عیسی‌زاده اولین قربانی وزارتِ کمالوند!
۶۵۵۴۵۹
۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
۷۲۸۵ 
باشگاه صنعت نفت آبادان این روزها به‌خاطر اتفاقات صورت گرفته اصلاً حال و روز خوبی را ندارد.
خبرگزاری تسنیم: باشگاه صنعت نفت آبادان از ابتدای فصل جاری روزهای عجیبی را پشت سر گذاشته است. همه این داستان‌ها از یکی از نشست‌های خبری بعد از بازی فراز کمالوند آغاز شد که او به‌شدت از مدیرعامل باشگاه صنعت نفت انتقاد کرد.

چند هفته بعد، کار به استعفای صوری فراز کمالوند از صنعت نفت کشید. او با گرفتن قول‌هایی از مسئولان باشگاه صنعت نفت، بار دیگر به آبادان برگشت، اما با عملی نشدن این وعده‌ها، چند روز بیشتر طول نکشید که پس از پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس در جام حذفی استعفای رسمی و البته واقعی خود را به هیئت مدیره داد. کمالوند این بار مُصر بود که از صنعت نفت برود و حتی قراردادش را هم فسخ کرد، اما دوباره به این باشگاه برگشت.

پس از آخرین دیدار صنعت نفت آبادان در لیگ برتر که به پیروزی سه بر صفر این تیم مقابل سایپا انجامید، فراز کمالوند در نشست خبری به شدت به فردی به‌نام «صادق‌آبادی» تاخت. او اعلام کرد که «صادق‌آبادی با 32 سال سن اساس تیم صنعت نفت را به‌هم ریخته است!» کمالوند که به‌نظر خیلی از دست صادق‌آبادی عصبانی به‌نظر می‌رسید در اظهار نظری بی‌سابقه خطاب به مقام بالادستی‌اش گفت: «من نمی‌دانم تو کی هستی،‌ اگر تو معاون وزیری،‌ من خود وزیرم در فوتبال!»

از آبادان خبر می‌رسد که این صحبت‌ها به مذاق علیرضا صادق‌آبادی که مهرماه امسال به‌عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران منصوب شده، خوش نیامده است. نخستین تَرکِش این عصبانیت هم به علی عیسی‌زاده، مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان خورده و باعث جدایی او شده است.

گفته شده صادق‌آبادی از صحبت‌های فراز کمالوند علیه او خیلی عصبانی و حتی گفته شده خواهان برخورد با این مربی و برکناری او شده است. از طرفی دیگر، هیئت‌مدیره و در راس آنها علی عیسی‌زاده کاملاً از کمالوند حمایت کردند و مخالف برکناری سرمربی صنعت نفت بودند. همین موضوع باعث بیشتر شدن فشارها بر روی مدیریت باشگاه صنعت نفت آبادان شد. در نهایت، حدود ساعت 19 روز گذشته (دوشنبه) مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با علی عیسی‌زاده تماس گرفت و اعلام کرد که احسان باقرزاده جایگزین او مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان شده است. عیسی‌زاده هم ساعتی بعد با کارمندان خود در باشگاه تماس گرفت و با آنها خداحافظی کرد.

گفته می‌شود عصبانیت صادق‌آبادی از صحبت‌های فراز کمالوند تا حدی است که حتی امکان به‌وجود آمدن تغییرات در هیئت‌مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان هم وجود دارد و هیچ بعید نیست که با روی کار آمدن مدیرعامل جدید، فراز کمالوند هم از این تیم رفتنی شود.

در حال حاضر، مسئولان آبادانی که پیش از این هم کمک‌های زیادی به باشگاه صنعت نفت کرده بودند در تلاش هستند تصمیمات صادق‌آبادی را لغو کنند، اما تا این لحظه حضور باقرزاده به‌عنوان مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان در این باشگاه قطعی است.

چیزی که در حال حاضر مشخص است، این است که اتفاقات اخیر در صنعت نفت این باشگاه را به جاده خاکی کشانده است؛ اتفاقی که گرد و خاک آن بیشتر از همه در چشم مردم آبادان می‌رود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج