آقای جنتی! رونق را به سینما و تئاتر برگردانید
۶۳۶۵۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۹
۲۷۹۱ 
محمد علی کشاورز:
محمد علی کشاورز؛ بازیگر توانا و پیشکسوت سینما و تئاتر ایران معتقد است که دکتر علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باید رسیدگی به وضعیت هنرمندان را در دستور کار خود قرار دهد.

برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: محمد علی کشاورز؛ بازیگر توانا و پیشکسوت سینما و تئاتر ایران معتقد است که دکتر علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باید رسیدگی به وضعیت هنرمندان را در دستور کار خود قرار دهد.

محمد علی کشاورز در گفتگو با هنر آنلاین درباره آخرین وضعیت جسمانی اش گفت: «حال و روز مساعدی ندارم و این روزها در منزل استراحت می کنم و تحت مراقبت پرستاران هستم.»

آقای جنتی! رونق را به سینما و تئاتر برگردانید

او درباره تصدی علی جنتی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: «من شناختی که از ایشان دارم مربوط به سال های گذشته است، زمانی که ایشان را در صداوسیما ملاقات کردم. من حدود پنج سال است که از عرصه بازیگری به دور بودم و امیدوارم که ایشان در وزارت ارشاد به فکر هنرمندان باشند و رسیدگی به وضعیت هنرمندان را در اولویت های کاری خود قرار دهند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باید محیط های هنری را از هرگونه آلودگی پاک کندو از رابطه و باند بازی در محیط های هنری جلوگیری کند. از جوانان کاربلددر عرصه بازیگری استفاده کند و انتخاب ها بر اساس شایستگی ها باشد. امیدوارم در زمان ایشان صحنه های تئاتر و سالن های سینما رونق بگیرد و شور و اشتیاق به فرهنگ و هنر این خاک برگردد.»

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:51 - 1392/05/28
سينما و تاتر رو تعطيل نكنند ، رونق پيش كش...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:09 - 1392/05/29
من فکر کنم ایشان سخت گیر هستن و رونقی ندارد و خیلی افراطی فکر میکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج