واکنش توکلی به خبر برداشت 16 میلیاردی
۶۵۱۶۸
۰۷ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۰
۳۵۴۸
احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درخصوص خبر اختصاص مبلغ 16 میلیارد تومان در آخرین روزهای دولت دهم به دانشگاه ایرانیان (دانشگاه احمدی‌نژاد) و اینکه اینگونه اقدامات توسط اصلاح طلبان به پای کل جریان اصولگرا گذاشته می‌شود، تاکید کرد: قطعا جریان اصولگرا خود را از این گونه اقدامات مبرا می‌داند.
خبرگزاری فارس: احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درخصوص خبر اختصاص مبلغ 16 میلیارد تومان در آخرین روزهای دولت دهم به دانشگاه ایرانیان (دانشگاه احمدی‌نژاد) و اینکه اینگونه اقدامات توسط اصلاح طلبان به پای کل جریان اصولگرا گذاشته می‌شود، تاکید کرد: قطعا جریان اصولگرا خود را از این گونه اقدامات مبرا می‌داند.

نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر اینکه بنده به عنوان یک اصولگرا همیشه از اینگونه اقدامات احمدی‌نژاد اعلام برائت کرده‌ام، افزود: همواره تلاش کردم در مجلس با برخی اقدامات احمدی‌نژاد مخالفت جدی داشته و سعی کرده‌ام جلوی این کارها را بگیرم.

وی با بیان اینکه نباید این نوع اقدامات را به کل جریان اصولگرایی تعمیم داده و آنها را به ناپاکی متهم کرد، یادآورشد: رئیس‌جمهور اگر متعهد باشد، تا آخرین لحظه نباید از این کارها کند.

توکلی در پایان خاطرنشان کرد: جناح اصولگرا باید از این اقدام احمدی‌نژاد تبری بجویند تا متهم نشوند.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:31 - 1392/06/07
" جناح اصولگرا باید از این اقدام احمدی‌نژاد تبری بجویند تا متهم نشوند"......... فقط همین ؟؟؟؟ جناح اصولگرا نه تنها متهمند بلکه مجرم هستند و باز هم نه تنها در این مورد بلکه در تمامی اقدامات گذشته باید جوابگو باشند.
FRANCE
20:15 - 1392/06/07
فقط تبری میجویید . یه وقت خسته نشید.............
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:58 - 1392/06/07
دیر شده دیگه- یا سیاه یا سفید...
احمدی نِژاد که اصلاح طلب نیست، پس دیگه ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:27 - 1392/06/08
حدیث داریم که اگر شخصی رو نمیشناسی،نگاه به همنشینهایش بنداز.شما اصولگرایان بحق یا ناحق متهم هستید چون 8 سال برخی از شما آقایان (البته شما کمتر) به جد از احمدی نژاد حمایت کردید و همنشینش بودین و حتی کارهاش رو دیدین و دم نزدین.این سوختن در آتشیه که خودتون بپا کردین برادر من.متاسفم ...! اصولگرا مجبوره مسیولیت حمایتها و سکوتهاش رو به بهای سنگینی بپردازه.امیدواریم از گذشته درس گرفته باشید و مردم رو در دینداری یاری کنید.در رسیدن به آرامش نه ایجاد تشنج که تندروی و تصمیم گیری از روی تعصب چیزی جز مصیبت در پی نخواهد داشت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج