همه چیز درباره لیزر موهای زائد - کلینیک زیبایی یکتا
۶۲۹۱۸۸
۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
۱۰۰۹۵۳ 
رپورتاژ آگهی
لیزر عبارت است از یک سری پرتو نوری که با یک طول موج در یک راستا حرکت می‌کنند و با ایجاد انرژی گرمایی جهت از بین بردن موهای زائد فقط بر روی ساختار مو برای حذف مو‌ها اثر می‌گذارد این طول موج بنا بر تیپ پوستی در دستگاه لیزر تعریف شده است.
لیزر موهای زائد - کلینیک زیبایی یکتا
 
لیزر عبارت است از یک سری پرتو نوری که با یک طول موج در یک راستا حرکت می‌کنند و با ایجاد انرژی گرمایی جهت از بین بردن موهای زائد (بدون آسیب رسانی و سوختگی در سطح پوست) فقط بر روی ساختار مو برای حذف مو‌ها اثر می‌گذارد این طول موج بنا بر تیپ پوستی (رنگ پوست و رنگدانه مو) در دستگاه لیزر تعریف شده است.

دستگاه آلکس آمریکا برای پوست‌های تیره و روشن و موهای ضخیم و نازک مناسب است. این دستگاه بهترین تاثیر و کم‌ترین عارضه را دارد. این شرایط در حالی است که استفاده از موم و مواد شیمیایی برای رفع موهای زائد به خاطر اینکه باعث حذف لایه رویی سلول‌های پوستی به همراه رفع موهای زائد می‌شود، می‌تواند تأثیر منفی بر وضعیت پوست داشته باشد. علاوه بر این هنگامی‌که از موم و مواد شیمیایی برای رفع موهای زائد در یا زیر بغل استفاده می‌شود، نتایج می‌تواند برای بیمار بسیار دردناک باشد.

لیزر موى زائد معمولا ۶ تا ۸ جلسه به فاصله ماهی یکبار برای صورت و به فاصله ۲ ماه یک بار برای بدن تکرارمیشود. براى صورت معمولا با انجام ۶ تا ۸ جلسه تعداد مو‌ها خیلی کمتر میشود. البته به شرطی که فرد مشکل هورمونی در پایه نداشته باشد در غیر این صورت احتمال بازگشت موهای زائد خیلی بیشتر است و لیزر موهای زائد فایده‌ای نخواهد داشت، پس اگر فرد مورد بررسی قرار گرفت و در آزمایش‌ها مشخص شد مشکل هورمونی ندارد، می‌تواند لیزر را شروع کند و اگر مشکل هورمونى داشت باید علاوه بر لیزر از دارو براى تنظیم هورمون‌ها نیز استفاده کند. اما باید در نظر داشته باشید که لیزر، موهای زائد را صفر نمی‌کند، ولى در عین حال با کاهش شدید موهاى زائد، این افراد رضایت بسیار خوبى خواهند داشت.

به خاطر تفاوت افراد و تفاوت الگوی رشد موها، لیزر موهای زائد برای هر فرد متفاوت است.

هر تار مو طی سه مرحله رشد می‌کند، ولی تن‌ها در فاز رشد فعال (فاز آناژن) است که تراکم ملانین به اندازه‌ای که انرژی نورانی را در حد تخریب جذب می‌کند، می‌رسد. در هر مقطع زمانی فقط تعداد یک سوم از مو‌ها در این فاز قرار دارند، لذا حداقل ۴ تا ۶ جلسه برای از بین بردن موهای زائد با لیزر نیاز می‌باشد. بهترین کاندیدهای لیزر موهای زائد اشخاصی با موهای تیره و رنگ پوست روشن هستند، گاهی اشخاص دارای پوست تیره یا رنگ موهای روشن نیازمند جلسات بیشتری برای رفع موهای زائد می‌باشند.

لیزر موهای زائد - کلینیک زیبایی یکتا

در بین جلسات لیزر مو نباید از روش هائی از قبیل: بند انداختن یا کندن موهای زائد استفاده کرد. از انجام این قبیل اقدامات حداقل دو هفته قبل از جلسه‌ی لیزر درمانی اجتناب کنید و موهای ناحیه مورد نظر را فقط باید با تیغ اصلاح کرد.

اولین اثر لیزر برای از بین بردن موهاى زائد دو هفته بعد از اولین جلسه لیزر درمانی مشخص می‌شود پس تا در دو هفته اول لیزر مراجعه کننده هیچ اثری را نمی‌بیند، پس از گذشت دو هفته مو‌های لیزر شده سست و نازک‌تر می‌شود و رشد موهای زائد نیز کم می‌شود و هر بار که لیزر موهای زائد تکرار می‌شود به موازات آن تراکم مو‌ها نیز کمتر می‌شود تا اینکه بالاخره اکثر موههای زائد از بین می‌روند.
 
سایر خدمات کلینیک زیبایی یکتا:

جوان سازی با هایفوتراپی و آراف فرکشنال
تزریق چربی
تزریق ژل
تزریق بوتاکس
پاک کردن تاتو
رفع خال، لک، کک و مک، جاى جوش
کاشت مو
چاقى، لاغرى، تناسب اندام
آنالیز ترکیبات بدن
لیزر موهاى زائد
ویزیت بیماران پوست و مو
مزوتراپى
لیزر تاتو
بوتاکس کف دست و زیر بغل 


لیزر موهای زائد - کلینیک زیبایی یکتا 
کلینیک زیبایی یکتا
 
کلینیک زیبایی یکتا با سال‌ها تجربه در زمینه‌های پوست، مو و زیبایی فعالیت می‌کند.
کلینیک جوانه مجهز به دستگاه‌های پیشرفته همراه با پزشکان با تجربه ارائه دهنده کلیه خدمات مربوط به پوست، مو، لیزر، کاشت مو و لاغری
این کلینیک زیر نظر پزشکان و متخصصین محترم و همگام با جدیدترین متد‌ها و روش‌های دانش پزشکی زیبایی، آمیخته با دقت و ظرافت ارائه می‌شود. 
 
 
 لیزر موهای زائد - کلینیک زیبایی یکتا
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج