جاده چالوس امشب مسدود است
۶۱۹۵۴۶
۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
۳۷۲۹ 
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت‌ جاده‌های کشور، از ترافیک در ورودی کلانشهرهای تهران و کرج خبر داد و گفت: از ساعت ۲۳ تا ۵ صبح فردا جاده چالوس مسدود است.
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت‌ جاده‌های کشور، از ترافیک در ورودی کلانشهرهای تهران و کرج خبر داد و گفت: از ساعت ۲۳ تا ۵ صبح فردا جاده چالوس مسدود است.

سرهنگ نادر رحمانی گفت: ورودی کلانشهر تهران در محور آزادراه قم-تهران و جاده قدیم ترافیک پرحجم است همچنین در آزادراه ساوه-تهران ترافیک پرحجم گزارش می‌شود.

وی  با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور افزود: ورودی آزادراه کرج-تهران به سمت پل فردیس، کلاک و گرمدره ترافیک سنگین است و محور آزادراه قزوین-کرج محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نیمه سنگین است.

وی با اشاره بهدجو پایدار در همه جاده ها و محورهای مواصلاتی کشور گفت :در حال حاضر هیچ پدیده خاصی اعم از باد و باران در جاده های کشور گزارش نشده است و ترافیک در همه  محورهای مواصلاتی روان است

رحمانی گفت، امشب از ساعت ۱۱ تا ۵ صبح، جاده چالوس به دلیل عملیات روشنایی تونل شماره ۵ مسدود است و تردد در محور جایگزین فیروزکوه و هراز انجام می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج