پوران درخشنده داور قوه‌ قضاییه در جشنواره فجر
۶۷۱۷۱۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
۴۹۶۷ 
دبیر شورای ارتقای آگاهی‌های عمومی و معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه، اعضای هیئت داوران این معاونت در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را معرفی کرد.
خبرگزاری تسنیم: دبیر شورای ارتقای آگاهی‌های عمومی و معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه، اعضای هیئت داوران این معاونت در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را معرفی کرد.

مهدی افتخاری با اعلام این خبر گفت که هیات داوران معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه متشکل از پوران درخشنده کارگردان سینما، جواد طوسی رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، وحید موساییان کارگردان سینما، احمد میرعلایی مدیرعامل پیشین بنیاد سینمایی فارابی و احمد جولایی عضو مشاور معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضائیه هستند.

این مقام مسئول در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضاییه افزود:

 هیئت داوران این معاونت، آثار سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را از نظر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهند و فیلم‌های برگزیده را انتخاب می‌کنند.

افتخاری اضافه کرد: بعد از پایان سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه، مراسم جداگانه‌ای برگزار و فیلم‌های متخب از نظر هیئت داوران خود را معرفی و تجلیل می‌کند.

دبیر شورای ارتقای آگاهی‌های عمومی و اطلاع رسانی معاونت اجتماعی قوه قضاییه گفت که علاوه بر اهدای لوح تقدیر به سازندگان فیلم‌های متخب از نظر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، جوایز نقدی نیز برای آثار منتخب در نظر گرفته شده است.

جالب اینکه پوران درخشنده کارگردان نام آشنای سینمای ایران که یکی از اعضای هیئت داوران معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه است، یکی از هفت عضو هیئت انتخاب سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج