افتتاح سامانه ثبت الکترونیکی طلاق در ۱۱ استان
۶۷۲۳۶۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
۴۵۰۶ 
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: نگاه به معتادانی که تا سالهای گذشته به عنوان مجرم سناخته می‌شدند به عنوان بیمار تغییر کرده و همچنین‌ سامانه ثبت الکترونیکی طلاق در ۱۱ استان رونمایی شده است.
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: نگاه به معتادانی که تا سالهای گذشته به عنوان مجرم سناخته می‌شدند به عنوان بیمار تغییر کرده و همچنین‌ سامانه ثبت الکترونیکی طلاق در ۱۱ استان رونمایی شده است.
 
 انوشیروان محسنی بندپی در آیین تقدیر از کارشناسان اورژانس اجتماعی با  اشاره به  طرح «نماد» گفت: در این طرح حدود ۳۳ بسته روان‌شناسی و مشاوره برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و حدود ۲۳بسته برای ارتقای مددکاری در رده سنی دبستان و مهدکودک تهیه شده است.

وی افزود: فعالیت در همه حوزه‌های سازمان بهزیستی با دشواری‌هایی همراه است اما سختی کار در اورژانس اجتماعی مضاعف است و با این وجود در حال حاضر با تحولات عظیم محیطی، گسترش فضای مجازی و تغییر سبک زندگی با افزایش اختلالات روحی مواجهیم و با شرایطی روبه روشده‌ایم که بنیان خانواده  در معرض تهدید قرار گرفته است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور از راه‌اندازی ۱۵۰مرکز اورژانس اجتماعی از محل هدفمندی یارانه ها و کمک ۵۰ میلیاردی مجلس به سرجمع اعتبارات اورژانس اجتماعی خبر داد.

محسنی گفت: بهزیستی تخصصی‌ترین و علمی‌ترین نهاد حاکمیتی با بهره مندی از ۲۲ هزار نیروی فعال و سازمان‌های مردم‌نهاد است و سه راهبرد را در پیش گرفته است.

وی ادامه داد: نخستین راهبرد مربوط به پیشگیری است. پیشگیری تمام اقدامات مربوط به تحکیم خانواده، توانمندسازی و اجتماع محوری را شامل می‌شود.

محسنی با اشاره به آموزش‌های پیش از ازدواج و بسته‌های آموزشی در حوزه اعتیاد، راهبرد بعدی بهزیستی را مربوط به حوزه مداخله دانست و تصریح کرد: زمانی که آسیب‌ها و مداخلات اجتناب‌ناپذیر هستند، اورژانس اجتماعی در حوزه مداخله وارد می‌شود و برای اولین بار در حوزه سلامت اجتماعی نقش آفرینی کرده و نگاه تصمیم سازان را به خود جلب می‌کند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه سلامت تنها مربوط به سلامت فیزبکی و جسمی نیست، گفت: وزارت بهداشت مسئولیت ۲۰ درصد از سلامت را برعهده دارد و ۸۰ درصد باقی مانده مربوط به سلامت روانی و اجتماعی است.

 رئیس سازمان بهزیستی با بیان اینکه در ماده ۵۷ برنامه ششم توسعه تولیت سلامت اجتماعی به بهزیستی واگذار شده است، اظهار کرد: نگاه به معتادانی که تا سالهای گذشته به عنوان مجرم سناخته می‌شدند به عنوان بیمار تغییر کرده است. همچنین‌سامانه ثبت الکترونیکی طلاق در ۱۱ استان رونمایی شده است.

وی ادامه داد: در برنامه ششم توسعه بیش از ۳۰ بار از سازمان بهزیستی نام برده شده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1396/11/15
با این کار ،طلاق دادن هم راحتر شده.
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1396/11/15
بیشنرازبیکاری وغقرروانی ومحتاط میشن وهردقیقه۳۰نفرتوایران طلاق میگیرن هم وطنانمون همه مسولین وگناهکارحالا برین بودجه وپول شغل وکارهاروخرج ۱۵ملیون افغانی خارجی کنیدکه حدود۱۰ملیون شغل اشغال کردن بیچارایران وایرانی همه درخطریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج