پذیرایی با دکوراسیون مشکی
۶۳۷۶۲
۰۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۴
۳۸۶۹۶ 
رنگ سفید در دکوراسیون بیش از پیش محبوب شده است، ولی این بار می خواهیم رنگ مشکی را برای اتاق پذیرایی تان پیشنهاد کنیم. هرچه بیشتر مشکی بکار ببرید، محیط بیشتر شیک و مجلسی می شود. ولی قبل از آنکه کل اتاق را مشکی کنید به راهنمایی های زیر دقت کنید.

مجله اینترنتی برترین ها

برترین ها: وقتی رنگ مشکی به درستی برای تزئین اتاق پذیرایی بکار رود، دیگر رنگی معمولی و پیش پا افتاده نخواهد بود، بلکه شیک ترین فضا را ایجاد می کند.

رنگ سفید در دکوراسیون بیش از پیش محبوب شده است، ولی این بار می خواهیم رنگ مشکی را برای اتاق پذیرایی تان پیشنهاد کنیم. هرچه بیشتر مشکی بکار ببرید، محیط بیشتر شیک و مجلسی می شود. ولی قبل از آنکه کل اتاق را مشکی کنید به راهنمایی های زیر دقت کنید تا بتوانید از آنها الهام بگیرید.

تحمل دیوار تمام مشکی کمی سخت است. بنابراین باید نور زیادی فراهم کنید تا از حالت خسته کننده و طاقت فرسای آن بکاهید. ولی اگر فقط بخشی از دیوار را مشکی کنید و این کار را هوشمندانه انجام دهید، دیگر احساس در غار بودن به شما دست نمی دهد.
کفپوش مشکی برای محیط منزل مناسب است و خانه را شیک نشان می دهد. بهتر است از وسایل دیگری که کمی رنگ مشکی در آنها بکار رفته هم استفاده کنید و در کنارش وسایل دیگری با رنگ های سفید بکار ببرید تا نمای کلی را روشن تر کند. مثلاً از آثار هنری یا تابلوهای زرد مانند تصویر استفاده کنید.
در این تصویر هم می بینید که کفپوش مشکی و دیوارها سفید هستند و این ترکیب نه تنها سنگین نیست بلکه دلپذیر است و آنهایی که به رنگ سفید برای دکوراسیون علاقه دارند بهتر است به رنگی مشکی هم فکر کنید و در خانه ترکیبی از این دو ایجاد کنند.
در این اتاق پذیرایی هم یک دیوار کاملاً مشکی شده است. این فضا نور زیادی دارد که با رنگ فراوان سفید فضای باز و دلپذیری در تضاد با رنگ مشکی دیوار ایجاد کرده است. رنگ مشکی نور را جذب می کند، پس با ترکیب آن با رنگ های درخشان، می توانید جلا و زیبایی دلخواه را بدست آورید.
اگر در خانه خود جزئیات معمارانه جالبی دارید که بتوانید بر آنها تأکید کنید، از رنگ های سیاه و سفید استفاده کنید تا این جزئیات را از هم متمایز کنید. در این تصویر می توانید زیبایی سقف تاقی و رنگ های متضاد را در نگاه اول تشخیص دهید.
معمولاً شما دوست دارید که فضای اتاق پذیرایی تان صمیمی و راحت باشد. اگر سقف اتاق بلند است، می توانید از لحاظ بصری آن را پایین بیاورید و با رنگ مشکی صمیمیت بیشتری ایجاد کنید. باید نور مناسبی نیز فراهم کنید تا فضا زیادی تاریک نباشد.
کمی هم از اشیای قدیمی استفاده کنید. به دنبال فضاهایی باشید که بتوانید رنگ مشکی را به آنها تزریق کنید، مثلا در را مشکی کنید یا چوبکاری ها یا لوستر را مشکی انتخاب کنید. درهای مشکی، آینه های قاب مشکی و آویزهای بزرگ مشکی، نقاط مرکزی توجه در این اتاق پذیرایی هستند.
همه شرکت های رنگ سازی، انواع مختلف رنگ های مشکی را دارند و می توانید از میان آنها یکی را انتخاب کنید. بعضی از آنها سایه های آبی یا سبز دارند و بعضی دیگر حالت قهوه ای دارند و رنگ های گرمتری هستند. با مقایسه آنها می توانید انتخاب صحیحی انجام دهید.


انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1392/06/06
یاد رضا صادقی افتادم(مشکی رنگ عشقه)
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1392/06/14
واقعا شیک هستن
من دوس داشتم پذیرایی خونم مشکی باشه ولی ب خاطر مخالفت خانومم شده صورتی :))))
ای خدااا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج