محمودی: دوست دارم والیبال در آرامش باشد
۶۵۳۰۴۲
۰۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
۷۴۵۴
یکی از کاندایاهای فدراسیون والیبال انصراف خود اعلام کرد.
ایسنا: بهنام محمودی، یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون والیبال انصراف خود را اعلام کرد و در این باره اظهار کرد: کاندیدای فدراسیون والیبال بودم یک روز بیش‌تر وقت مناظره نداشتم. برنامه‌های بسیار خوبی با کمک خانواده‌ والیبال، پیشکسوتان، تحصیل‌کردگان و زحمت‌کشان والیبال نوشته شد و به توصیه دوستان بنده انصراف خود را اعلام می‌کنم.

محمودی ادامه‌ داد: امیدوارم رییس جدید فدراسیون والیبال قول و وعده‌هایی که داده است را عملیاتی کند و به لیگ والیبال ما که نقطه ضعف ما است کمک کند؛ به والیبال ساحلی و لیگ والیبال بانوان کمک شود و در المپیک ۲۰۲۰ قول دادند روی سکو بروند. هم‌چنین ۱۰۰ میلیارد تومان در سال قول دادند که به فدراسیون والیبال بیاورند. ان‌شاء‌الله که این امر محقق شود.

این کاندیدای فدراسیون والیبال از کسانی که او را حمایت کرده‌اند تشکر کرد و گفت‌: از تمام کسانی که من در این مدت حمایت کردند هیات‌ها، مسوولان و بانوان از همه آن‌ها ممنون هستم و ان‌شاء‌الله که موفق باشند.

او در پایان صحبت‌هایش گفت‌: دوست دارم که والیبال در آرامش باشد و دوست دارم که والیبال پیشرفت کند. به دنبال پست و سمتی هم نیستم. بنابراین انصراف خودم را از این انتخابات اعلام می‌کنم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج