«جاودانگی» کاندیدای دو جایزه در آمریکا
۶۲۲۶۸۲
۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
۲۶۳۸ 
فیلم سینمایی «جاودانگی» به کارگردانی مهدی فرد قادری در دو بخش بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین فیلم درام، کاندیدای دریافت جایزه از جشنواره «رویاها» بوفالو در نیویورک آمریکا شد.
ایلنا: فیلم سینمایی «جاودانگی» به کارگردانی مهدی فرد قادری در دو بخش بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین فیلم درام، کاندیدای دریافت جایزه از جشنواره «رویاها» بوفالو در نیویورک آمریکا شد.
 
«جاودانگی» کاندیدای دو جایزه در آمریکا

پلان-سکانس ١٤٥دقیقه‌ای «جاودانگی» به کارگردانی مهدی فرد قادری و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی که مدتی قبل موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم جشنواره ایسچیا ایتالیا شده بود، در میان چهل فیلم بلند بخش مسابقه جشنواره «رویاها» در بخش بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین فیلم درام به همراه فیلم‌هایی از آمریکا، فرانسه، آلمان، روسیه و هند، نامزد دریافت جایزه شده است.

جشنواره «رویاها» که در بوفالو نیویورک برگزار می‌شود، امسال در این دو بخش چهار نامزد بهترین فیلم درام و بهترین فیلم خارجی زبان را معرفی کرده است.

اولین فیلم سینمایی مهدی فرد قادری تاکنون ضمن حضور در جشنواره‌های رده الف همچون "رم" ایتالیا و "مونیخ" آلمان، در چند جشنواره دیگر ازجمله جشنواره"ترانسیلوانیا" رومانی، "تک پلان" کرواسی، "میدلبوری" آمریکا، "لوکانیا" ایتالیا، "هانوی" ویتنام و "جوگجا" اندونزی به نمایش درآمده است. تمام اتفاقات فیلم سینمایی «جاودانگی» در شبی بارانی در قطار رُخ می‌دهد و به قصه زندگی شش خانواده در واگن‌های مختلف قطار می‌پردازد که با جابجایی زمان روایت می‌شود.

«جاودانگی» در ادامه فیلم‌های کوتاه پلان-سکانس مهدی فرد قادری ازجمله «تناوب»، «دایره‌های معکوس» و «ماجرای یک شب بارانی» ساخته شده است.

عرضه و پخش بین المللی این فیلم به عهده محمد اطبایی «مستقل‌های ایرانی» است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج