۹ چیزی که درباره‌ی مردان نمی‌دانید
۶۵۰۱۰۶
۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
۳۲۱۹۱ 
بسیاری از زنان فکر می‌کنند همه چیز را درباره‌ی مردانی که با آن‌ها در رابطه‌اند می‌دانند و از آن سو مردان اصرار بر این دارند که زنان موجودات پیچیده‌ای هستند، اما اگر نزدیک‌تر به موضوع نگاه کنیم، می‌بینیم که هر دو جنس رفتارهای خاص خودشان را دارند. گاهی اوقات با وجود نیت خیر، زنان نمی‌توانند برخی از رفتارهای مردان را درک کنند و بسیاری از این سوءتفاهم‌ها منجر به ایجاد درگیری و دلخوری در رابطه می‌شود....
وب سایت دیجی رو - نهال سهیلی فر: بسیاری از زنان فکر می‌کنند همه چیز را درباره‌ی مردانی که با آن‌ها در رابطه‌اند می‌دانند و از آن سو مردان اصرار بر این دارند که زنان موجودات پیچیده‌ای هستند، اما اگر نزدیک‌تر به موضوع نگاه کنیم، می‌بینیم که هر دو جنس رفتارهای خاص خودشان را دارند.
 
گاهی اوقات با وجود نیت خیر، زنان نمی‌توانند برخی از رفتارهای مردان را درک کنند و بسیاری از این سوءتفاهم‌ها منجر به ایجاد درگیری و دلخوری در رابطه می‌شود، پس شاید بهتر باشد قبل از اینکه راجع به مردی که با او در رابطه هستید شکاک شوید، یک سری چیزها را راجع به او بدانید.

1_ او نمی‌خواهد تغییر کند
 
 9 چیزی که زنان درباره‌ی مردان نمی‌دانند

با اینکه شاید خیلی از زن‌ها یک جور دیگر فکر کنند، اما متأسفانه مردان را نمی‌توان مجبور به تغییر کرد. همه‌ی ما دیده‌ایم که کسی نخواهد رفتارش را تغییر دهد، هرگز این کار را نمی‌کنند. اما خب این بدان معنا نیست که از یک مرد معمولی نمی‌توان جنتلمن ساخت! اما این پروسه نیاز به کار و تمایل آن شخص دارد. هرچه بیشتر یک زن به مردی فشار وارد کند، او بیشتر مخالفت می‌کند. بنابرین بهتر است به او اجبار و فشاری وارد نکرده و او را با تمام مشکلاتش بپذیرید و اگر نه، پس ادامه‌ی رابطه‌تان هم توجیهی ندارد.

2_ اولتیماتیوم جواب نمی‌دهد

در هر رابطه‌ای گاهی پیش می‌آید که زنان برای مردان اولتیماتیوم تعیین می‌کنند. بسیاری از زوج‌ها به دلیل عدم اعتماد و علاقه ممکن است دچار این شرایط شده باشند. اکثر مردان فکر میکنند که طرف مقابلشان بلوف می‌زند و اکثر اوقات هم با چنین طرز فکری اشتباهات بزرگی می‌کنند. اما به یاد داشته باشید که دادن اولتیماتیوم به طرف مقابل سلاح قوی‌ای است و باید برای تمام عواقبش آماده باشید.

3_ او پدر شما نیست
 
 9 چیزی که زنان درباره‌ی مردان نمی‌دانند

تفاوت اساسی‌ای بین مردی است که می‌خواهد زندگی‌اش را با شما تقسیم کند و مردی که می‌خواهد نقش پدر شما را بازی کند وجوددارد. زنان می‌خواهند که مردان مراقب آن‌ها باشند اما برای آن‌ها محدودیت ایجاد نکنند. یک رابطه شامل باهم بودن، تقسیم کردن نگرانی‌ها و احترام متقابل است. اگر یکی از دوطرف متوجه این مسئله شود، شانس موفقیت رابطه پایین می‌آید.

4_ کمی نادیده گرفتن

اکثر زنان دیوانه می‌شوند اگر شریک‌شان فورا به پیامشان جواب ندهد. این قضیه صحت دارد که مردان خیلی به پیام‌ها و موبایلشان توجه نکرده و به همه چیز هم عکس‌العمل نشان نمی‌دهند. اگر آن‌ها کار یا جلسه‌ای داشته باشند نمی‌گذارند موبایل حواسشان را پرت کند. در این لحظات به جای اینکه ناراحت شوید، بهتر است صبر کنید و صبور باشید.

5_ گریه نکنید
 
 9 چیزی که زنان درباره‌ی مردان نمی‌دانند

این موضوع شاید کمی زیاده‌روی باشد، اما حقیقت دارد. محققین دریافتند که اشک‌های انسان حاوی ماده‌ای است که میزان تستسترون مردان را کاهش می‌دهد و بنابراین هرچه شما بیشتر و بیشتر گریه کنید جذابیت‌تان در چشم او کاهش پیدا می‌کند. البته این بدین معنا نیست که نباید احساسات‌تان را بروز بدهید؛ اما سعی کنید خودتان را کنترل کرده و در هر شرایطی زیر گریه نزنید.

6_ قضاوت نکنید

شریک‌های زندگی باید با یکدیگر عادلانه رفتار کنند. رابطه یعنی اعتماد و احترام. شما باید شریک‌تان را همانطور که هست دوست بدارید. مردان، حتی با هر گذشته‌ای هم که دارند دوست دارند توسط شریک‌شان پذیرفته شوند. بنابراین وقتی مردتان شروع به صحبت راجع به گذشته می‌کند، سعی کنید او را درک کرده و ممنون باشید که مشکلاتش را با شما درمیان می‌گذارد. هرکدام از ما گاهی اوقات بدی را سپری کرده و اشتباه می‌کنیم؛ نکته‌ی مهم این است که پیش داوری نکنیم.

7_ مردان هم ممکن است لوس باشند

اگر فکر کردید تنها کسی که در رابطه می‌تواند لوس باشد زنان هستند، پس اشباه کرده‌اید؛ حتی مردان هم دوست دارند لوس باشند. برای مردان این نشانه‌ای است که زنان به آ‌ن‌ها اهمیت داده و به تمام نیازهایشان توجه می‌کنند. آن‌ها از هدیه خوششان می‌آید و دوست دارند چیزهای زیبا و حتی گاهی تعریف از سوی شریکشان بشنوند. بنابراین زنان هم باید گاهی به فکر شریک‌شان بوده و با هدیه‌ای سوپرایزشان کنند. قطعا او خوشحال شده و از شما ممنون خواهد بود.

8_ مردان ممکن است رک باشند

مردان هم عقاید، احساسات و دلایل خود را دارند. بعضی از مردان گاهی اوقات خیلی رک می‌شوند؛ مثلاً ممکن است بگویند از رفتار مادر یا دوست صمیمی‌تان خوششان نیامده. اغلب موارد زنان از این رفتار حس توهین شدن بهشان دست داده و بحث راه می‌اندازند که مرد آدم بدی است و درک ندارد. گاهی اوقات بهتر است که قبل از مشاجره، سؤال کنیم که چرا همچین چیزی گفته.

9_ مردان نمی‌توانند تنها باشند

علیرغم این موضوع که مردان هم به فضای خصوصی خودشان احتیاج دارند، اما نمی‌توانند مدت طولانی تنها باشند. طبق یک مطالعه، مردانی که مدتی تنها بوده‌اند از مردان در رابطه احساس بدتری داشته‌اند. آن‌ها هم انسان بوده و دوست دارند که کسی بهشان اهمیت داده و معنی‌ای به زندگی‌شان ببخشد. در نتیجه، آقایانی که خانمی در زندگی‌شان وجود دارد شادتر بوده و حس زندگی بهتری دارند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1396/10/12
اغلب اين اوقات مردها هستند كه فكر مي كنند همسرشون مادرشونه و ديوونه ميشند اكه پيامشون رو فوري جواب ندي:)))
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1396/10/12
ببخشید ولی خسته نمیشید انقدر مطلب مینویسید که ما چیکار کنیم مردا خوششون بیاد ازمون و چی راجبشون نمیدونیم و......بیخشید
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1396/10/12
منم موافقم..هرکسی باید در درجه اول عزت نفسش رو بالا ببره نه به هرقیمتی بخواد جلب توجه کنه...در درجه دوم بعد از احترام به خود شناخت خصوصیات روانی اطرافیان میتونه برای تامین یک ارتباط معقولانه و دور از آسیب و مفید موثر باشه
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1396/10/12
گوربابای هرچی مرده....ناژ و اداشونم واسه ننه جونشون ببرن
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1396/10/12
منم با یلدا موافقم مگه زنا یه ربات هستند که انقدر راجب مردا مینویسید که خانوما حواسشون باشه اینکارو بکنن اینکارو نکن والا میخواد خوششون بیاد میخواد خوششون نیاد زنا هم آدم هستن حق دارن خوشحال باشن و ناراحت نه اینکه همش برای حفظ زندگی نقش بازی کنن که مبادا طرف بره با یکی دیگه
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1396/10/13
من هم با نظر خانومها موافقم واقعا خسته نمیشید از این مطالبی که 100در صد به نفع آقایونه اون هم فقط به این علت که اونها شناختی از خانومها ندارن و از بچگی درک یک زن رو بهشون یاد نمیدن . این دومین باره که دقیقا اینجور مطلبی رو چاپ میکنید چرا برعکسش یعنی 9 چیزی که راجع به زنها نمیدانید چاپ نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته شما مقصر نیستید جامعه ایران سالهاست که زن ستیزه و در حسرت زنهای 100 سال پیش که گوش به فرمان آقایون بودند .
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1396/10/16
همون بهتر که ندونیم
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1396/10/18
حالم ازمردا بهم میخوره ازشوهرخودم بیشترررررر
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1396/11/02
من که نفهمیدم علت ناراحتی خانوما ازین مطلب چی بود؟!!!
به نظر من که خیلی آموزنده بود.
من که تو زندگیم هیچ مردی تا به حال نبوده ولی اگه بیاد حتما این چیزا یادم میمونه:)
Iran, Islamic Republic of
14:06 - 1397/04/20
بنظر من اینا اصل مطلب نیس یه چیزای کلیه ، هر مردی یه قلق داره که باید اونو پیدا کنید همین
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/05/26
به نظر من مرد اگر مرد باشه منو با همه ی خصوصیاتم می خواد
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1397/07/10
به نر من بانوی مهر راس میگه اینا کلیاته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج