گزارشی از جشنواره فیلم فجر
۶۲۲۶۵۷
۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
۲۳۹۷
احتمال حضور لاتاری در جشنواره فجر و پر کارترین بازیگر زن
طی هفته گذشته فیلم "لاتاری" به کارگردانی "محمدحسین مهدویان" پروانه ساخت گرفت تا این کارگردان برای سومین سال پیاپی شانس حضور در فجر را داشته باشد.
خبرگزاری میزان: طی هفته گذشته فیلم "لاتاری" به کارگردانی "محمدحسین مهدویان" پروانه ساخت گرفت تا این کارگردان برای سومین سال پیاپی شانس حضور در فجر را داشته باشد. همچنین "الناز شاکردوست" با دو فیلم تا این لحظه پرکارترین بازیگر زن جشنواره امسال محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر با انتخاب ابراهیم داروغه زاده به عنوان دبیر این دوره رسماً فعالیت خود را آغاز کرد و پس از آن فراخوان بزرگترین رویداد هنری کشور با کمی تاخیر نسبت به هر سال به انتشار رسید.

تغییرات بسیاری در این دوره از جشنواره فیلم فجر به چشم می‌خورد که از جمله مهم‌ترین آنها تغییر در تعداد آثار حاضر در جشنواره از 44 اثر به 22 اثر دانست. همچنین تغییر کاخ جشنواره از برج میلاد به پردیس سینمایی ملت دیگر تغییری بود که صدای اهالی رسانه را در آورد.

جشنواره فیلم فجر امسال با حاشیه‌های فراوانی همچون حذف بخش مستند، تغییر در سیمرغ بخش مردمی و همچنین مسائل و شفاف سازی های مالی روبرو بود.

در این میان کارگردانان سینمای ایران به دور از این حاشیه‌ها به ساخت و تولید آثارشان مشغول بوده و آماده حضور در سی‌وششمین دوره از جشنواره فیلم فجر می‌شوند.

البته در این میان برخی کارگردانان با سابقه سینمای ایران در این دوره از جشنواره حضور نداشته و هیچ صحبتی در خصوص حضورشان نیز نشده است.

داریوش مهرجویی، مجید مجیدی، فریدون جیرانی، کیومرث پوراحمد، کیانوش عیاری، اصغر فرهادی، همایون اسعدیان، علیرضا رئیسیان، پرویز شهبازی، سعید روستایی، شهرام مکری، مجید برزگر، کمال تبریزی و پوران درخشنده نام تنی چند از کارگردانان غایب این دوره از جشنواره است.

در این میان بالاخره فیلم "لاتاری" به کارگردانی "محمدحسین مهدویان" پروانه ساخت گرفت تا این کارگردان برای سومین سال پیاپی شانس حضور در فجر را داشته باشد. همچنین "الناز شاکردوست" با دو فیلم تا این لحظه پرکارترین بازیگر زن جشنواره امسال محسوب می شود.

به همین مناسبت خبرگزاری میزان فهرست برخی از آثار متقاضی برای شرکت در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را تهیه و معرفی کرده است.

دو طبقه روى پيلوت

گزارشی از جشنواره فیلم فجر

نویسنده و کارگردان: ابراهیم ابراهیمان

بازیگران: الناز شاکردوست، جواد عزتی، هادی حجازی فر

مرحله ساخت: در آستانه فیلمبرداری

فیلم جدید احمدرضا معتمدی
 
گزارشی از جشنواره فیلم فجر

نویسنده و کارگردان: احمدرضا معتمدی

بازیگران: علی مصفا، بهرام رادان، طناز طباطبایی، اکبر عبدی، صابر ابر

مرحله ساخت: پیش تولید

لاتاری
 
گزارشی از جشنواره فیلم فجر

نویسنده: ابراهیم امینی

کارگردان: محمدحسین مهدویان

بازیگران: هادی حجازی فر

مرحله ساخت: در آستانه فیلمبرداری

شاه کش
 
گزارشی از جشنواره فیلم فجر

نویسنده و کارگردان: وحید امیرخانی

بازیگران: مهناز افشار، هادی حجازی فر، فرید سجاد حسینی

مرحله ساخت: در حال تولید

مقیمان ناکجا
 
گزارشی از جشنواره فیلم فجر

نویسنده و کارگردان: شهاب حسینی

بازیگران: پریناز ایزدیار، غزاله نظر، آرمان درویش، احمد ساعتچیان

مرحله تولید: آماده نمایش
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج