امدادرسانی به 167 خودروی گرفتار در برف
۶۴۲۷۷۵
۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
۱۰۵۳۷ 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از انسداد محور پونل – خلخال در منطقه زندانه خبر داد و افزود: این محور از ساعت 23:43 شامگاه گذشته، 16 آذر به علت ریزش بهمن تا اطلاع ثانوی مسدود است.
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از انسداد محور پونل – خلخال در منطقه زندانه خبر داد و افزود: این محور از ساعت 23:43 شامگاه گذشته، 16 آذر به علت ریزش بهمن تا اطلاع ثانوی مسدود است.

مهندس محمدرضا نازک کار، اظهار کرد: ارتفاع برف در مسیرهای اسالم- خلخال 65 سانتیمتر، پونل – خلخال 30 سانتیمتر، ارتفاعات ماسال، رودبار و سیاهکل 30 سانتیمتر و فومن – ماسوله 35 سانتیمتر گزارش شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان، از انسداد محور پونل – خلخال در منطقه زندانه خبر داد و افزود: این محور از ساعت 23:43 شامگاه گذشته، 16 آذر به علت ریزش بهمن تا اطلاع ثانوی مسدود است.

وی با بیان اینکه تردد در محورهای کوهستانی گیلان فقط با زنجیرچرخ امکانپذیر است، خاطرنشان کرد: به 167 خودرو گرفتار در برف امدادرسانی شده که عمدتا زنجیرچرخ نبسته بودند. از این تعداد خودروی گرفتار در برف 50 دستگاه خودرو در حوزه ارتفاعات رضوانشهر، 12 خودرو تالش، 27 خودرو سیاهکل، 30 خودروی ماسال، 10 خودوی رودسر و 38 خودرو در ارتفاعات فومن بوده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج