نیکخواه بهرامی: بسکتبال افول کرده است
۶۵۲۵۶۴
۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
۲۸۱۱ 
کاپیتان سابق تیم ملی بسکتبال درباره انتخابات فدراسیون گفت: امیدوارم رای‌دهنده‌ها به بهترین گزینه که مدیری توانمندباشد رای بدهند.
ایسنا: صمد نیکخواه بهرامی ستاره لژیونر بسکتبال ایران درباره انتخابات فدراسیون اظهار کرد: به خوبی می‌دانم که امروز همه اهالی بسکتبال دغدغه انتخابات و رییس آینده را دارند. واقعا امیدوارم که اتفاق خوبی بیفتد. این انتظار را از رای‌دهنده‌ها دارم که برای همه بسکتبال بهترین تصمیم را بگیرند. امیدوارم به کسی رای بدهند که در اندیشه اهداف کوتاه مدت نباشد و گزینه اصلح را انتخاب کنند. امیدوارم به کسی رای بدهند که درد بسکتبال را بداند.

او ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی نیز برنامه‌هایشان را اعلام کنند تا بتوان آنها را بررسی کرد و بهترین فرد را انتخاب کرد. بسکتبال اکنون در موقعیت حساسی قرار دارد. دراین چند سال افول کرده‌ایم اما به این موضوع تاکید می‌کنم که می‌توان شرایط را درست کرد. خانواده بسکتبال این توانایی را دارد که شرایط را بهتر کند. این احتمال هم وجود دارد که سوءمدیریت و استفاده نکردن از پتانسیل همین خانواده باعث افول شده باشد که باید جلوی آن گرفته شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا اکنون بسکتبال مدیری بسکتبالی می‌خواهد؟ تصریح کرد: حتما نباید مدیری بسکتبالی باشد اما اگر از بسکتبال باشد و مشکلات را بشناسد و توانایی حل آنها را داشته باشد قطعا بهتر خواهد بود. اکنون بسکتبال به مدیری نیاز دارد که از نظر مدیریتی و اقتصادی بتواند بسکتبال را نجات دهد و با شناخت کامل بر نقاط ضعف و قوت برنامه ریزی کند.

نیکخواه بهرامی همچنین گفت: به نظرم اکنون در میان نامزدهای انتخاباتی هستند افرادی که این توانایی را دارند و با شناخت کامل از بسکتبال می‌توانند شرایط را خوب کنند و امیدوارم رای دهنده‌ها به این موضوع توجه کنند. امیدوارم رای دهنده‌ها توصیه پذیر نباشد و گزینه خوب را انتخاب کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج