اپلیکیشن thb توسط فیس بوک خریداری شد
۶۱۸۶۶۲
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
۴۴۸۵
اخبار داغی که در کلیه سایت ها و شبکه های مربوط به تکنولوژی پر شده است خرید اپلیکیشن پر طرفدار و محبوب thb توسط شرکت فیس بوک است. مدیران فیس بوک در سخنرانی های خود اعلام کرده اند به زودی با ایجاد تغییراتی , این برنامه را به اینستاگرام بعدی تبدیل می کنند.
وب سایت زوم تک - بهنام خدابخشی: اخبار داغی که در کلیه سایت ها و شبکه های مربوط به تکنولوژی پر شده است خرید اپلیکیشن پر طرفدار و محبوب thb توسط شرکت فیس بوک است. مدیران فیس بوک در سخنرانی های خود اعلام کرده اند به زودی با ایجاد تغییراتی , این برنامه را به اینستاگرام بعدی تبدیل می کنند.
 
 اپلیکیشن thb توسط فیس بوک خریداری شد

اپلیکیشن thb ، برنامه ای است اطرافیان می توانند به صورت ناشناس در نظرخواهی شما شرکت کنند. آمار نشان می دهد در طی ۹ هفته گذشته , چیزی حدودی ۵ میلیون دانلود برنامه انجام شده و دو نیم میلیون کاربر فعال دارد. کاربران می توانند با این اپلیکیشن سوالات خود را برای دیگران بفرستند و مخاطبان قادرند به صورت ناشناس به آن ها پاسخ دهند.

این اپلیکیشن در ماه آگوست , در اختیار مردم ایالات متحده قرار گرفت و در ماه اول بیش از ۱ میلیارد کاربر نظرسنجی های خود را ثبت کردند , بیشتر کاربران را کودکان دبیرستانی و نوجوان تشکیل می دادند. این برنامه پرطرفدار توانست هفته ها در صدر لیست دانلود های جهانی , جایگاه خود را حفظ کند. شرکت موسس این برنامه در مصاحبه خود اعلام کرد : هدف ما از تولید این برنامه , ایجاد محیطی سالم و امن برای نوجوانان است , اگر از طریق این اپلیکیشن بتوانیم سلامتی نوجوانان را در سراسر جهان بهبود ببخشیم یعنی در مسیر خود موفق بوده و به هدفمان رسیده ایم.

خبری از جزئیات و اطلاعات مالی این قرارداد در اختیار ما نیست اما آن چه که tech Crunch اعلام کرده این است که این دو شرکت بر مبلغی کمتر از ۱۰۰ میلیارد دلار به توافق رسیده اند. چهار موسس مشترک این محصول بیر، اریک هازارد (Erik Hazzard) ، کایل زاراگوزا (Kyle Zaragoza) و نیکولاس داکدودان(Nicolas Ducdodonn)  حق رفت و آمد به دفتر اصلی و مرکزی فیس بوک را خواهند داشت , این مورد به صورت کتبی در قرارداد ذکر شده است.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:36 - 1396/07/30
احتمالا 100 میلیون دلار بوده نه 100 میلیارد دلار
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج