ارزش یارانه 45 هزار تومانی، 9 هزار تومان است
۶۴۱۷۲۷
۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۹
۱۰۶۰۲
حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به استانی شدن بودجه سال ۹۷ و مزایا و ایرادات این طرح گفت: رایزنی‌ها و گفت‌وگو‌هایی دولت برای سال ۹۷ با مجلس انجام داده است و مهم‌ترین موضوع در حال حاضر استانی شدن بودجه کشور است ما با استانی شدن بودجه مخالف نیستیم حتی ۳۰ درصد این را تصویب و افزایش دادیم.
راه دانا: حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به استانی شدن بودجه سال ۹۷ و مزایا و ایرادات این طرح گفت: رایزنی‌ها و گفت‌وگو‌هایی دولت برای سال ۹۷ با مجلس انجام داده است و مهم‌ترین موضوع در حال حاضر استانی شدن بودجه کشور است ما با استانی شدن بودجه مخالف نیستیم حتی ۳۰ درصد این را تصویب و افزایش دادیم.
 
 حمیدرضا حاجی بابایی، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور مجلس؛ با اشاره به استانی شدن بودجه سال 97 و مزایا و ایرادات این طرح گفت: رایزنی ها و گفت‌وگو هایی دولت برای سال 97 با مجلس انجام داده است و مهم ترین موضوع در حال حاضر استانی شدن بودجه کشور است ما با استانی شدن بودجه مخالفت نیستیم حتی 30 درصد این را تصویب و افزایش دادیم.

حاجی بابایی ادامه داد: ردیف های ملی و متفرقه و بخش عمده بودجه را موافقیم استانی شود اما به شدت مخالف آن هستیم که موضوع یارانه ها را دولت استانی کند چرا که با تحقق این امر تیر خلاصی به یارانه افراد کم درآمد در استان ها می زنیم چرا که با اجرای طرح استانی شدن یارانه ها تنها نفع این کار ثروتمند شدن دولت را در پی دارد و قشر کم درآمد و فقیر بیشترین زیان را خواهند دید.

وی در تشریح پرداختی از محل هدفمندی یارانه ها به مردم ، تولید و دولت اظهارداشت: به مردم گفته شد که 9 حامل انرژی را که روزانه آنها را مصرف می کنند در مصرف انها صرفه جویی کنند و ما قیمت ها را افزیش می دهیم و مابه التفاوت افزایش را قرار بر این شد که 50 درصد به مردم ، 30 درصد به تولید و 20 درصد برای افزایش حقوق های مردم در نظر گرفته شود که متاسفانه به این منوال در دولت های اخیر موضوع هدفمندی یارانه ها پیش نرفته است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه یارانه 45هزار و پانصد تومانی دیگر ارزش قبلی را برای مردم ندارد تصریح کرد: باید هر سال بر مبلغ پرداختی به مردم از محل هدفمندی یارنه ها بر اساس تورم و رشد اقتصادی افزوده می شود اما امروز چنین حرکتی از سوی دولت صورت نگرفته است و مبلغ 45.500 تومانی که سال 89 به حساب مردم واریز شد امروز ارزش آن 9 هزار تومان است.

حاجی بابایی با بیان اینکه دولتی ها اعتقادی به پرداخت یارانه ها ندارند بیان کرد: دولت معتقد است که یارانه پول زیادی است که به مردم واریز می کنیم و نباید چنین مبلغی از محل هدفمندی یارانه ها به حساب مردم ریخته شود و همواره به دنبال این هستند که آن را حذف کنند.

وی با بیان اینکه یارانه برای مردم همانند قطعه سنگی است وسط دریاچه تا نگذارد مردم در آب غرق شوند اظهارد کرد: فرض کنید مردم در دریاچه ای زندگی می کنند که هر کدام بر روی تخته سنگی ایستاده اند تا غرق نشوند یک نفر تخته سنگش آنقدری بلند است که یک متر هم دریاچه طغیان کند اتفاقی برای آن نمی افتد ولی یک نفر ارتفاع تخته سنگش آنقدر پایین است که اگر کوچک ترین طوفانی بیاید و دریا را متلاطم کند آن فرد در آب غرق می شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات کشور ادامه داد: یارانه یعنی همان تخته سنگی که به ازای بالا آمدن سطح آب باید همان میزان هم زیر پای مردم قرار داده شود تا مردم در آب غرق نشود و تنها علت ایجاد یارانه ها از بین بردن سطح طبقاتی در جامعه بوده است.
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1396/09/14
بقول حاجی بابایی که ارزش نه هزار تومان است اینم که می دهند زیر نافشان فشار می اید
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1396/09/14
این دولت هر چیزی رو که به مردم بدن اضافی و مصیبت میدونه ولی بابت حقوقهای نجومی و اختلاسها بدن قانونی وحلال میدونه
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1396/09/14
سلام من با سه تا بچه مستجر م کارگرم یک روز کار کنم سه روز کار نیست فقط با یارانه زندگی می کنیم خدا احمدی نژاد رو نگر داره. حداقل امیدمون یارانست هر روز ی سازی میزنن
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1396/09/14
دلتون خوش باشه با یارانه اختلاف طبقاتی را از بین بردین
پولداری که شب میخوابد صبح به ثروت و اموالش دهها میلیون تومان افزوده میش
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1396/09/14
مطمین باشید مادر قیمت مسکن وقبر غرق میشویم که دولتی ها شما اونموقع بودید چرا جلوش نگرفتین ما کلی بدهی داریم این پولم برای ما کلی ارزش داره اختلاساتون خوبه بعدا سهام عدالت غیره مصیبت عطما متاسفم برای ملت حساب شما با خدا تون
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1396/09/14
مردم عربستان ماهی هشت میلیون میگیرن .تازه هرسال هم بیشتر میشه.اما ما چی از روز اول گفتن که سال به سال اضاف میشه اما.....ای دل غافل........همه چی زیاد شد ده برابر شد الا یارانه ..انگار که پول نفت وگاز کشور فقط برا ی عده خاصیه
United Kingdom
20:59 - 1396/09/14
.. اصلا این یارانه ازاول قرارنبودبه همه داده شود ولی چطور شد به این صورت نمیدانم بعد گفتن سوبسید انرژی وکالاهار به خودمردم میدیم وانرژی وکالا قیمت واقعی خودشو داشته باشه یعنی با هرمقدار افزایش قیمتها به یارانه افراد اضافه شود روحانی که امد سرکار هرروز حرف ازقطع یارانه میزند یکی مثل من با پنج سرنون خور مستاجر بیکار به مدت نه ماه دارم با فلاکت زندگیمو بااین یارانه میگردونم خفت وبدبختی ازاین بالاتر برا مردم توکشور ثروتمند ایران از مردم افیقا هم بدتر زندگی میکنیم اگه خدایی هست این ظلم روهم به پایان میرسونه.
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1396/09/14
با چهل و پنج هزار تومان سر مردم را شیره میمالند
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1396/09/14
با سلام.متاسفم برای مملکتی که ملتش آنقدر فشار تحمل کردند جرات برای آنها باقی نمانده ک
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1396/09/14
ارزش45هزارتومان 1000تومانه
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1396/09/14
همش دروغ دروغ بسه دیگه ارزش یارانه الان۱۰۰۰تومان هم نیس.
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1396/09/15
برترینها خستت کردم خب بالاخره یکی باید بیاد ازاین وصعیت نجاتمون بده حالا خودشما اگر بود3 باریه موضوعی رابگی سر4 بارطرف حالش بهم میخوره دروغ میگم فقط منتظرم که اینا جواب چوب گرانی را که ما میخوریم خدابده حالا ساعت 6 دیروز کجا والان کجا حق داری بدت بیاد من واضع شفاف میگم حالا منتشر نمیکنی دیگه جای خودداره هر13 نفر اعتراض دارن نیستی ببینی که
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1396/09/15
هر چی بگی بیفایده است اینها پوس کلفتر از این حرفهان
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1396/09/18
واقعآ روتون میشه راجع یارانه حرف میزنید ؟؟؟؟حتی یدونه مشکل ما فقط باوجود یه بچه با یارانه حل نمیشه ... فقط پول چندتا شارژه بی ا رزشه و تمام.....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج