پرواز زائران ایرانی عتبات عالیات عادی شد
۶۷۰۷۵۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۱
۴۶۷۲ 
سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: زائران عتبات باز مانده از پرواز بغداد به کشور بازگشتند و امروز پروازهای بغداد رو به عادی شدن است.
خبرگزاری تسنیم:‌ به نقل از سازمان حج و زیارت؛ مرتضی آقایی درباره مشکلات روزهای گذشته برای برخی زائران عتبات عالیات گفت: طی چند روز گذشته به علت بارش‌های برف و برودت سرما در کشور و مسدود شدن فرودگاهها و لغو تمامی پروازهای داخلی و خارجی، تعدادی از زائران عتبات عالیات در فرودگاه بغداد از پرواز بازمانده بودند .

وی توضیح داد: تمامی  زائرانی که به صورت هوایی و تحت پوشش سازمان حج و زیارت به کربلای معلی مشرف شده و در چهار روز گذشته پروازهای برگشتشان به علت شرایط جوی با مشکل مواجه شده بود تا پایان روز گذشته (سه شنبه) به کشور و استانهای مربوطه انتقال یافتند و هیچ زائر جامانده‌ای در عراق نداریم و پروازهای عتبات از امروز در حال عادی شدن است.

سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: هنوز تعدادی از زائران کاروان‌های آزاد در فرودگاه بغداد حضور دارند که با هماهنگی صورت پذیرفته قرار است نمایندگان سازمان حج و زیارت و شرکت شمسا در خصوص تسریع در انتقال این گروه از زائران به کشور مساعدت لازم را به عمل آورند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج