iOS ۱۲ با تغییرات بزرگی همراه نیست
۶۷۲۹۶۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
۶۱۰۴ 
در گزارش‌های جدید به این موضوع اشاره شده که اپل تصمیم گرفته در iOS 12 تغییرات بزرگی ایجاد نکند و تمرکز این سیستم عامل روی پایداری بیشتر و برطرف کردن مشکلات موجود در iOS 11 خواهد بود.
وبسایت دیجی‌کالا مگ - مجید نوردوست: در گزارش‌های جدید به این موضوع اشاره شده که اپل تصمیم گرفته در iOS 12 تغییرات بزرگی ایجاد نکند و تمرکز این سیستم عامل روی پایداری بیشتر و برطرف کردن مشکلات موجود در iOS 11 خواهد بود.
 
iOS ۱۲ با تغییرات بزرگی همراه نیست

گفته شده صفحه خانه با طراحی جدیدی مواجه می‌شود و رابط کاربری جدیدی برای حالت رانندگی در اختیار کاربران قرار میگیرد. همچنین گرفتن عکس‌ها بهتر می‌شود و امکان ویرایش عکس‌ها هم راحت‌تر خواهد شد.

در اطلاعات جدید گفته شده که اپل از ابتدای ماه ژانویه این تصمیم را گرفته است و به همین دلیل چیز جدیدی در iOS 12 معرفی نخواهد شد یا با ویژگی هیجان انگیزی مواجه نمی‌شویم که کاربران انتظار آن را داشتند. به نظر می‌رسد که ویژگی واقعیت افزوده و سرویس‌های سلامتی دیجیتال و کنترل والدین هم بهبود پیدا می‌کنند.

اطلاعات منتشر شده هنوز تایید نشده‌اند و باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم. اپل همیشه در فصل بهار و در کنفرانس WWDC سیستم عامل iOS جدید را معرفی می‌کند. پس تا چند ماه دیگر قطعا خبرهای بیشتری درباره iOS 12 منتشر می‌شود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج