باد و گرد و خاک از امروز در سیستان و بلوچستان
۶۵۱۲۷۹
۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
۱۳۵۱ 
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: برای روزهای دوشنبه و سه شنبه در برخی مناطق سیستان و بلوچستان وزش باد نسبتا شدید و گردوخاک پیش بینی شده است.
خبرگزاری ایسنا: کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: برای روزهای دوشنبه و سه شنبه در برخی مناطق سیستان و بلوچستان وزش باد نسبتا شدید و گردوخاک پیش بینی شده است.
 
ملاشاهی افزود: دراین مدت سرعت باد در محدوده شهرستان‌های سراوان، مهرستان و سیب و سوران، و در  نواحی مرکزی و نوار غربی استان یعنی محدوده شهرستان‌های زاهدان، خاش، بزمان، دلگان تا شورگز به 40 تا 60 کیلومتر در ساعت ، خواهد رسید .

وی بیان کرد: اواخر وقت روز سه شنبه تا پنج شنبه نیز در شمال، مرز شرقی و غربی استان، وزش باد شدید سرد شمالی و در برخی ساعات وزش  باد با سرعت 60 تا 80 کیلومتر در ساعت وگردو خاک خواهیم داشت.

کارشناس هواشناسی استان در ادامه خاطرنشان کرد: آسمان استان در ساعات پیش رو صاف تا قسمتی ابری است و از اواخر وقت امروز تا روز چهارشنبه در اکثر نقاط استان افزایش ابر خواهیم داشت.

وی افزود: از نظر دمایی افزایش دما تا روز سه‌شنبه در سطح استان تداوم دارد و از روز چهارشنبه تا پایان هفته کاهش موقت و محسوس 6 تا 10 درجه ایی دما در اکثر نقاط استان به ویژه نیمه شمالی رخ می‌دهد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج