14 سریال جدید برای «شبکه 5»
۶۱۸۰۸۲
۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
۳۸۶۸ 
غلامرضا الماسی (مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج) از نگارش و پیش‌تولید ۱۴ سریال جدید برای این شبکه تلویزیونی خبر داد.
خبرگزاری ایلنا: غلامرضا الماسی (مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج) از نگارش و پیش‌تولید ۱۴ سریال جدید برای این شبکه تلویزیونی خبر داد.

غلامرضا الماسی، با اشاره به سریال‌هایی که برای شبکه پنج سیما در حال آماده شدن است، گفت: در حال حاضر سریال «در جستجوی آرامش» به کارگردانی سعید سلطانی از این شبکه در حال پخش است. در کنار آن دو کار در دست تولید داریم که «از یادها رفته» با تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان و کارگردانی بهرام بهرامیان و «پاهای بی‌قرار» با تهیه‌کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی منوچهر هادی هستند.

الماسی ادامه داد: پنج کار نیز در پیش تولید قرار دارد که شامل: «بچه مهندس» با تهیه‌کنندگی سعید سعدی و کارگردانی علی غفاری، «هیات مدیره» با تهیه‌کنندگی مهران رسام و کارگردانی مازیار میری، «زندگی از نو» با تهیه‌کنندگی مهدی شفیعی و کارگردانی کاوه سجادی‌حسینی، «گرانباری» با تهیه‌کنندگی هومن کبیری و کارگردانی احسان عبدی‌پور و «سارقین روح» با تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری  و کارگردانی احمد معظمی و فرهاد نجفی هستند. این سریال‌ها در پیش تولید هستند که امیدواریم در طی ماه آینده بر اساس شرایط پیشرفت پیش تولیدشان یکی یکی آنها را کلید بزنیم.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج با بیان اینکه هنوز هیچ سریالی برای پخش در نوروز مشخص نشده؛ گفت: طراحی‌هایی کرده‌ایم اما هنوز هیچ‌کدام قطعی نشده است.

الماسی یادآور شد: ۹ کار هم در مرحله نگارش داریم که از ۱۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت داشته‌اند. «کارگاه شماره ۴۸»، «سپیده» از این دست آثار هستند که متن‌هایش تمام شده است.

او با بیان اینکه «بازگشت» «تنهایی»، «روزهای خوش»، «چهره به چهره»، «لاک قرمز» و «شبگرد» هم در مرحله نگارش قرار دارند، یادآور شد: برای چند کار دیگر در حال گرفتن کد نگارش هستیم که در هفته آینده به این لیست اضافه خواهند شد.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج، مبنای اضافه شدن افراد را کیفیت کار خواند و گفت: وقتی کاری را تهیه‌کننده به شبکه می‌آورد و معرفی می‌کند کیفیت آن نسبت به کار قبلی‌اش و متنی که می‌آورد سنجیده می‌شود. امکان همکاری با نویسنده‌ها هم براساس کیفیت کارشان فراهم می‌شود.

الماسی یادآور شد: در حوزه کارگردانی هم سعی کردیم کسانی را در کنار کار قرار دهیم که از پس آنها بربیایند و در قد و قواره کار باشند و بتوانند آثار کیفی ارائه کنند. در مجموع آدم‌هایی که در شبکه پنج داریم هم از یمان چهره‌های باتجربه هستند و هم کسانی که کار اول و  دوم‌شان را ارائه می‌کنند. در واقع آنچه که یک کار را به جریان می‌اندازد کیفیت است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج