مهاجری: فیفا نباید ما را جریمه می‌کرد
۶۴۶۶۹۵
۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
۳۲۶۰ 
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان تیمش را مستحق کسر شش امتیاز نمی‌داند و اینکه کار سرخپوشان برای جبران این عقب‌افتادگی دشوار است.
خبرگزاری تسنیم: رضا مهاجری درباره وضعیت فعلی پدیده اظهار داشت: ما تمرینات را طبق برنامه‌ریزی قبلی دنبال می‌کنیم تا آماده نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر شویم. البته در هفته گذشته کسر شش امتیاز از پدیده باعث شد تا موقعیت سختی پیدا کنیم، ولی دیگر نمی‌توان به این اتفاق فکر کرد و ما باید تلاش کنیم تا دوباره به بالای جدول برگردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا کسر شش امتیاز در روحیه بازیکنان پدیده تاثیر منفی نگذاشته است؟»، گفت: طبیعتاً بازیکنان در روزهای اول شرایط سختی را تجربه می‌کردند، ولی الان وضعیت بهتر است و همه تلاش می‌کنند تا بتوانیم دوباره به بالای جدول برسیم. ما در نیم‌فصل اول زحمات زیادی کشیدیم و من از این ناراحتم که نتایج این زحمات در پایان نیمه ابتدایی فصل تا حدودی هدر رفت، چون کسر شش امتیاز اتفاق کوچکی نبود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده افزود: فیفا نباید ما را از لحاظ فنی جریمه می‌کرد و نمی‌دانم چرا این اتفاق رخ داد. سه سال پیش یک بازیکن در پدیده بازی می‌کرده که برای دریافت حق و حقوقش به فیفا شکایت کرده است. این موضوع به مسائل مالی ربط داشت، ولی متأسفانه ما از لحاظ فنی جریمه شدیم که این اصلاً اتفاق خوبی نبود.

مهاجری همچنین خاطر نشان کرد: ما نتایج درخشانی گرفتیم، ولی با کسر این شش امتیاز کارمان بسیار سخت شد. حالا باید تلاش کنیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد، ولی امیدوارم از شروع نیم‌فصل دوم دوباره نتایج خوبی بگیریم.

وی در مورد اینکه امسال کدام تیم در لیگ برتر قهرمان خواهد شد گفت: پرسپولیس تقریباً تمامی فاکتورهای لازم را برای قهرمانی دارد. نتایج و سبک بازی پرسپولیس نشان می‌دهد که آنها چه پتانسیلی دارند، در واقع پرسپولیس راهش را از لیگ ایران جدا کرده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج