کلیدواژه هایی که ماهیت جنسی دارند...
۶۲۷۴
۱۰ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۶
۲۰۱۹۹
وجود یک میلیارد فکر نابکار در دنیا!
طبق این تحقیقات مشخص شده بسیاری از زنانی که به دنبال تصاویر مستهجن می‌روند، دچار شکافی ذهنی می‌شوند که هوشیاری آنها را هدف قرار می‌دهد که اولین نشانه‌های آن بیزاری از خانواده و همسر است.
تمام حرف این کتاب کنجکاوانه و شاید عجیب و غریب را می‌توان در فصل یازدهم جستجو کرد جایی که نویسندگان آن سعی می کنند این موضوع را توضیح دهند که مثلاً تابلو و اثر هنری مثل مونالیزا با ساندویچ های فست فود یا رمان‌های عاشقانه و ویدئوهای مستهجن هیچ فرقی ندارد و در خیلی از موارد این آثار از این تابلو ارزش بیشتری دارند!

هر کدام از این کارها ساخته دست یک انسان است که با روش ها و راههای متفاوت بخشی از احساسات درونی ما انسان‌ها را بیدار می کند و به نوشته «اوگی اوگاس و سای گادام» نویسندگان کتاب «یک میلیارد فکر نابکار» همه این راه‌ها در اصل احساساتی از درون انسان را بیدار می کند که در نوع خود کاملاً متفاوت است.

«راز لبخند ژوکوند، روش های جدید ساخت غذاهای آماده، قهرمان‌های خیالی داستان‌ها و رمان‌ها و یا لذت‌های گناه پشت صدها میلیون صفحه لپ‌تاپ‌های شخصی» همگی روی بخش هنرهای دستی مغزمان به طور مشابه اثر می‌گذارند ولی اثرات بعد از آن تفاوت های اساسی دارند. نویسندگان در این فصل اعتقاد خود را بر اساس تحقیقات دانشمندان اینگونه بیان می کنند که تصاویر مستهجن از طریق همان کانال‌های عصبی به مغز منتقل می شود که آثار هنری بر آنها تاثیر می‌گذارند با این حال این تصاویر حس کاذبی از شهوت را ایجاد می کنند که بر خلاف آثار هنری تاثیر منفی روی ساختار و سلول‌های مغزی بر جای می گذارد.اوگاس و گادام در تحقیقات گسترده‌ای روی دانشجویان دانشگاه بوستون روی کلمات جستجوی آنها در گوگل تمرکز کردند. با جمع آوری داده های بین جولای 2009 تا جولای 2010 یافته ها نشان می‌دهد 55 میلیون از 400 میلیون واژه جستجو شده در فضای اینترنت ماهیتی جنسی دارد. آنها در تحقیقات خود متوجه شدند که جمعیتی که بیشتر از این کلمات استفاده می‌کند در دنیای واقعی بیشتر دچار خطا و انحراف اخلاقی می‌شود و در حقیقت کلمات و آرزوی گناه، خود عمل گناه را به همراه دارد که در زنان موجب خیال پردازی و در مردان علاوه بر این، اشتیاق به هجوم را زیاد می‌کند.

طبق این تحقیقات مشخص شده بسیاری از زنانی که به جای مطالب رمانتیک به دنبال تصاویر مستهجن می‌روند، دچار شکافی ذهنی می‌شوند و این شکاف آثار روانی مخربی در ساختار بدنی آنها به همراه دارد و به ادعای نویسندگان کتاب، هوشیاری ذهنی زنان را هدف قرار می‌دهد که اولین نشانه‌های آن بیزاری از خانواده و همسر است. ساختار تخریب شده روان چنین زنانی که نویسنده‌ها از آن با نام خانم مارپل اثر آگاتا کریستی یاد می‌کنند، همیشه به مردان اطراف خود و حتی همسر خود مشکوک هستند و در مقابل آنها جبهه می‌گیرند ولی در مورد رفتارهای جنسی چنین شکی را از خود نشان نمی‌دهند.

منبع: خبرآنلاین

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج