آزمایش سیستم عامل Fuchsia روی پیکسل بوک
۶۵۶۵۶۵
۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
۶۶۸۴ 
گوگل در حال توسعه سیستم عامل جدیدی بر پایه کرنل اختصاصی خود است. سیستم عامل Fuchsia گوگل بر روی جدیدترین تبلت این شرکت یعنی پیکسل بوک آزمایش می شود.
وبسایت کلیک - محمد قریشی: گوگل در حال توسعه سیستم عامل جدیدی بر پایه کرنل اختصاصی خود است. سیستم عامل Fuchsia گوگل بر روی جدیدترین تبلت این شرکت یعنی پیکسل بوک آزمایش می شود.
 
آزمایش سیستم عامل Fuchsia روی پیکسل بوک

گوگل در حال توسعه سیستم عاملی جدید است. این غول جستجوی اینترنتی بیش از یکسال است که توسعه این سیستم عامل را دنبال می کند. سیستم عامل Fuchsia گوگل همانند اندروید متن باز بوده و توسعه دهندگان می توانند در پیشرفت آن نقش داشته باشند. در حالی که نام این سیستم عامل را در گذشته نیز شنیده بودیم، ولی گوگل اطلاعات زیادی را از آن منتشر نکرده است.

براساس گزارشی از Chrome Unboxed، گوگل اطلاعات مربوط به سیستم عامل Fuchsia را منتشر کرده و توسعه دهندگان می توانند آن را بر روی پیکسل بوک های خود (گوگل پیکسل بوک معرفی شد؛ متفاوت ترین لپ تاپ دنیا) نصب کنند. این سیستم عامل را نمی توان با دیگر سیستم عامل هایی که در دسترس توسعه دهندگان قرار می گیرد یکسان دانست.

آزمایش سیستم عامل Fuchsia روی پیکسل بوک

تا توسعه کامل سیستم عامل Fuchsia گوگل راه زیادی باقی مانده است، البته در گذشته تصاویری از رابط کاربری آن به بیرون درز پیدا کرده بود. انتخاب پیکسل بوک برای آزمایش این سیستم عامل موضوع جالبی محسوب می شود چرا که گوگل این سیستم عامل اختصاصی را بر روی محصول تولیدی خود تست می کند.

در گذشته به این موضوع اشاره شده بود که این سیستم عامل برای استفاده در گجت های پوشیدنی و دستگاه های اینترنت اشیا توسعه خواهد یافت که البته آزمایش آن بر روی کروم بوک ایسر نشان داد که گوگل برنامه های دیگری در سر دارد. سیستم عامل Fuchsia بر پایه کرنل اختصاصی گوگل توسعه می یابد. این کرنل با کرنل های معمول لینوکس در سیستم عامل های اندروید و کروم متفاوت است.
 
آزمایش سیستم عامل Fuchsia روی پیکسل بوک

در حال حاضر نمی دانیم که هدف گوگل از توسعه این سیستم عامل جدید چیست و یا چه دستگاه هایی قابلیت اجرای آن را دارند. برخی گزارشات سیستم عامل Fuchsia را ادامه دهنده راه پروژه اندرومدا می دانند. در گذشته گزارشی منتشر شده بود مبنی بر اینکه گوگل در حال توسعه لپ تاپ پیکسل است. این لپ تاپ که دارای سیستم عامل ترکیبی اندروید و کروم بود، با کدنام اندرومدا شناخته می شد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج