احمد توکلی: نسبت به مخالفان خود بی‌رحم هستیم
۶۷۰۳۲۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
۵۰۷۹
یک نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه ما اعتدال را در موافقت و مخالفت رعایت نمی‌کنیم، تاکید کرد: به طور کلی ما نسبت به مخالفان خود بی‌رحم هستیم. وقتی بر سرکار می‌‌آییم، می‌خواهیم مخالفان خود را حذف کنیم.
خبرگزاری ایلنا: احمد توکلی در پاسخ به این سوالی درباره ریشه ناآرامی‌های اخیر، گفت: نمی‌توان ریشه‌های این اعتراضات را از یکدیگر تفکیک کرد زیرا مسائل انسانی علت واحدی ندارند.

وی ادامه داد: به نظر من اعتراض مالباختگان موسسات متخلف آنقدر که تحت تاثیر مسئولانی بود که به حرف‌هایشان گوش نمی‌کردند، تحت تاثیر از دست دادن پولشان نبود.

این نماینده ادوار مجلس در پاسخ به این سوال که چقدر حرف‌ها و نقدهای مخالفان دولت در این باره موثر بوده است، اظهار داشت: متاسفانه موافقت و مخالفت کردن‌ما در کشور مقداری شور است یعنی اعتدال را رعایت نمی‌کنیم.

توکلی در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه گفت‌وگوی ملی می‌تواند خلاهای موجود را پر کند، تصریح کرد: ما نسبت به مخالفان خود بی‌رحم هستیم. وقتی بر سرکار می‌‌آییم، می‌خواهیم مخالفان خود را حذف کنیم.

وی افزود:  حذف یکدیگر را خیلی بد و بیرحمانه انجام می‌دهیم مثلا وقتی فردی به ماموریت رفته در همان زمان وی را عزل و برای او جانشین انتخاب می‌کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1396/11/11
اه.خوبه تازه فهمیدی جناب
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1396/11/11
کیه که جناب توکلی بازرس قتل عام های دهه ۶۰ رو نشناسه؟
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1396/11/11
نسبت به مخالف خود بی رحم , کینه جو , خانمان برانداز , .....فقط به فکر حذف کردن هستیم ودر نهایت مخالف رو به دشمن کینه جو , بی رحم و برانداز , تبدیل می کنیم .
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1396/11/11
همه نسبت به مابیرحمن 1دولت 2 مجلس وخدا میداند حالا من میگم که عذرخواهی کرده ان بزرگوار منم باشم میزنم دردهن خبرنگار که یکی حرف فقر ونیازمند وهمینجوری وایسه نگا کنه وحرفی نزنه بگه ای شماهایی که نرخ تعیین کردین بری یه چیزی چراخود خبرنگاراها یک سوال نمیپرسن که اانهم کاهش بدین حالنوشتم حالا منتظرم که تایید کنی
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1396/11/11
البته مخالف از نظر دکتر توکلی یعنی مردم،وقتی به قدرت میرسن مردم را حذف میکنن
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1396/11/11
مگه نمیگفتین دهان مخالفان رانبایدبست پس چیشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج