لغو کنسرت‌های دایموند به دلیل پارکینسون
۶۶۶۹۸۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶
۲۷۴۵ 
نیل دایموند اعلام کرد که به دلیل بیماری پارکینسون قادر به برگزاری ادامه تورش نیست و اجراهای خود در استرالیا و نیوزلند را لغو کرد.
رسانه نوا: نیل دایموند اعلام کرد که به دلیل بیماری پارکینسون قادر به برگزاری ادامه تورش نیست و اجراهای خود در استرالیا و نیوزلند را لغو کرد.
 
لغو کنسرت‌های دایموند به دلیل پارکینسون 

 قرار بود دایموند در ماه‌های مارچ و اپریل در استرالیا و نیوزلند در ادامه تور ۵۰ سالگی فعالیت موسیقایی‌اش روی صحنه برود ولی به دلیل تشخیص پزشکان در مورد بیماری‌ش ، او ناگزیر به لغو اجراهایش شد.

در بیانه‌ ‌ای که سایت رسمی نیل دایموند منتشر کرد، آمده است: شروع این بیماری، سفر طولانی و اجرای کنسرت بزرگ را مشکل می‌کند. اما این بیماری اجازه می‌دهد که آقای دایموند به ترانه نوشتن و آهنگ ساختن بپردازد و پروژه‌هایش را پیش ببرد. »

نیل دایموند خودش هم در باره این اتفاق گفته است: من خیلی ناراحت و بیزارم از اینکه باید بقیه اجراهای تورم را لغو کنم. من از اینکه توانستم ۵۰ سال برنامه اجرا کنم به خودم می‌بالم. من صادقانه از تمامی کسانی که بلیت تهیه کرده و برای آمدن به این اجرا برنامه ریزی کردند، معذرت خواهی می‌کنم. من در زمان طولانی که در انتظار من است دوباره به نوشتن ترانه و اجرای برنامه خواهم پرداخت. »

دایموند اینگونه از طرفدارنش هم تجلیل کرد:« از طرفدارن وفادار و با اخلاقم در سرتاسر دنیا تشکر می‌کنم. من همیشه قدردان حمایت‌های شما بودم. این سفر بسیار بسیار بسیار عالی بود. ممنونم از شما.»

نیل دایموند یکی از موفق‌ترین ستاره‌های مولف نیم قرن گذشته موسیقی پاپ در جهان است او با فروش بیش از ۱۳۰ میلیون نسخه فیزیکی (صفحه، کاست و سی.دی) آثارش یکی از پر مخاطب‌ترین هنرمندان قرن محسوب می‌شود. آخرین آلبوم دایموند سال ۲۰۱۶ با عنوان « Acoustic Christmas» منتشر شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج