عرضه iOS 11.2 برای حل باگ‌های نسخه قبلی
۶۴۰۴۷۸
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
۲۳۴۱ 
ظاهرا یک باگ در iOS 11.1.2 کشف شده که باعث شده بود آیفون‌ها با رسیدن به ساعت ۱۲:۱۵ صبح روز شنبه این هفته دچار مشکل شوند. این مشکل مربوط به اپلیکیشن‌هایی است که به کاربران reminder هایی ارایه می‌کنند و به این منظور هم از اعلان‌های گوشی کاربر استفاده می‌کنند.
مجله دیجی کالا مگ - اسماعیل دلخموش: ظاهرا یک باگ در iOS 11.1.2 کشف شده که باعث شده بود آیفون‌ها با رسیدن به ساعت ۱۲:۱۵ صبح روز شنبه این هفته دچار مشکل شوند. این مشکل مربوط به اپلیکیشن‌هایی است که به کاربران reminder هایی ارایه می‌کنند و به این منظور هم از اعلان‌های گوشی کاربر استفاده می‌کنند.

    ظاهرا حالا اپل چاره‌ای برای این مشکل اندیشیده و iOS 11.2 را عرضه کرده است. عرضه این نسخه جدید از سیستم عامل درست ساعاتی پس از آن اتفاق افتاد که مشکلات iOS 11.1.2 برای کاربران پدید آمد.

کاربرانی که دچار این مشکل iOS شدند بخش اعلان‌های گوشی را غیرفعال کردند یا ساعت و تاریخ گوشی را به نقطه‌ای عقب‌تر از آنچه بود بازگرداندند. ظاهرا حالا اپل چاره‌ای برای این مشکل اندیشیده و iOS 11.2 را عرضه کرده است. عرضه این نسخه جدید از سیستم عامل درست ساعاتی پس از آن اتفاق افتاد که مشکلات iOS 11.1.2 برای کاربران پدید آمد.

گفتنی است اپل به شکل رسمی توصیه کرده کاربران این شرکت برای حل این مشکلات حتما iOS جدید را نصب کنند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج