیده بود نابود شده است: با یک رابطه ای خیانتکارانه. این بار پای همبازی پیت در فیلم «متفقین» (Allied)، ماریون کوتیارد در میان بوده است و به گفته ی برخی از رسانه ها، جولی برای سر دراوردن از رابطه ی این دو یک کارآگاه خصوصی استخدام کرده بود و این شخص نیز بعد از مشاهداتش، وجود رابطه بین این دو را تایید کرده است. البته بسیاری از رسانه ها نیز این ادعاها را رد کرده اند.
 
ناگفته هایی در مورد برد پیت و روابط عاشقانه اش 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1396/08/09
اونایی که فیلم بازین میدونن آنیستون یه سرو گردن از جولی تو بازیگزی بالاتره و معمولا جز سه بازیگر زن برتر ساله .البته تو کارگردانی جولی عالیه.پس چطور تونسته آنیستونه نازنین و مهربونو ول کنه؟
بیا بعد میگن غربیا نقص ندارن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۹
زندگي زناشويي چه ربطي به بازيگر يا كارگردان خوب بودن داره؟؟ خيلي ها هستن تو كار خيلي موفق هستن اما تو زندگي خصوصي خودشون نه...
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1396/08/09
تازه آنجلینا که بزرگتر از برد پیت نشون میده ،جنیفر چهره ی بچگانه تری داره .
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1396/08/09
روزی که شنیدم آنجلینا عمل هیسترکتومی انجام داده،نا خود آگاه منتظر خبر طلاقش از برد پیت بودم،چون دختر عموی خودمم بعد ازینکه مجبور شد بخاطر سرطان این عمل رو انجام بده،زندگیش از هم پاشید،کاملا مشخص بود برد پیت مردی نیست که بتونه بایه زن مریض که بخاطر فرار از سرطان دوتا عمل خیلی مهم انجام داده بمونه،شایعه رابطه شم با ماریون کوتیار به نظر من دروغ بود چون ماریون سر فیلم متفقین از همسرش باردار بود و یه زن تو دوران بارداریش غیر ممکنه بتونه به چیزی بجز بچه اش فکر کنه
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1396/08/09
همشون سر و ته یه کرباسن بازیگرای ایرانی دارن از اینا یاد میگیرن
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1396/08/09
خانمای ایرانی که کشته مرده مردای خارجین تحویل بگیرن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
اینا صد بار از مردای ماست و خیار ایرانی بهترن
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1396/08/09
هر زن دیگه هم به جای آنجلینا بود همین کار رو میکرد.
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1396/08/11
وقتی آدم توی زندگی اصولی رو واسه خودش تعریف نکنه تا بهشون پایبند باشه و به روح و جسم خودش احترام نذاره. دچار تزلزل میشه و این رفتارهای افسارگسیخته ازش سر میزنم و اونوقته که خیانت پیش میاد وگرنه خیانت هیچ ربطی به ملیت و مذهب نداره و حتی ربطی نداری طرفت زیبا باشه یا نباشه.و اینکه در جواب کفشدوزک عزیز عمل هیسترکتومی هیچ تاثیری در رابطه نداره و این حرف علمی نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۸
اونم علمی نگفته بلکه احساسی و عاطفی گفته جناب محقق
United Arab Emirates
23:06 - 1398/01/25
مرگ بر آمریکا فرهنگ کل دنیا رو به گند کشید هیچ اهمیتی به وجود زن نمیدن فقط میگن هرچی خوشگل تره بهتر. انگار سگه هر وقت هم پیر بشه میندازنش کنار دلم برا زنا میسوزه شدن ابزار برا حال دادن به ما
Germany
04:11 - 1399/01/14
دل جنیفر رو بشکونی خیلی نامردیه واقعا... ایشالله خیر نبینی برت پیت.. با اینکه پونزده سال از جدایی با جنیفر میگذره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج