اکران خصوصی فیلم «وقتی برگشتم» برگزار شد
۶۳۴۴۱۲
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
۳۰۹۷
اکران خصوصی «وقتی برگشتم» شب گذشته با حضور اهالی سینما و رسانه در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.
وبسایت صبا: وحید موسائیان پیش از نمایش این فیلم با اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه و تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان  گفت : خوشحالم که فیلم وقتی برگشتم  بزودی اکران می شود و امیدوارم شرایطی فراهم شود که همه فیلم های  پشت اکران مانده نیز به نمایش در بیایند  و عدالت و برابری بلاخره روزی و روزگاری درسینما اجرا شود.

 وی ادامه داد : از علی سرتیپی  که شرایط اکران فیلم را فراهم کرد  سپاسگزارم همچنین از  شرکت توسعه پیام شهری سروش که به ثمر رسیدن فیلم تاثیرداشتند سپاسگزارم .

 در ادامه وحید موسائیان کارگردان فیلم از عوامل فیلم دعوت کرد تا به روی سن بیایند.

احترام برومند بازیگر فیلم نیز با اشاره به لزلزه اخیر غرب کشور گفت : از طرف خودم و دوستانم در گروه سازندگان فیلم وقتی برگشتم به درگذشتگان زلزله اخیر کرمانشاه تسلیت می گویم و خواهش می کنم که فکر آینده و فردای بعد از زلزله و هموطنان زلزله زده باشیم.

لادن مستوفی نیز گفت: این روزها همه دردمندیم و باید برای روزهای آینده دست بدست هم بدهیم و مشکلات را حل کنیم و  لبخند به چهره ها بیاوریم.

منظر لشگری بازیگر دیگر فیلم نیز گفت : امیدوارم دیگر لحظات غم و اندوه سراغ ملت ایرانی نیاید و امیدوارم برای زلزله زدگان خانه های ساخته شود که  نه تنها با هیچ زلزله ای بلکه با هیچ اتفاق دیگری خراب نشود.

محمدرضا سکوت فیلمبردار فیلم نیز گفت : بسیاری خوشحالم که امروز فیلم وقتی برگشتم اکران می شود و در کنار هم تماشا می کنیم و امیدوارم  بیشتر از تصاویر فیلم از قصه و داستان فیلم لذت ببرید.

حبیب اسماعیلی نیز با تشکر از مهمانان گفت : اگر فیلم را دوست داشتید آن را تبلیغ  کنید .

در این مراسم  پیش از نمایش فیلم پوستر فیلم به رسم یاد بود امضا شد.

در مراسم اکران خصوصی فیلم وقتی برگشتم هنرمندانی همچون کمال تبریزی، علیرضا امینی،مسعود فروتن ،مسعود رایگان،لیلی رشیدی،اصغر رفیعی جم،مرضیه برومند،غلامرضا رمضانی،هوشنگ مرادی کرمانی،عادل بزودوده،محمد آفریده،فریدون شهبازیان،مسعود اطیابی،محمد جعفری،محمود یار محمدلو ،هوشنگ مرادی کرمانی ،اصغر هاشمی ،محمد علی بهمنی ،لادن مستوفی،حسین محب اهری، سعید داخ،آزیتا موگویی، مسعود میمی،علی حجازی مهر،احترام برومند،ماهور موسائیان،بهزاد آدینه، متین ستوده ،افشین هاشمی ، مصطفی تقی  زاده ،منوچهر آزادی ،حضور داشتند.

 فیلم سینمایی «وقتی برگشتم» با کار گردانی وحید موسائیان و  بازی  رضا کیانیان، افشین هاشمی، لادن مستوفی،بیتا فرهی، رعنا آزادی ور، سروش صحت، منظر لشگری، امید روحانی، حسین محب اهری، نورالدین جوادیان، سحر آربین ، و با حضور  احترام برومند، ساخته شده  و   از هفته آینده در سینماهای  سراسر کشور اکران می شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج