لطیفی: چرا داوری با ما نامهربان است؟
۶۳۷۰۴۲
۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲
۶۰۴۸ 
علی لطیفی سرمربی تیم فوتبال اکسین در آستانه بازی با ایرانجوان بوشهر باتوجه به ضایع شدن حقشان توسط قضاوت داوران از مسئولین فوتبال می‌خواهد فکری به حال این موضوع کنند.
ورزش سه: علی لطیفی سرمربی تیم فوتبال اکسین در آستانه بازی با ایرانجوان بوشهر باتوجه به ضایع شدن حقشان توسط قضاوت داوران  از مسئولین فوتبال می‌خواهد فکری به حال این موضوع کنند.

لطیفی صحبت‌هایش را ابتدا از بازی با نفت‌مسجدسلیمان و نتیجه‌ای که در آن بازی حاصل شد آغاز کرد و گفت: با احترامی که برای محمود فکری و تیمش قائل  هستم باید بگویم آنهایی که این بازی را دیده باشند می‌توانند شهادت دهند که هیچ تیمی به اندازه اکسین نفت را در خانه آنطور که ما آنها را تحت فشار قرار داده بودیم اذیت نکرده بود.

وی در ادامه گفت: ما 8، 9 موقعیت گل داشتیم، حتی پنالتی محرز ما در این بازی گرفته نشد. نمی‌دانم چه بگویم و از کجا گلایه‌ام را از قضاوت داوران این فصل آغاز کنم فقط می‌توانم بگویم که در حق اکسین جفا کردند و حقش را نه فقط در این بازی که حداقل در 8، 9 بازی گرفته‌اند.

او اضافه کرد: چون ما کسی را در سازمان لیگ نداریم و دائم برای مسئولین فوتبال اسباب زحمت فراهم نمی‌کنیم کسی به ما اهمیت نمی‌دهد؟! می‌خواهم مسئولین پاسخم را بدهند و بدانم که چرا داوری‌ها با ما اینقدر نامهربان هستند. البته من پیش از این گلایه‌ام را به آقای اصفهانیان رئیس کمیته داوران که روزگاری جز داوران شریف و سالم فوتبال بوده‌اند کرده‌ام‌ و ایشان هم قول بررسی این موضوع را داده‌اند اما امیدوارم این موضوع دیر نشود و حق به حق‌دار برسد.

سرمربی اکسین افزود: این اتفاقات و قضاوت‌های نامناسب مسئولین اکسین را فکری کرده است تا بی‌خیال تیم‌داری شوند و روی کار دیگر سرمایه‌گذاری کنند وقتی اینطور قرار است حقی از تیمی ناحق شود. من واقعا خجالت‌زده این عزیزان هستم کسانی که اطلاعاتی از فوتبال نداشتند و با اعتماد به بنده و کادرم تصمیم گرفتند این وقت و سرمایه را در اختیار ما بگذارند و اذعان داشتند که اگر اطمینان خاطر ما نبود همان ابتدای فصل مخالفتشان را سفت‌وسخت‌تر اعلام می‌کردند و کنار می‌کشیدند. واقعا اگر قرار باشد وضع بر همین منوال پیش برود مطمئنا آنها که چه عرض کنم حتی بنده هم سکوت نخواهم کرد و اعتراضاتمان را به فدراسیون خواهیم برد.

لطیفی تصریح کرد: چه کسی می‌خواهد آن 12 امتیازی را که به خاطر قضاوت‌های نادرست از دست داده‌ایم به حساب اکسین واریز کند، اصلا می‌خواهم بدانم اگر علاقه‌‌ای به تیم‌داری ما ندارند چرا نمی‌گویند تا خودمان به راحتی از رقابت‌ها کنار بکشیم؟ هیچ کس فکر نمی‌کرد اکسینی که طی 5 روز جمع و جور شده بتواند چنین نتیجه‌ای بگیرد برای همین اینطور با ما برخورد می‌کنند. فکر کنم آنها می‌خواهند ما را  به سمت سقوط سوق دهند، اما مطمئنا همانطور که گفتم ما ساکت نخواهیم نشست و روز به روز قوایمان را برای آنکه بتوانیم بهترین نتایج را از حریفان کسب کنیم بیشتر هم می‌کنیم. البته همه این‌ها را بنده مرهون لطف برادران طاهری‌پور هستم که به بنده لطف داشته و اعتماد کرده‌اند. امیدوارم ما دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم و داوران بهتری برای قضاوت در لیگ یک قرار بگیرند تا حقی نه فقط از اکسین بلکه از سایر رقبا ضایع نشود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج