سلبریتی هایی که از «آنجلینا جولی» بیزارند
۶۵۰۸۵۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
۲۶۶۸۳ 
آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان هالیوودی برای بسیاری شخصیتی دوست داشتنی و برای بسیاری دیگر شخصیتی منفور است. در ادامه مطلب به سلبریتی هایی اشاره خواهیم کرد که به هیچ عنوان در زمره طرفداران آنجلینا جولی قرار نمی گیرند.
برترین ها - ترجمه از حسین علی پناهی: آنجلینا جولی بازیگر و کارگردان هالیوودی برای بسیاری شخصیتی دوست داشتنی و برای بسیاری دیگر شخصیتی منفور است. بسیاری او را به خاطر فعالیت های بشردوستانه اش در مناطق جنگ زده و تصمیمش برای به فرزند خواندگی پذیرفتن 3 کودک از کشورهای در حال توسعه یک قدیسه می دانند. برخی دیگر نیز او را قهرمان مسایل مربوط به سلامتی زنان می دانند زیرا به طور مبسوط در مورد تصمیم خود مبنی بر انجام جراحی پیشگیرانه برای کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه نوشته است.
 
او و همسر سابقش برد پیت یکی از بانفوذ ترین و دوست داشتنی ترین زوج های هالیوودی بودند. اما اگر چه میلیون ها نفر این سلبریتی دوست داشتنی را می ستایند اما همه عاشق او نیستند. در ادامه مطلب به سلبریتی هایی اشاره خواهیم کرد که به هیچ عنوان در زمره طرفداران آنجلینا جولی قرار نمی گیرند.
 
1- جنیفر آنیستون
 
 سلبریتی هایی که از آنجلینا جولی بیزارند

جنیفر آنیستون زمانی که فیلم برداری فیلم «آقا و خانم اسمیت» در حال انجام بود، هنوز همسر قانونی برد پیت محسوب می شد. این همان فیلمی بود که در سال 2005 باعث به وجود آمدن عبارت برانجلینا شد و خیلی زود مشخص گردید که برد پیت و آنجلینا جولی به هم نزدیک شده اند.. تیم آنیستون در برابر تیم جولی بسیار جنجالی شد و حتی تی شرت هایی با طرح هایی از رویارویی این دو به بازار عرضه شد. وقتی که آنجلینا علناً اعلام کرد که برای همکاری با برد پیت عجله دارد آنیستون سخنان او را تقبیح کرد و بعد از مدتی اعلام کرد که این دو از اعتماد او سوء استفاده کرده و با هم وارد رابطه شده اند. وی گفت که در همان ابتدا رسانه ها در مورد رابطه این دو خبرسازی کرده بودند اما آنیستون به این حواشی توجهی نداشته بود. آنیستون زمانی متوجه ماجرا شد که دیگر خیلی دیر شده بود.
 


2- چلسی هندلر
 
 سلبریتی هایی که از آنجلینا جولی بیزارند

چلسی هندلر در یک برنامه زنده تلویزیونی آنجلینا جولی را «شیطان» نامید. اگر چه هندلر همواره به خاطر زبان تند و سخنان تمسخرآمیزش شناخته می شود اما وقتی جولی را شیطان نامید به آن اعتقاد داشت. وی ادعا کرد که سخنانش در مورد جولی هیچ ربطی به ظلمی که وی در حق آنیستون کرده ندارد:" هیچ ارتباطی با جنیفر ندارد. به عنوان یک زن وقتی یک دختر شیطان صفت وارد حریم خصوصی شما می شود متوجه می شوم. من از آنجلینا جولی متنفرم". او جولی را یک «خانمانسوز» نامید و صفات دیگری نیز در وصف او به کار برد که قابل نقل نیستند. وی گفته که به هیچ عنوان نمی تواند با جولی رابطه ای دوستانه داشته باشد.
 


3- اسکات رودین
 
 سلبریتی هایی که از آنجلینا جولی بیزارند

اسکات رودین یکی از تهیه کنندگان هالیوودی است که شاید کمتر کسی او را با اسم بشناسد اما در پروژه های مشهوری به عنوان تهیه کننده حضور داشته است. در سال 2014 که هک ایمیل های شرکت سونی خبرساز شد، انتقاد شدید او از جولی که البته قرار نبود کسی از آن خبردار شود در معرض دید عموم مردم جهان قرار گرفت. وی ادعا کرده است که جولی قصد داشته دیوید فینچر را به کارگردانی فیلم «کلئوپاترا» که خود می خواست تهیه کنندگی و نقش اول آن را در اختیار داشته باشد ترغیب نماید در حالی که در آن زمان فینچر قصد داشت روی پروژه زندگینامه ای استیو جابز به تهیه کنندگی رودین کار کند.
 
در این ایمیل جنجالی رودین به ایمی پاسکال، رییس استودیو سونی در آن زمان چنین گفته است:" من حرفه ام را به خاطر یک دختر لوس بی هنر که 18 ماه است به این رویه خود ادامه می دهد تا یک فیلم را کارگردانی کند خراب نمی کنم. من هیچ میلی به ساختن فیلم با او و هر کسی که او هدایتش را برعهده داشته باشد و ما هیچ قدرتی روی او نداشته باشیم ندارم".
 


4- بیلی باب تورنتون
 
 سلبریتی هایی که از آنجلینا جولی بیزارند

رابطه ی عاشقانه و ازدواج جولی و بیلی باب تورنتون نمونه زیاده روی عاشقانه در ملاء عام بود. آن ها قوطی های کوچکی به گردن انداخته بودند که خون طرف مقابل در آن قرار داشت و جولی نیز عبارت «بیلی باب» را روی دست خود خالکوبی کرده بود. اما تجربه آن دوران چیزی نیست که تورنتون با خوشحالی و لبخند آن را به یاد بیاورد. وی در این باره در مصاحبه ای چنین گفته است:" زمان عجیب و غریبی بود. هیچ وقت از آن خوشم نمی آمد". تورنتون در مورد زمانی بین سال های 1995 تا 2003 صحبت می کرد و نه خود جولی. اما بعدها جولی مقدمه کتاب زندگینامه بیلی باب تورنتون را برای او نوشت که می تواند بدین معنا باشد که تورنتون با گذشته خود آشتی کرده است.
 


5- لارا درن
 
 سلبریتی هایی که از آنجلینا جولی بیزارند

لارا درن اظهارنظر زیادی در مورد دیدگاهش نسبت به آنجلینا جولی نکرده است اما به نظر می رسد که نیازی به این کار نبوده است. دیرزمانی لارا درن و تورنتون با هم نامزد بودند که درن بازی در یک فیلم را پذیرفت، ناگهان وقتی برگشت دید که نامزدش عاشق جولی شده است، درست مانند همان کاری که برد پیت با جنیفر آنیستون کرد. وی در مصاحبه با ای بی سی نیوز در این مورد چنین گفته است:" من خانه را برای بازی در یک فیلم ترک کردم و وقتی که من بیرون از خانه بودم نامزد من ازدواج کرده بود و دیگر هیچگاه خبری از او نشنیدم".
 


6- امل کلونی
 
 سلبریتی هایی که از آنجلینا جولی بیزارند

برد پیت رابطه دوستانه ای با جورج کلونی دارد. این دو بسیار خوش چهره، شیک پوش، ثروتمند و با استعداد هستند اما نباید انتظار داشت که آن ها رفت و آمد خانوادگی داشته باشند زیرا مشخص شده که امل کلونی به شدت از آنجلینا جولی بیزار است. گفته می شود که جولی علیرغم دعوت شدن به حضور در مراسم عروسی جورج و امل کلونی در آن شرکت نکرد زیرا با دیدگاه های سیاسی عروس موافق نبود. امل کلونی یک فعال مدنی، نویسنده و حقوقدان متخصص در حوزه حقوق بشر و قوانین بین الملل است. او وکالت جولین آسانژ، موسس ویکی لیکس که در منتشر کردن ایمیل های رودین در مورد آنجلینا جولی دست داشت را بر عهده گرفته بود به همین دلیل جولی دل خوشی از همسر کلونی نداشته و ندارد.
 


7- جان وویت
 
 سلبریتی هایی که از آنجلینا جولی بیزارند

آنجلینا جولی در طول زندگی خود رابطه ی متلاطمی با پدر معروف خود جان وویت داشته است. وی اسم خانوادگی پدرش را استفاده نکرده و بارها گفته که خیانت او به مادرش باعث شده که هم او و هم مادرش به شدت آسیب ببینند. جولی در این باره چنین گفته است:" داشتن رابطه صمیمانه با یک مرد متاهل زمانی که پدر خودم به مادرم خیانت کرد چیزی نیست که بتوانم آن را نادیده بگیرم". این عبارات انسان را دچار سردرگمی می کند زمانی که ببینید وی درست همین کار را با جنیفر آنیستون کرد. جولی و پدرش در فیلم «تام ریدر» در سال 2001 همبازی بودند اما رابطه این دو از آن زمان سردتر از قبل نیز شده است. وویت ادعا کرد که دخترش به روان درمانی نیاز دارد.
 
وی در مصاحبه ای در این مورد چنین گفت:" من در طی این ده سال هیچ گاه در مورد مشکلات روانی که وی همواره در رسانه ها به آن اشاره کرده است صحبت نکرده ام اما در پشت صحنه به طرق مختلف برای حل این مشکل اقدام کرده ام". اگر چه این دو به مدت بیش از یک دهه با هم صحبت نمی کردند اما در سال 2011 بالاخره با هم آشتی کردند و وویت به صف تحسین کنندگان جولی پیوسته است. وی در مصاحبه ای در سال 2013 درباره دخترش چنین گفت:" عشق و تحسین من نسبت به دخترم را نمی توانم در قالب کلمات بیان کنم".
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1396/11/02
در مورد متن نفر ششم: برد پیت یک مرد بور هست و خیلی از خانمها از مردای بور خوششون نمیاد. به نظرم گاهاً درباره جذابیتش اغراق میشه .. قطعا کلونی خیلی جذاب تره
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1396/11/02
سلووم ، ادم یاد ازاده نامداری میفته/:
Germany
13:45 - 1396/11/02
حالا کم مردم مشکل دارن غصه اونها رو کجای دلمون بزاریم؟؟!!
فعلا راست راست راه میرن و پول درمیارن وتمام رفاه و امکانات دنیا و بهداشت و پیشرفت هم دستشونه و خونه هاشون رو ببینید پادشاه ما هم نمی تونن اینطوری زندگی کنن!!تمام دنیا هم پر از طرفدارهای واقعیشه.
حالا کشور ما 8 برابر از کشور این ها ثروتمندتر!!!
بهتره بجای حرف های بی اهمیت درباره جوانان بیچاره کشور خودمون صحبت کنید با راه حل سریع.
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1396/11/02
کارشناس جان همین جوانان خودمون این آدمها رو بزرگ کردن چون دوستشون دارند و زندگیشون رو دنبال می کنند ،جالبه با اینکه تک تک ما می دونیم اینها خیلی لبخند بر لب دارند اما حدود اخلاقی (مشخصا جنسی )، رو رعایت نمی کنند.بعد چون پول دارن می خوان با کارای دیگه جبران کنن ،در حالی که بعضی چیزا جبران شدنی نیست .
United Arab Emirates
16:26 - 1396/11/02
جولی خودش خیانت کردوزندگی جنیفر آنیسون رو به هم ریخت ادعای شریف بودن هم میکنه
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1396/11/02
مهم اینه که من دوسش دارم *~*
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1396/11/02
جولي چه خريه ديگه كه دشمناش باشن
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1396/11/02


برد پيت چه بور باشه چه كور، در همه صورت قبوله:)))
پاسخ ها
دختر بارون
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
موافقم
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1396/11/02
اینکه یه مرد متاهل عاشق یه زن دیگه بشه رو نمیشه فقط گناه اون زن دونست و مسلما خود مردها هم یه مشکلی داشتن. در ضمن عقده ای که جولی نسبت به پدرش داشته هم در انتخابهای زندگیش بی اثر نبوده. اما خودش بارها به تغییر و تحولاتی که در زندگیش رخ داده تا از یک دختر جلف به یک زن پخته تبدیل بشه اشاره کرده و در حال حاضر که یک زن بینظیر و موثره
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1396/11/02
آره عشق و حالش تموم شده ،سه تا بچه هم آورده ،عمل هم که کرده یه جورایی یه چیزی کم داره دیگه ،وگرنه شاید اگر عمل نمی کرد برد پیت ولش نمی کرد ،در واقع برد پیت غیر مستقیم و با رفتار پرخاشگرانه با بچه ها بهش فهمونده که خواهانه جدایی ست تا خود جولی پا پیش بذاره ...
خلاصه اینکه منم بودم تو این مرحله سر به راه می شدم ،
ای روزگار !!!
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1396/11/03
چرا عشق و حالش تموم شده؟! هنوز هم زیبا و جذابه و اگر بخواد میتونه تو محیط فاسد هالیوود دنبال عشق و حال باشه, اما راه مفیدتر و سازنده تری رو انتخاب کرده و این تحسین برانگیزه
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1396/11/03
"اینکه یه مرد متاهل عاشق یه زن دیگه بشه رو نمیشه فقط گناه اون زن دونست"

كاري به گناه و ميزان تقصير زن نداريم مساله اينه كه اون مرد در مقابل همسر خودش تعهد داره و اون بايد مواظب رفتارهاش باشه
Russian Federation
22:25 - 1396/11/04
اینا سلبریتی اند. هر کاری دلشون بخواد میکنن. ولی جالبش اینه که همه بخاطر دزدیدن شوهراشون ازش متنفر شدن .
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1396/11/05
به نظر من این کاملا کار زن هاست که مردهای متاهل رو با عشوه گری از راه به در می کنند ،و از اینکار لذت می برند ،مردها تو این مورد خیلی ضعیف اند فوری می رن !!!

انیستون هم اگه قدرتمند بود جولی جرات نمی کرد زندگیشو خراب کنه ، فوری هم سه تا آورد که برد رو فقط برای خودش نگه داره و پابند زندگی کنه ، غافل از اینکه :

چو بد کردی مباش ایمن ز آفات
که واجب شد طبیعت را مکافات
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1397/10/22
به اين ليست اسم منم اضافه كنيد منم از اين زن متنفرم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج