سهم اوریو از بازار اندروید به 0.3 درصد رسید
۶۳۱۵۴۴
۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
۲۹۴۱ 
اندروید اوریو سلانه‌سلانه راه خود را به گوشی‌های اندرویدی باز می‌کند و بر اساس آخرین آمار منتشر شده، اکنون سهم اندروید اوریو از بازار اندروید به 0.3 درصد رسیده است.
وب سایت فارنت - محمد کاملان: اندروید اوریو سلانه‌سلانه راه خود را به گوشی‌های اندرویدی باز می‌کند و بر اساس آخرین آمار منتشر شده، اکنون سهم اندروید اوریو از بازار اندروید به 0.3 درصد رسیده است.
 
 سهم اوریو از بازار اندروید به 0.3 درصد رسید

از آنجایی که چند ماهی بیشتر از انتشار اندروید اوریو نمی‌گذرد انتظار چندانی از جدیدترین نسخه سیستم‌عامل اندروید نمی‌توان داشت اما از قرار معلوم اندروید اوریو رفته‌رفته در حال گسترش است و در حال حاضر 0.3 درصد از بازار گوشی‌های اندرویدی را در اختیار گرفته است.

برای آن دسته از کاربرانی که به عدد و رقم علاقه دارند باید بگوییم اندروید اوریو در ماه گذشته حدود 0.2 درصد سهم داشت.

دلیل این امر هم زمان‌بر بودن فرآیند توسعه و انتشار نسخه‌های جدید اندروید توسط شرکت‌های سازنده گوشی‌های هوشمند است. با این حساب به احتمال زیاد آمار 0.3 درصدی اندروید اوریو را گوشی‌های نکسوس، پیکسل و پرچمدار سونی تشکیل می‌دهند.
 
 سهم اوریو از بازار اندروید به 0.3 درصد رسید

از طرف دیگر اندروید نوقا توانسته است آمار خود را از 17.8 درصد در ماه گذشته به 20.6 درصد در ماه فعلی ارتقا دهد.

بر اساس آمار منتشر شده، اندروید مارشملو در حال حاضر پرکاربرترین نسخه از اندروید است و 30.9 درصد از بازار گوشی‌های اندرویدی را در اختیار خود دارد. اندروید آب‌نبات چوبی نیز آمار 27.2 درصدی را در اختیار خود گرفته است.

نسخه‌های قدیمی اندروید مانند کیت‌کت تنها 13.8 درصد کاربر دارد و سایر نسخه‌های قدیمی‌تر اندروید مجموعا توانسته‌اند 7.2 درصد از سهم کاربران اندروید را به خود اختصاص دهند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج