امکان ارسال عکس‌های قدیمی در استوری اینستاگرام
۶۲۸۱۹۷
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
۵۴۲۰ 
اینستاگرام در به روز رسانی جدید خود، امکان اضافه کردن عکس‌هایی که تاریخ ثبت آن‌ها بیش از ۲۴ ساعت گذشته است را به عکس‌های استوری ایجاد کرده است.
وب سایت جی اس ام - مریم کربلایی: اینستاگرام در به روز رسانی جدید خود، امکان اضافه کردن عکس‌هایی که تاریخ ثبت آن‌ها بیش از ۲۴ ساعت گذشته است را به عکس‌های استوری ایجاد کرده است.
 
 از این‌پس در استوری اینستاگرام به گذشته فلاش‌بک بزنیدامکان ارسال عکس‌های قدیمی در استوری اینستاگرام فراهم شد

در حالی که اسنپ‌چت هر روز در پی تلاش برای به دست آوردن کاربران جدید و بیشتر است، اینستاگرام به تنها راهی که برای جذب مخاطبین می‌شناسد، عمل می‌کند. و آن راهی نیست جز تقلید از اسنپ‌چت. یکی از این موارد که طرفداران بسیاری در اینستاگرام پیدا کرده است، قابلیت ساخت داستان )Stories) است.
 
همان طور که می‌دانید برای ساخت استوری اینستاگرام، تنها می‌توانستید از عکس‌هایی که در ۲۴ ساعت گذشته با دوربین گوشی خود گرفته‌ بودید، استفاده کنید. اما در به روز رسانی جدید اینستاگرام، کاربران امکان این را دارند که از همه‌ی عکس‌های موجود در گوشی استوری بسازند.

هنگامی که یک عکس یا ویدئو را که بیش از ۲۴ ساعت گذشته گرفته‌اید، به استوری اضافه می‌کنید، این عکس یا ویدئو با یک برچسب (sticker) تاریخ جدید دیده خواهد شد. هم‌چون سایر برچسب‌ها می‌توانید اندازه آن را بزرگ یا کوچک کنید، آن را بچرخانید و تغییر جهت بدهید و به شکل دلخواه خود درآورید. و به این ترتیب خاطره‌ای را از روزهای گذشته خود به یاد آورید و با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

این به روز رسانی به زودی برای کاربران اندروید و iOS قابل دسترسی خواهد بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج