آلبوم های جدید موسیقی پاپ
۶۶۳۱۵
۱۷ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۶
۱۱۲۳۴ 
بازار انتشار آلبوم های موسیقی دوباره داغ شده و ستاره های موسیقی پاپ یکی پس از دیگری آلبوم هایشان را منتشر می کنند. آلبوم هایی که اکثر آنها نتوانسته در حد اسم و رسم خواننده هایشان موفق ظاهر شود و در تکرار موفقیت های قبلی خواننده ها ناموفق بوده است.
برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: بازار انتشار آلبوم های موسیقی دوباره داغ شده و ستاره های موسیقی پاپ یکی پس از دیگری آلبوم هایشان را منتشر می کنند. آلبوم هایی که اکثر آنها نتوانسته در حد اسم و رسم خواننده هایشان موفق ظاهر شود و در تکرار موفقیت های قبلی خواننده ها ناموفق بوده است.

در روزهای اخیر آلبوم هایی مثل «اکسیژن» با یک جهانبخش، «لعنت به من» مازیار فلاحی، «دوست دارم» گروه سون، «بی تابی» امیر یگانه و ... وارد بازار موسیقی شده که هر کدام با واکنش ها و نظرات متفاوتی همراه بوده است. آیا ستاره های رگ خواب مخاطب را گم کرده اند؟

«اکسیژن» من و بارون 2 ؟!


بابک جهانبخش از آن دست خواننده هایی است که مسیر ستاره شدن را آهسته و پیوسته و قدم به قدم طی کرده و به قول معروف ره صد ساله را یک شبه طی نکرده است. او روزهای سختی را پشت سر گذاشت و آلبوم به آلبوم تلاش کرد تا بتواند مخاطبین بیشتری برای خود دست و پا کند. بابک که کنسرت هایش را با اجرا در سالن نه چندان بزرگ اریکه ایرانیان آغاز کرد، تابستان سال گذشته با انتشار «من و بارون» وارد دنیای جدیدی شد و به سرعت توانست سالن همایش های برج میلاد را پر کند و به یکی از ستاره های موفق موسیقی پاپ تبدیل شود.

نگاهی به آلبوم های تازه منتشر شده موسیقی پاپ

«من و بارون» آنقدر خوب بود که تقریبا همه قطعات آن موردتوجه علاقمندان به موسیقی قرار گرفت و قطعه من و بارون که توسط بابک و رضا صادقی اجرا شده بود در جشن موسیقی ما به عنوان هیت ترین آهنگ سال معرفی شد!

با این تفاسیر «من و بارون» توقع مخاطبین را از بابک به شدت افزایش داد و همه منتظر بودند تا از جهانبخش یک آلبوم فوق العاده دیگر دشت کنند. حالا چند هفته ای است که «اکسیژن» منتشر شده! آلبومی کحه 12 قطعه داشت و پیش از این جهانبخش ابراز امیدواری کرده بود که «من و بارون 2» باشد.

اگرچه «اکسیژن» در مجموع آلبوم متوسط رو به بالایی است و مخصوصا در بخش ملودی و ترانه حرف هایی برای گفتن دارد اما هرگز نمی توان آن را با «من و بارون» و اتفاقاتی خوبی که برای بابک رقم زد مقایسه کرد. بابک در «اکسیژن» دست به ریسک خطرناکی زده و در تراک 5 به سراغ آهنگ در سبک و سیاق «جز» رفته! ریسکی که حتی می توانست باعث ریزش برخی از مخاطبان بابک شود اما خوشبختانه «اکسیژن» چند قطعه خوب مثل تراک 2 و 6 و 7 دارد که دل طرفداران جهانبخش را به دست آورده و باعث شده آنها هنوز هم به داشتن ستاره ای مثل بابک افتخار کنند.لعنت به من ...


بدون تعارف باید گفت که مازیار فلاحی نتوانست در «لعنت به من» انتظارات را برآورده کند. خواننده ای که با حضور در مقام خواننده و آهنگساز تیتراژ فیلم سینمایی «مجنون لیلی» و بعد حضور در سریال «قلب یخی» به عنوان خواننده توانست خود را به عنوان یک فوق ستاره معرفی کند، این بار آلبومی منتشر کرده که چنگی به دل نمی زند.

«لعنت به من» مازیار از آنجایی که اکثر ترانه و ملودی هایش متعلق به خود اوست به نوعی درگیر تکرار شده! تکراری که مدتی است بر کارهای آقای فلاحی سایه انداخته و اگر می خواهد ستاره ای دست نیافتنی باقی بماند، باید فکری به حال این تکرار کند.

نگاهی به آلبوم های تازه منتشر شده موسیقی پاپ

یکی از ضعف های این آلبوم استفاده از 3 آهنگ تکراری در میان آهنگ هاست. آهنگ هایی که اتفاقا می توان از آنها به عنوان آهنگ های قابل قبول آلبوم هم یاد کرد. آهنگ هایی که در کنار تراک 1، 4، 5 و 14 باعث شده «لعنت به من» را یک آلبوم ضعیف ننامیم.

مازیار ستاره ای با اخلاق و پرطرفدار است که در همین چند سال اندکی که در بازار موسیقی کشور فعالیت داشته توانسته به محبوبیت زیادی دست پیدا کند و اجراهای زیادی هم در تهران و شهرستان ها برگزار کرده است. اجراهایی که به نظر می رسد حجم زیاد آنها باعث شده نتواند روی آلبوم جدیدش متمرکز باشد و به همین دلیل هم «لعنت به من» آلبوم متوسطی از آب درآمده است.«بی تابی» شروعی نو برای یگانه...


امیر یگانه چند سال پیش اولین آلبوم رسمی خود را با حضور سیروان خسروی به عنوان تنظیم کننده همه قطعات وارد بازار کرد. آلبومی که به موفقیت چندانی دست پیدا نکرد و باعث شد امیر به نوعی از کار دلزده شود. دلزدگی که یگانه را به سمت انتشار تک آهنگ سوق داد. تک آهنگ هایی مثل «حس» که اتفاقا در زمان خود جزو هیت ترین آهنگ های روز بودند نام امیر یگانه را دوباره بر سر زبان ها انداخت و باعث شد امیر نسبت به آینده حرفه ای خود کمی امیدوارتر شود.

نگاهی به آلبوم های تازه منتشر شده موسیقی پاپ

چند هفته پیش آلبوم دوم یگانه یعنی «بی تابی» وارد بازار شد که در این آشفته بازار موسیقی آلبوم قابل قبولی به حساب می آید. اگر هنوز این آلبوم را نشنیده اید به شما پیشنهاد می دهیم تراک 2، 3 و 10 آن را از دست ندهید.
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:50 - 1392/06/17
پس گروه سون چی؟!؟
پاسخ ها
جودي آبوت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۸
يه راهي پيش رو بذار يكم بهم فرصت بده براي عاشق تر شدن خودت بهم جرات بده ..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:24 - 1392/06/17
اتفاقا آلبوم اکسیژن ، فوق العاده ست ، شاید آلبوم منو بارون مقداری بهتر باشه ، ولی همین آلبوم اکسیژن از آلبوم های خوانندگان دیگه ، فاصله زیادی داره و برتره .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:31 - 1392/06/17
فقط امیر یگانه
GREECE
23:52 - 1392/06/17
شاید البوم لعنت به من فوق العاده نبود ولی حداقل چیزی که میدونم اینه که درگیر تکرار نشده!
لعنت به من خیلی خوب بود،اینو میشه از واکنشهای مردم تشخیص داد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:46 - 1392/06/18
همین تکرار های مازیار ترانه هاش رو قشنگ کرده وگرنه محسن یگانه هم همه جور مدلی خونده که یکی از یکی بدتره. این سبک خاص مازیار رو طرفداراش واقعا میپسندن.
اتفاقا به نظر من ترک های 5 و 13 و 14 ضعیفتر نسبت به بقیه ترک های آلبوم مازیار هستند.
هر کس نظر شخصی خودش رو داره شما نمیتونی نظر خودت رو در مورد آلبوم ها نظر همه قرار بدی.

♥ just Maziyar ♥
پاسخ ها
سرهنگ آدامسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
هنرمندی که همیشه فقط خودشو تکرار کنه و جرات نوآوری نداشته باشه از ترس اینکه نکنه مردم خوششون نیاد و بهم دری وری بگن! خیلی زود تموم میشه منظورم آقای فلاحی نیست کلی میگم شما هم بهتره یه تجدید نظری داشته باشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:23 - 1392/06/18
از بین آلبوم هایی که منتشر شده ، اکسیژن از همشون بهتره.به امید آلبوم جدید علی عبدالمالکی.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:03 - 1392/06/18
به نظر من آلبوم لعنت به من خیلی خوب بود من احساس مازیار رو خیلی دوس دارممم و این چیزی هست که تو تمام آهنگاش مشترکه و طرفدار ها هم از تکرارش راضی هستند تازه خیلی سعی کرده بود متفاوت باشه و کلی آهنگ شاد داشت که من غمگین هاش رو ترجیح می دم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:40 - 1392/06/18
آلبوم لعنت به من فوق العاده بود.کی میگه بد بود؟کی میگه انتظاراتو برآورده نکرد؟کی میگه درگیر تکرار شد؟حتی اگه تکرار هم شده باشه،سبک مازیاره و هوادارش میپسندنش.لااقل مثل بعضیا آهنگاشو تو سبک خواننده های دیگه نخوند.مثل بابک جهانبخش که تراک5تو سبک آهنگای سیروانه.فقط اینو بدونین که با این حرفا که آلبوم انتظاراتو براورده نکرد و درگیر تکرار شد،نمیتونین نظر اونایی که عاشقانه مازیار و شخصیتش و صداشو دوست دارن رو عوض کنین.مازیار هر کاری هم بکنه عزیزه.منم اون مترسکی که،شدم عاشق کلاغا،آدما رو دوست ندارم،عاشق شمام کلاغا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:02 - 1392/06/18
ببخشید ولی این حرفا فقط نظر خودتونه وگرنه آلبوم لعنت به من فوق العده زیبا بود به هیچ وجه تکراری نبود و دلیل اینکه بعضی از آهنگهاش مثل لعنت به من تکراری بود این بود که مازیار به مخاطب هاش اهمیت میده و میگه که این حق رو دارن که آهنگ رو با کیفیت اورجینال گوش بدن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:31 - 1392/06/19
لعنت به من ازهمه بهتر بود بقیه مثل اکسیژن خیلیییییییی شاد بود اما اونم خوب بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:20 - 1392/11/22
شما نمیتونین به خواننده های دیگه توهین نکنین این طوری بی شخصیتی خودتون نشون میدین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:39 - 1392/11/30
مازیار فلاحی سلطان احساس
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج