شمخانی: مدیران مفسد باید مضاعف تنبیه شوند
۶۴۸۱۳۹
۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۳
۳۱۴۴
دبیر شورای عالی امنیت ملی وجود تفاوت میان وضعیت رفاهی مسئولین با عموم جامعه را عامل ایجاد شکاف و از میان رفتن سرمایه‌های اجتماعی عنوان کرد و افزود: اگر مدیران سطوح مختلف با سوء استفاده از موقعیت خود دچار فساد شوند باید بە طور مضاعف تنبیە شوند.
خبرگزاری ایلنا: دبیر شورای عالی امنیت ملی وجود تفاوت میان وضعیت رفاهی مسئولین با عموم جامعه را عامل ایجاد شکاف و از میان رفتن سرمایه‌های اجتماعی عنوان کرد و افزود: اگر مدیران سطوح مختلف با سوء استفاده از موقعیت خود دچار فساد شوند باید بە طور مضاعف تنبیە شوند.

دریابان علی شمخانی در جلسە شورای اداری استان کردستان در سنندج گفت: نقطە آسیب پذیری کشور در حوزە اقتصاد و عدم توجە بە بهبود فضای تولید واشتغال است.

شمخانی مجموعه تهدیدات خارجی و آسیب‌های موجود در بخشهای غیر اقتصادی را فاقد قدرت تهدیدزایی موثر برای کشور عنوان کرد وافزود: راە برون رفت از شرایط اقتصادی موجود کشور، اقدام جهادی و عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است‌.

وی اظهار داشت: با توجە بە نیروی انسانی توانمند وتحصیلکردە، منابع متنوع داخلی، برنامە واسناد بالادستی می‌توان با همتی جهادی مسیر توسعه و پیشرفت را در حوزه‌های مختلف اقتصادی هموار کرد.

شمخانی با بیان اینکە باید عوامل ناکارآمدی در اقتصاد ومدیریت را احصاء وبرای آن چارەاندیشی کرد ادامە داد: مدیران استان، امامان جمعە ونمایندگان مجلس باید برای جذب سرمایەگذاران وکارآفرینان با هم رقابت کنند واز تهمت‌ها نهراسند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی مجموعه مسئولان ودست اندرکاران امور اجرایی، فرهنگی و رسانه‌ای را بە توجە جدی نسبت به مسایل اقتصادی فراخواند و اظهار داشت: امروز دشمنان نظام با تحمیل جنگ اقتصادی در تلاش برای اشغال سنگرهای رفاە مردم هستند و باید دفاع مقدس دیگری را با همت جهادی برای حفظ مرزهای معیشت و رفاه عمومی سازمان دهیم.

شمخانی با اشارە بە اینکە تولید ثروت باید قداست داشتە باشد گفت؛ واقعیت این است کە دولت منابع نامحدود برای تزریق بە اقتصاد ندارد و از این رو باید محور تلاش مدیران کمک بە سرمایەگذاران برای تولید واشتغال باشد.

وی اظهار داشت: مهم‌ترین وظیفه مدیران و مسئولان سطوح مختلف، بازپس گیری سنگرهای اقتصادی ومبارزه بی‌امان با فقر است.

شمخانی وجود تفاوت میان وضعیت رفاهی مسئولین با عموم جامعه را عامل ایجاد شکاف و از میان رفتن سرمایه‌های اجتماعی عنوان کرد و افزود: اگر مدیران سطوح مختلف با سوء استفاده از موقعیت خود دچار فساد شوند باید بە طور مضاعف تنبیە شوند.

شمخانی گفت: کاهش سطح تشریفات، مبارزە با فساد، وارتباط تنگاتنگ با مردم ضامن تداوم ارتباط سازنده مردم با کارگزاران نظام است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در ادامە سخنان خود اقتصاد استانهای مرزی را مبتلا به چرخە عقب ماندگی تاریخی عنوان کرد و افزود؛ در دوران جنگ، استانهای غربی زیان‌های بسیاری دیدند و بعد از جنگ نیز بە سبب ماهیت غیر متوازن برنامه‌های توسعەای نتوانستند خود را بە سطح استانهای برخوردار کشور برسانند.

وی توجە بە عدالت در تخصیص اعتبارات را بسیار حایز اهمیت دانست واضافە کرد؛ در همە بخشهای کشور مشکل اعتباری وجود دارد لیکن برای کم کردن فاصله میان استانهای مرکزی و حاشیه‌ای باید به متوازن سازی منابع و توزیع عادلانه ثروت در برنامه‌های توسعه‌ای توجه بیشتری شود.

شمخانی در پایان با بیان اینکە با افتخار خود را معین استان کردستان در موضوع توسعە می‌داند گفت رفع مشکل اقتصادی کشور بە تنهایی از عهدە دولت خارج است وهمە باید خود را در برابر شرایط کنونی اقتصاد کشور مسئول بدانند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:55 - 1396/09/28
رفع مشکل ازعهده دولت خارجه آقای شمخانی خوبه اینا فقط خودشون میبینن ابنا که خیلی سوءاستفاده کردن بله باید تنبیه شوند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج