تغییر نام «آسمان هوای باران دارد»
۶۱۹۰۰۷
۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
۶۰۷۶ 
«آسمان هوای باران دارد» به «بی‌قید و شرط» تغییر نام یافت.
خبرگزاری صبا: «آسمان هوای باران دارد» به «بی‌قید و شرط» تغییر نام یافت.
 
تغییر نام «آسمان هوای باران دارد» 
 
شهرام شاه حسینی اعلام کرد: «ملودرام خانوادگی «آسمان هوای باران دارد» که روایتگر چالش چند خانواده است به «بی قید و شرط» تغییر نام داده است.»

شهرام شاه حسینی کارگردان مجموعه تلویزیونی آسمان هوای باران دارد در خصوص این سریال بیان کرد:« این سریال به «بی‌قید و شرط» تغییر نام پیدا کرد. این مجموعه یک ملودارم خانوادگی است. در این سریال یک چالش برای چند خانواده به وجود می آید که داستان زندگی شان را به هم گره می زند. سعی کرده ایم بی آنکه وارد شعار بشویم از گذشت ، ایثار و عشق حرف بزنیم.»

شاه حسینی در ادامه یادآور شد: «افراد خوب، حرفه ای و کاربلدی مثل سجاد حیدری به عنوان مدیر تصویربرداری و حسین خضوغی دستیار کارگردان در «بی‌‌قید و شرط» حضور دارند. بازیگرانی چون بابک کریمی‌، مرجانه گلچین، علی عمرانی، فریبا کوثری و فریبا جدیکار در این سریال حضور دارند که برایم بسیار لذت‌بخش است. سعی داریم  یک سریال تر و تمیز و آبرومند برای تلویزیون و مخاطبان بسازیم.»

کارگردان سریال «همه چیز آنجاست» درباره ساخت سریال هایش و رضایت داشتن مخاطبان از مجموعه هایی که وی کارگردانی کرده است، توضیح داد: «ریتم مناسب با مردم باعث می شود مخاطب یک کار را دوست داشته باشند . مردم ریتم زندگی شان تغییر کرده است. در حال گذر از یک زمان به زمان دیگر هستند. درمورد کارهای خودم نمی توانم قضاوت کنم، اما اگر موفقیت نسبی پیدا کرده‌اند به خاطر پرداخت مناسب شخصیت هاست. به طور مثال شخصیت های منفی فیلم های من کاپشن چرم نمی پوشند و ری اکشن های عجیب و غریب ندارند، این نوع پرداخت باعث می شود مخاطب پای فیلم بنشیند.»

وی پیش از این مجموعه‌های تلویزیونی نظیر  «هشت ونیم دقیقه» ، «پرستاران» ، «همه چیزآنجاست» و «پیدا و پنهان» را ساخته است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج