پربیننده‌ترین فیلم‌های تمام دوران سینما
۶۵۸۷۰۷
۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
۱۷۴۸۸ 
روی هم رفته تماشاگران فیلم هایی که پایان خوشی دارند را دوست دارند، فیلم هایی که در نهایت قهرمان داستان بر شخصیت شرور پیروز می شود. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با فیلم هایی که در طول تاریخ بیش از هر فیلم دیگری دیده شده و بیننده داشته اند آشنا می کنیم.
برترین ها - ترجمه از حسین علی پناهی: تماشا کردن فیلم یکی از بهترین و لذت بخش ترین راه ها برای رفع خستگی و آرامش یافتن پس از یک روز یا هفته سخت کاری است. همچنین بسیاری دیدن یک فیلم در خانه یا سالن سینما را بهترین فرصت برای در کنار هم بودن انتخاب می کنند.
 
از این رو می توان فیلم را بخشی از وجود و زندگی روزمره انسان ها نامید. فیلم ها هم نقش سرگرم کننده دارند و هم چیزهای زیادی را از آن ها یاد خواهیم گرفت. از زمانی که انسان بازی کردن را شروع کرد همواره تماشاگران از دیدن نمایش و بازیگری لذت برده اند. به همین دلیل است که صنعت فیلم سازی در دنیا یک صنعت پیشرو و چند صد میلیارد دلاری است.
 
روی هم رفته تماشاگران فیلم هایی که پایان خوشی دارند را دوست دارند، فیلم هایی که در نهایت قهرمان داستان بر شخصیت شرور پیروز می شود. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با فیلم هایی که در طول تاریخ بیش از هر فیلم دیگری دیده شده و بیننده داشته اند آشنا می کنیم.
 
10- هری پاتر و سنگ جادو
 
 پرتماشاگرترین فیلم های تمام دوران سینما

فیلم «هری پاتر و سنگ جادو» (Harry Potter and the Philosopher’s Stone) در سال 2001 ساخته شد و داستان پسربچه ای را روایت می کرد که برای اولین بار عضو مدرسه جادوگری می شود. او خیلی زود در می یابد که استعداد ویژه و خارق العاده ای در جادوگری دارد و بدین ترتیب به یادگیری بیشتر در این حوزه می پردازد. با ادامه داستان در قسمت های بعدی این فیلم، شخصیت اصلی داستان با نام هری پاتر بیش از پیش با گذشته خود و شیوه دستیابی به قدرت جادوگری آشنا می شود.
 
این فیلم باعث شد که تماشاگران زیادی دسته دسته به سمت سینماها هجوم ببرند. اگر چه تاکنون قسمت های زیادی از این فیلم ساخته شده و چند سالی است دنباله ای دیگر از آن ساخته نشده اما همچنان به عنوان یکی از پربیننده ترین فیلم های سینمایی تمام دوران شناخته می شود.
 


9- پدر خوانده
 
 پرتماشاگرترین فیلم های تمام دوران سینما

فیلم «پدر خوانده» (The God Father) همواره به عنوان یکی از بهترین و بزرگ ترین فیلم های تمام دوران سینما شناخته می شود. این فیلم یک درام جنایی مافیایی است که به بررسی حاکمیت یک خانواده مافیایی ایتالیایی آمریکایی بر شهرهای آمریکا می پردازد که در ادامه با خشونت ها و خیانت های متعددی همراه می شود. موسسه فیلم سازی ایالات متحده این فیلم را به عنوان دومین فیلم برتر تمام دوران انتخاب کرده است.
 


8- تنها در خانه
 
 پرتماشاگرترین فیلم های تمام دوران سینما

فیلم «تنها در خانه» (Home Alone) یک فیلم کمدی مربوط به دوران کریسمس است که اولین قسمت آن در سال 1990 ساخته شده و داستان یک پسربچه هشت ساله را روایت می کند که ناگهان در هنگام سفر خانواده اش برای تعطیلات کریسمس به پاریس در خانه جا می ماند و بدین ترتیب تنها و درمانده باید از خانه خانوادگی اش در مقابل دو دزد شرور که قصد سرقت از خانه را دارند محافظت کند. این فیلم از آن دسته فیلم هایی است که در پایان حس خوبی به تماشاگر منتقل می کند زیرا قهرمان داستان بر شخصیت های شرور پیروز می شود. در پایان داستان، این پسربچه باهوش موفق می شود دزدان را زمینگیر کرده و به زندان بفرستد.
 


7- ارباب حلقه ها
 
 پرتماشاگرترین فیلم های تمام دوران سینما

سه گانه «ارباب حلقه ها» (Lord of the Rings) از آن دسته فیلم های دنباله دار است که توسط پیتر جکسون ساخته شد. داستان این فیلم فانتزی و ماجراجویانه در دنیایی خیالی رخ می دهد که شخصیت های مثبت داستان قصد دارند با بدست آوردن یک حلقه و نابود کردن آن صاحبش که خدای تاریکی است و دنیا را تهدید می کند را از بین ببرند. این فیلم داستانی پیچیده اما مهیج و سرگرم کننده دارد به همین دلیل در طول سال ها یکی از بهترین و پربیننده ترین فرانچایزهای تلویزیونی بود و در گیشه نیز موفقیت قابل توجهی بدست آورد.
 


6- ای تی: فرازمینی
 
 پرتماشاگرترین فیلم های تمام دوران سینما

فیلم «ای تی- فرازمینی» (ET_ Extra Terrestrial) در مورد یک موجودات فضایی و ارتباط آن ها با انسان هاست. این فیلم که در سال 1982 ساخته شد در مورد یک موجود فضایی دوست داشتنی است که در زمین گم می شود. این موجود فضایی توسط پسربچه ای به نام الیوت پیدا شده و این دو خیلی زود با هم دوست می شوند. او این موجود عجیب و غریب را با خود به خانه برده و به خواهر و برادرش نشان داده و تصمیم می گیرند او را قایم کنند. این موجود فضایی ناگهان بیمار شده و دولت پس از اطلاع از ماجرا دست به کار می شود. این فیلم یکی از احساسی ترین فیلم های علمی تخیلی تمام دوران است.
 


5- نابودگر 2: روز داوری
 
 پرتماشاگرترین فیلم های تمام دوران سینما

فیلم «نابودگر 2: روز داوری» (Terminator 2: Judgment Day) یکی از پربیننده ترین فیلم های تمام دوران سینما است که شهرت خود را مدیون بازیگر نقش اول خود یعنی آرنولد شوارتزنگر می باشد. شوارتزنگر به خاطر هیکل درشت و مهارتش در اجرای صحنه های اکشن و زد و خورد به بازیگر مورد علاقه طرفداران سینما تبدیل شده و این شهرت به جایی رسید که پس از بازنشستگی از بازیگری به عنوان فرماندار کالیفرنیا انتخاب شد. در این فیلم وی نقش یک روبات به نام تی 800 را بازی می کند که برای نجات بشریت باید از یک ناجی انسانی به نام جان کانر مزاقبت کند. وی در این راه باید با ربات دیگری به نام تی 1000 مقابله کند که قصد دارد نسل بشر را از بین برده و ربات ها را سلطان جهان نماید.
 


4- شیر شاه
 
 پرتماشاگرترین فیلم های تمام دوران سینما

شاید بتوانیم بگوییم کمتر کسی پیدا می شود که انیمیشن دوست داشتنی «شیر شاه» (Lion King) را ندیده است. این انیمیشن داستان یک توله شیر به نام سیمبا را روایت می کند که تلاش دارد رهبری قلمرو حیوانات را بعد از این که پدرش ناجوانمردانه و با قساوت تمام توسط عموی حسودش به قتل می رسد بدست آورد. این فیلم درس های زیادی در مورد انسانیت و ارزش های انسانی و ثبات قدم و استقامت در برابر سختی و فاجعه به ما می دهد. این فیلم از آن دسته فیلم هایی است که کودکان از تماشای آن لذت برده و به همین دلیل به یکی از پربیننده ترین فیلم های تمام دوران تبدیل شده است.
 


3- جنگ ستارگان اپیزود چهارم- امیدی تازه
 
 پرتماشاگرترین فیلم های تمام دوران سینما

در فیلم خیره کننده و علمی تخیلی «جنگ ستارگان اپیزود چهارم-امیدی تازه» (Star Wars Episode IV – A new Hope) نیروهای تاریکی به رهبری دارث ویدر موفق می شوند پرنسس لیا را به گروگان گرفته تا دشمنان خود را به زانو درآورده و خود قدرت مطلق کهکشان باشند. در طرف دیگر نیز قهرمانان داستان برای نجات پرنسس لیا و برقرار کردن نظم و عدالت دوباره در کهکشان باید با این نیروی خبیث مقابله کنند.
 


2- آواتار
 
 پرتماشاگرترین فیلم های تمام دوران سینما

یکی دیگر از فیلم های علمی تخیلی مربوط به موجودات فرازمینی رتبه ی دوم پربیننده ترین فیلم های تمام دوران را به خود اختصاص داده است. داستان فیلم «آواتار» (Avatar) در دنیایی فضایی و ناشناخته به نام پاندورا رخ می دهد. ساکنان این دنیا ناوی نام دارند که در ظاهر بسیار بدوی به نظر می رسند اما در واقع عمیقاً پیشرفته و متمدن هستند.
 
شخصیتی که نیمی انسان و نیمی ناوی است آواتار نامیده می شود. در نهایت بین ناوی ها و آواتارها جنگی در می گیرد که در آن ناوی ها سعی دارند از دنیای خود در برابر تهدید آواتارها محافظت کنند. این فیلم در سال 2009 اکران شده و در روزهای اول اکران جمعیت غیرقابل تصوری برای تماشای آن به سینماها هجوم بردند.
 


1-تایتانیک
 
 پربیننده‌ترین فیلم‌های تمام دوران سینما

فیلم «تایتانیک» (Titanic) را باید پربیننده ترین فیلم تمام دوران نامید. در این فیلم  لئوناردو دی کاپریو و کیت وینسلت نقش دو جوان عاشق از دو طبقه اجتماعی متفاوت را بازی می کنند که در یک سفر دریایی عاشق هم می شوند. در واقع فیلم «تایتانیک» یک فیلم عاشقانه است که داستان تلخ آن در کشتی افسانه ای آر ام اس تایتانیک رخ می دهد که در طول اولین سفر خود در برخورد با کوه یخی غرق شده و بسیاری از سرنشینان آن کشته شدند. این فیلم در بخش های متعددی نامزد و برنده جایزه اسکار شده و دومین فیلم پرفروش تمام دوران سینما شناخته می شود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1396/10/25
برترينها اين عكس تايتانيك تقريبا زنه برهنس خواهش ميكنم بذاريد حداقل اين جسد حيا حداقل باقي بمونه ولله بلله تلله گناهه هم براي من كه ميبينم هم مضاعف براي شما كه صحنه هاي مستحجن رو ترويج ميكنيد
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
دوست عزیز مطمئنی درست دیدی؟
این کجاش برهنس
بعد دقت کن نوشته پربیننده ترین فیلم تاریخ تقریبا همه این فیلم رو دیدن
توصیه حقیر به شما اینه روی ایمانت بیشتر کار کنی که با یک عکس که برهنه هم نیست ایمانت اینطور نلغزه
من که خودم ایمانم در حد ضعیفه ضعیفه ولی با دیدن یک عکس اینچنین نباید بلغزه انسان
ان شاالله خداوند همه مارو هدایت کنه و بر ایمان ما بیافزاید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
الهی العفو
محمد
-
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
کمال صدق و محبت بین نه نقص گناه
که هرکه بی هنر افتد نظر به عیب کند(حافظ
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۶
این دوستمون با چشم ماورایی که داره زیر لباس رو می بینه و ایمانش به خطر میوفته اینا همش از علائم ایمان قویه
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1396/10/25
دزدان دریایی کاراییب رو از قلم انداختید :)
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1396/10/25
خدای من هری پاتر چرا انقدر خوبه؟!
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1396/10/25
فقط نابودگر ۲ رو ندیده بودم بقیه رو دیدم
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1396/10/25
کجا برهنه است

تازه ساق دستم پوشیده
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1396/10/25
من با اون دوستمون که نظر اول رو دادن موافقم من خیلی مواظبم چی میبینم این تصاویر باعث میشه عادت کنین و برای همین دیگه اثری روتون نداره شایدم مریض باشی داداش وگرنه ماکه خوشمون میاد
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1396/10/25
فیلم هوش مصنوعی هم فکر کنم باید جزوش باشه
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1396/10/26
آفرین اقا محمد عالی بود
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1396/10/27
آقا محمد معلومه از اون چشم و دل سیرایی ،آنقدر دیدی که ایمانت با این چیزا اصلا نمی لغزه ،یعنی بیدی نیستی که با این بادها بلرزی چون از توفان گذشتی !!!!
مثل آدمی که هروئین مصرف کرده دیگه استامینوفن و پروفن روش تاثیری نداره .
والبته بالاترین درجه ایمان مال مردهای غربی است که اصلا با زن ها حسی بهشون دست نمیده ،دارن رو میارن به هم جنس گرایی.
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1396/10/28
دست از سر حافظ بردارید ،چرا دوستش دارید و بهش استناد می کنید فکر می کنید مجوز داده برای انجام گناه ،!!!!

مکن به فسق مباهات
زهد هم مفروش

شما اولی رو توجه نکردید .
اگه می دونست این برداشت رو از شعرش می کنید عمرا شعر نمی گفت .
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1396/11/05
کارائیب و سریع و خشن نیست که؟!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج