مهاجری: قاضی با ما قرارداد دارد و به او نیاز داریم
۶۴۴۷۱۵
۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
۳۵۳۶ 
سرمربی تیم پدیده خراسان گفت: متأسفانه در زمینه کسر امتیاز از ما سازمان لیگ بسیار عجله کرد و دوستان این‌قدر عجله داشتند که ظاهراً می‌خواستند قله اورست را فتح کنند.
خبرگزاری فارس: رضا مهاجری در خصوص اردویی که تیمش در جزیره کیش برپا کرده اظهار داشت: اردوی خوبی داریم و بازیکنان را به اینجا آوردیم تا در تمرینات برنامه‌های تاکتیکی نیم‌فصل دوم را طراحی کنیم. خوشبختانه همه چیز خوب پیش می‌رود و من امیدوارم که از این اردو بیشترین استفاده را ببریم.

وی در خصوص شایعاتی که پیرامون حضور محمد قاضی در استقلال مطرح شده است، گفت: محمد قاضی در جزیره کیش حضور دارد و با تیم ما تمرین می‌کند. قاضی بازیکن ما است و با باشگاه قرارداد دارد و ما ابتدای این فصل که این نفرات را گرفتیم روی آنها برنامه‌ریزی کردیم.این مسائلی که در مورد قاضی و حضورش در استقلال مطرح شده را من هم شنیده‌ام اما اینگونه نیست که بدون قاعده در مورد جذب یک بازیکن صحبت شود.همانطور که اعلام کردم قاضی با ما قرارداد دارد.

مهاجری: قاضی با ما قرارداد دارد و به او نیاز داریم 
عکس حضور قاضی در اردوی پدیده و جشن تولد مهاجری

وی تأکید کرد: ما به تمام بازیکنانمان نیاز داریم و ابتدای فصل برای آنها هزینه‌هایی را پرداخت کردیم. در ادامه راه هم کار بسیار مشکلی داریم و به تمام نفراتی که در تیممان هستند نیاز داریم، البته این را هم بگویم باشگاه قوانینی دارد و اگر یک باشگاه دیگر خواهان بازیکن ما است می‌تواند نامه بزند و درخواست رسمی خود را ارائه کند و آن زمان است که اگر پیشنهاد به صورت رسمی ارائه شود، تصمیم‌گیری لازم را انجام داده و در موردش صحبت می‌کنیم.

سرمربی تیم پدیده در خصوص اتفاقاتی که طی هفته‌های اخیر برای این تیم رخ داده و سازمان لیگ رسماً ۶ امتیاز از این تیم کسر کرده است، گفت: متأسفانه در این زمینه سازمان لیگ بسیار عجله کرد و به نظرم در این موضوع آنها می‌خواستند خودشان را به فیفا ثابت کنند. دوستان این‌قدر عجله داشتند که ظاهراً می‌خواستند قله اورست را فتح کنند! این اتفاق نشان داد ما حمیتی برای دفاع از فوتبال خودمان نداریم و حتی بعضی مواقع در این زمینه‌ها از هم سبقت هم می‌گیریم. تاج و مسئولان فوتبالی دید مناسبی به قضیه فوتبال پدیده نداشتند و می‌شد آنها منتظر بمانند تا لایحه ما به فیفا برود و بعد اقدام به کسر امتیاز کنند.

مهاجری ادامه داد: فوتبال خراسان امسال این فرصت را داشت که بتواند کسب سهمیه آسیایی کند و متأسفانه اینجا موضع‌گیری خاصی صورت نگرفت. اگر در شهری مثل تبریز، اهواز یا استان‌های گیلان و مازندران که به فوتبال بسیار حساس هستند چنین اتفاقی می‌افتاد،‌ مسئولان به درخواست‌های مردم ارزش قائل می‌شدند و اتفاقات به گونه دیگری رقم می‌خورد اما متأسفانه در اینجا حتی یک موضع‌گیری ساده هم صورت نگرفت که این مسئله من را خیلی ناراحت کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج