بزرگنمایی در آمار خروج فارغ التحصیلان از کشور
۶۵۶۳۱۰
۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱
۸۲۳۵ 
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به برخی آمار ارائه شده از مهاجرت فارغ التحصیلان از کشور، گفت: در این زمینه بزرگنمایی‌هایی صورت گرفته که با مراجعه به آمارهای ارائه شده توسط برخی از کشورها این موضوع قابل اثبات است.
خبرگزاری ایسنا: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به برخی آمار ارائه شده از مهاجرت فارغ التحصیلان از کشور، گفت: در این زمینه بزرگنمایی‌هایی صورت گرفته که با مراجعه به آمارهای ارائه شده توسط برخی از کشورها این موضوع قابل اثبات است.

دکتر سورنا ستاری در یکصدمین جلسه ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور که به ریاست دکتر محمدرضا مخبر دزفولی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد، اظهار کرد: اجرای کامل و جامع نقشه جامع علمی کشور در برنامه‌های اصلی ما در معاونت علمی و فناوری است.

وی افزود: با توجه به نقش فرادستگاهی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، ارتباط بین آموزش و اقتصاد از اهم اقدامات این معاونت است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: این اقدام کلید اصلی رهایی کشور از اقتصاد تک‌محصولی وابسته به نفت است.

معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور با اشاره به برخی آمارها از وضعیت آموزش عالی در کشور گفت: این موضوع که رشد در آموزش عالی بر رشد تولید ناخالص داخلی تأثیر چندانی نداشته، نشان می‌دهد که برنامه‌ریزی‌ها و سیاستگذاری‌ها دچار ایراد و مشکل است.

وی افزود: البته اقدامات امیدوارکننده ای در شرکت‌های دانش‌بنیان در حال انجام است که امیدواریم نتیجه این اقدامات را در آینده نزدیک ببینیم.

دکتر ستاری با اشاره به برخی آمار ارائه شده از مهاجرت فارغ‌التحصیلان از کشور نیز گفت: در این زمینه بزرگنمایی‌هایی صورت گرفته که با مراجعه به آمارهای ارائه شده توسط برخی از کشورها این موضوع قابل اثبات است.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1396/10/13
نه اقا شما دستکم گرفتید؛مغزها دارند از کشور خارج میشوند؛و ابله هایی مثل شما ماندید برای ملت خط و نشان میکشید
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1396/10/13
وقتی فارغ التحصیل میشیم میخواهیم بریم سرکار حداقل دوسال سابقه کار میخوان وقتی نداریم, بمونیم تو کشور چیکار کنیم, عقل میگه به پیشرفتت ادامه بده نه تو جایی که دو هزار برات ارزش قایل نیست, حالا آقازاده ها که بدون مهارت میرن سرکار بماند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج