توفیق های حیرت انگیز فیلم جدید اسکات
۶۵۶۱۵۶
۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
۶۷۸۵ 
80 سالگی هم سدی بازدارنده نیست
«تمامی پول موجود در جهان» ساخته ریدلی اسکات «۸۰ ساله و همچنان توانا» با کاندیدایی در ۳ شاخه جوایز معتبر گلدن گلوب امسال کارنامه قبولی گرفته و در مسیر کاندیدایی برای جوایز معروف تر اسکار هم قرار دارد.
بانی فیلم: «تمامی پول موجود در جهان» ساخته ریدلی اسکات «۸۰ ساله و همچنان توانا» با کاندیدایی در ۳ شاخه جوایز معتبر گلدن گلوب امسال کارنامه قبولی گرفته و در مسیر کاندیدایی برای جوایز معروف تر اسکار هم قرار دارد. اما اگر میشل ویلیامز برای بازی در این فیلم نامزد گلدن گلوب بهترین هنرپیشه زن دراماتیک شده و خود اسکات نیز در شاخه برترین کارگردان نامزد است، کاندیدایی کریستوفر پلامر اسباب حیرت شده است. وی نه تنها از مضار و ضعف های مرتبط با ۸۶ سالگی نشانی ندارد بلکه در فیلمبرداری ضربتی و جبرانی ای شرکت کرد که پس از اتمام تهیه فیلم صورت گرفت تا او را جانشین کوین اسپیسی کنند که به سبب فساد اخلاقی از فیلم کنار گذاشته و صحنه هایش حذف شد و اسکات آن صحنه ها را با پلامر و از نو گرفت و آن هم فقط طی ۱۰ روز و سپس آنها را در جاهای مربوطه در فیلم قرار داد.
 
توفیق های حیرت انگیز فیلم جدید اسکات 
 
ریدلی اسکات با فتح جوایز گلدن گلوب و اسکار ناآشنا نیست و فیلم «گلادیاتور» او در سال ۲۰۰۰ به این افتخارات دست یافت و او با کارهای دیگری مثل «بلید رانر» در ۱۹۸۲ و «تلما و لوییز» در ۱۹۹۱ تحسین ناظران را برانگیخته و «گانگستر آمریکایی» (۲۰۰۷) و «پرومتئوس» (۲۰۱۲) هم محصول ایده ها و تلاش وی بوده اند اما ماجراهای خاص تهیه فیلم «تمامی پول موجود در جهان» این فیلم را از سایر کارهای اخیر او متمایز ساخته و فتح برخی جوایز پایانی سال را برای او شیرین تر ساخته است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج