ناگفته‌های رییس پلیس تهران از حوادث اخیر
۶۶۶۳۸۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
۶۹۸۸
رییس پلیس پایتخت با اشاره به اغتشاشات اخیر تهران به گزارش مسئولان اطلاعاتی تهران بزرگ اشاره کرد و گفت: دشمن آمده بود که از تهران با تمام قوا کار را ‌آغاز کند اما ناکام ماند.
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس پایتخت با اشاره به اغتشاشات اخیر تهران به گزارش مسئولان اطلاعاتی تهران بزرگ اشاره کرد و گفت: دشمن آمده بود که از تهران با تمام قوا کار را ‌آغاز کند اما ناکام ماند.

سردار حسین رحیمی در همایش یک روزه خانواده‌ها و همسران شهدا و جانبازان نیروی انتظامی تهران بزرگ که در مقر مرکزی پلیس پایتخت برگزار شد، افزود: در اغتشاشات اخیر به فرماندهانم گفتم ۴۰ سال از این انقلاب می‌گذارد و ما بیش از ۲۰۰ - ۳۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کردیم هزاران جانباز در بستر افتاده‌اند تا از کشور دفاع کنند.

وی با بیان اینکه دشمن تا به این جا از اقدامات خود دست برنداشته، گفت: به فرماندهانم گفتم که دشمن دست از اقدامات خود بر نمی‌دارند و شما دیدید که در پلیس تهران بزرگ چه افتخاری آفریدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به جلسه‌ای که پیرامون تحلیل وقایع اخیر و اغتشاشات اخیر در قرارگاه ثارالله برگزار شد، گفت: در این جلسه مسئولان اطلاعاتی تهران گزارش دادند که دشمن آمده بود که از تهران کار را آغاز کند، اما آنها دیدند که هر کاری می‌خواهند بکنند و به هر جایی که می‌خواهند بروند، پلیس هست و با آنها برخورد می‌کند.

سردار رحیمی با بیان اینکه ما برای پاسداری از آرمان‌های امام آماده هستیم، گفت: باتمام گله‌ها و شکوه‌ها تا آخرین قطره خون برای دفاع از کشور ایستاده‌ایم. اینکه امروز اراذل و اوباش بیایند و به آرمان‌های انقلاب لطمه بزنند، چنین چیزی وجود نخواهد داشت، مگر از جنازه ما رد بشوند.

وی در بخشی دیگری از سخنانش با اشاره به وقایع رخ داده در آمریکا اظهار کرد:‌ چند روزی است که امریکا به هم ریخته است، اما همین که اینجا چند نفری نق ونوق می‌کند، تمام رسانه‌ها بسیج می‌شوند و صحنه‌سازی می‌کنند.

رییس پلیس پایتخت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد:‌ همانطور که مقام معظم رهبری بیان کردند، مشکلاتی وجود دارد اما در این فضا عده‌ای رخنه کرده بودند.

به گزارش ایسنا در پایان این همایش از شماری از همسران  شهدا و جانبازان نیروی انتظامی قدردانی شد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1396/11/03
مدیران خبره رابگزاربددسر کار
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1396/11/03
بله جناب شما در رفاه و آسایش هستید کجا از درد مردم باخبر هستید که مردم را نق و نوق توصیف میکنید
Iran, Islamic Republic of
13:03 - 1396/11/03
نق و نوق؟ حتما باید طرف خودشو آتیش بزنه باور کنی بیکار و گشنه هست. عجبا
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1396/11/03
سردار نق و نوق نیست انگار در جامعه نیستی.
ریزگرد ) خشکسالی. گرانی. فقر. بیکاری. اعتیاد و از همه بدتر فساد( که اگر این نبود امیدی بود) در کشور بیداد میکنند و ملت نگران از اینده کشور خود. و شما نق و نوق مینامید
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1396/11/03
عوضش ۱۵ملیون مهاجر افغانی خوش باشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج