برگزاری اولین جام جهانی کنسولی
۶۲۲۰۰۹
۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵
۲۶۱۲
فیفا و شرکت الکترونیک آرتس همکاری خود را در زمینه برگزاری اولین دوره جام جهانی فوتبال رایانه‌ای از ماه آینده آغاز خواهند کرد. این رقابت‌ها ماه آینده از تاریخ سوم نوامبر شروع می‌شود.
ایسنا: فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) ماه آینده با همکاری کمپانی EA اسپرت، اولین دوره جام جهانی کنسولی را برگزار خواهد کرد.
 
 برگزاری اولین جام جهانی کنسولی توسط فیفا و EA

به نقل از انگجت، فیفا و شرکت الکترونیک آرتس همکاری خود را در زمینه برگزاری اولین دوره جام جهانی فوتبال رایانه‌ای از ماه آینده آغاز خواهند کرد.

این رقابت‌ها ماه آینده از تاریخ سوم نوامبر شروع می‌شود.

شرکت کنندگان می‌توانند بر اساس عملکرد در مسابقات آنلاین خود در بخش FUT و در رویدادهای مقدماتی جام جهانی از ماه نوامبر 2017 تا ژوئیه 2018 به مسابقات نهایی راه یابند.

فدراسیون جهانی فوتبال و کمپانی بازی سازی EA از طریق مسابقات انتخابی سراسری و بررسی‌های جهانی عملکرد بازیکنان در نسخه FIFA 18، 128 بازیکن برتر را تعیین می‌کنند.

64 بازیکن از کنسول PlayStation®4 و 64 بازیکن از کنسول Xbox One، برای شرکت در مرحله نهایی که به صورت حذفی (Playoffs) برگزار می‌شود، انتخاب می‌شوند.

مسابقات انتخابی به چندین روش هم به صورت تورنمنت(حذفی) و هم به صورت لیگ انجام می‌شود.

رقابت‌های انتخابی یک رقابت آزاد است برای هر کس که فکر می‌کند که توانایی مواجهه به حرفه‌ای‌های این رشته را دارد.

طبق کنفرانس مطبوعاتی، شرکت کنندگان برتر در دو مسابقه بزرگ که در ماه ژانویه و آوریل 2018 برگزار می‌شود، به رقابت خواهند پرداخت.

فیفا با شرکت BT در انگلستان برای پخش بازی‌ها در تلویزیون، قرارداد امضا کرده است.

این رقابت‌ها یکی از بزرگترین رویدادهای گیمینگ ورزشی در جهان است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج