وزیر کشور: قبول داریم دولت، ایراداتی دارد
۶۷۴۶۶۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۷
۲۵۲۸
وزیر کشور با بیان اینکه قبول داریم با اشکالات و ایراداتی مواجه هستیم، افزود: برخی سلایق و رفتارهای بچه‌گانه در مدیریت به واقع برای مردم مشکل ایجاد می‌کند و باید اشکالات و ایرادات را حل کنیم اما کشور را با تهدید اداره نمی‌کنیم بلکه مردم خود نمایندگان و رئیس دولت را انتخاب می‌کنند.
خبرگزاری مهر: به نقل از استانداری هرمزگان، عبدالرضا رحمانی‌فضلی عصر امروز در نشست مشترک با علما، روحانیون، معتمدان و منتخبان مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا و مسئولان شهرستان قشم با بیان اینکه فصل‌الخطاب همه قانون است، اظهار داشت: قانون مناطق آزاد اختیارات را مشخص کرده و وظایف فرمانداری هم مشخص است و باید طبق قانون عمل شود.

وی ادامه داد: اگر مشکل مدیریت دوگانه در همه مناطق آزاد وجود داشته باشد، نشستی برای بررسی و رفع این مشکل با استانداران این استان‌ها برگزار می‌کنیم.

وزیر کشور افزود: گرفتن عوارض ورود خودرو از اهالی قشم نیز حتما بررسی خواهد شد که آیا طبق قانون است و یا برخلاف آن صورت می‌گیرد.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه قشم رشد خوبی در عرصه‌های مختلف داشته است، عنوان کرد: توسعه قشم باید برای مردم این جزیره باشد و مشکلات این جزیره را حتما پیگیری خواهیم کرد.

وی گفت: نقش حاکمیتی همچون برقراری نظم و امنیت و مسائل مرزی در اختیار فرمانداری است و ما هیچ وقت نقش‌های حاکمیتی را به مناطق آزاد نخواهیم داد و اگر لازم باشد و مشکلات منطقه آزاد قشم در دیگر مناطق آزاد نیز وجود داشته باشد، تلاش خواهیم کرد، قانون مناطق آزاد اصلاح شود.

وزیر کشور با بیان اینکه دهه فجر فرصتی برای مرور میثاق با امام راحل و شهدا و مردم است، تصریح کرد: حاکمان در نظام جمهوری اسلامی برخواسته از مردم هستند و همه ما باید در دهه فجر مروری بر گذشته خود داشته باشیم که چه مسیری را پیموده‌ایم و به کجا باید برویم.

رحمانی‌فضلی خاطرنشان کرد: امروز همه معتقدند ایران استقلال دارد و هیچ کشوری نمی‌گوید ایران وابستگی دارد و اذعان دارند که ایران با صلابت در مقابل آمریکا ایستاده است و تاکید دارند که ایران پیشرفت‌های علمی روشن و بزرگی داشته است.

وی اضافه کرد: بدون ایران هیچ کاری در منطقه امکان‌پذیر نیست و براساس باورهای دینی به هر کشوری که تحت ظلم قرار گیرد و درخواست کمک داشته باشد، ما به آن کشور کمک خواهیم کرد.

وزیر کشور بیان داشت: کمک‌های ما قطعا براساس قوانین بین‌المللی خواهد بود و بر این اساس کمک‌های مستشاری و دیگر موارد را انجام می‌دهیم.

رحمانی‌فضلی گفت: کمک ایران به مردم منطقه در راستای حفظ صلح و جلوگیری از جنگ است و قطعا ما از آمریکا برای مردم این منطقه دلسوزتر هستیم.

وی عنوان کرد: دنیا اذعان دارد ایران در معادلات منطقه‌ای نقش‌آفرین است و نباید خود را دست کم بگیریم.

وزیر کشور با بیان اینکه قبول داریم با اشکالات و ایراداتی مواجه هستیم، افزود: برخی سلایق و رفتارهای بچه‌گانه در مدیریت به واقع برای مردم مشکل ایجاد می‌کند و باید اشکالات و ایرادات را حل کنیم اما کشور را با تهدید اداره نمی‌کنیم بلکه مردم خود نمایندگان و رئیس دولت را انتخاب می‌کنند.

رحمانی‌فضلی تاکید کرد: باید شرایط را فراهم کنیم که مردم در امور مختلف از جمله اقتصاد مشارکت داشته باشند و تلاش کنیم به هر میزانی که مسئولیت داریم در راستای رفع مشکلات و ایجاد رضایتمندی در مردم گام برداریم.

وی ادامه داد: به اشد مجازات با فساد و رانت باید برخورد شود و قدردانی و شکر از انقلاب و مردم را داشته باشیم.

رحمانی‌فضلی با اشاره به نقش آفرینی ایران در معادلات منطقه‌ای یادآور شد: ایران هر صدای مظلومیتی که از مسلمانان منطقه را بشنوند هم کمک مستشاری و هم تبلیغاتی و سیاسی می‌کند زیرا ما به دنبال تقویت صلح و جلوگیری از جنگ هستیم بنابراین اینکه ببینیم میلیون‌ها مردم سوری آواره می‌شوند و تمدن آنها بمباران می‌شوند قلبمان به درد می‌آید.

وی بیان داشت: هیچکدام از رفتار آمریکایی‌ها بر مدار انسانیت نیست، آنها در هر کشوری که بتوانند به دنبال نفوذ و ایجاد اغتشاش و ناآرامی هستند.

وزیر کشور در ادامه سخنان خود با بیان این جمله که نمی‌توان کشور را با تهدید اداره کرد، اذعان داشت: برخی از سلایق و ضعف‌های مدیریتی و حرکات بچگانه در حوزه مدیریت کشور مشکل ایجاد می‌کند، لذا طرح برخی از مسائل در کشور برای ما نگران‌کننده است.

وی ادامه داد: مردم در همه مراحل انقلاب همراه نظام بوده و هرچه میزان رضایتمندی مردم بالا برود، نظام تقویت می‌شود اما کسانی که اعتقادات دینی مردم را تضعیف و به سخره می‌گیرند در مسیر دشمن حرکت می‌کنند درحالی است که باید اعتقادات مردم را تقویت کرد.

رحمانی‌فضلی وی در این رابطه به وضعیت دوگانگی در منطقه آزاد قشم و گلایه مردم و برخی از نمایندگان مجلس اشاره  و عنوان کرد: دوگانگی در مدیریت یک خلاء در ذهن مردم ایجاد می‌کند، این فاصله‌ها باید کم شود اگر این مسائل در سایر مناطق آزاد نیز باشد و اگر لازم بود قانون مناطق آزاد باید تغییر پیدا کند و نقاط اختلافی را رفع نمود.

وزیر کشور با تاکید براینکه با فساد و رانت در مناطق آزاد باید با اشد مجازات برخورد کرد، اظهار داشت: در این جزیره با این همه پتانسیل و ظرفیت برای کار باید شرایطی فراهم شود که مردم این منطقه بتوانند کار کنند و بیکار نداشته باشند.

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:00 - 1396/11/20
مدیر فاسد وناخلف = کشور ویران و جایگاه ظلم
Iran, Islamic Republic of
04:36 - 1396/11/20
برترینهاقبلا یک بخث روزی بودش ان بزاری همه میگن ماراضی نیستیم اقا مردم ول کنیدچه نقشهای دارین هرکی بلند میشه مردم مردم میکنن اگز فریاد مردم براون مهمه که نیست این افغانیها رابیرون میکنید هرکی میرسه میگه مردم شماکه به زلزله زده ها گمک نکردی وخیلی چیز دیگه
Iran, Islamic Republic of
05:29 - 1396/11/20
سر تا پا ایراده ایراداتشم شماید
Iran, Islamic Republic of
07:58 - 1396/11/20
سرتا پا ایراد دارین روحانی غلط کردیم برات رای دادیم
Iran, Islamic Republic of
08:51 - 1396/11/20
اگه میدونید چرا اقدامی برای رفع ایرادات نمیکنید؟
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1396/11/20
ایراد که نگو بگو مفاسد البته چون خیلی زیاد است بهتره محاسنش روبگید ....
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1396/11/20
ایراداتی دارید ؟
بابا رو که نیست.....
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1396/11/20
دولت همش ایراده چرا جوک میگید؟
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1396/11/20
درود بر شما. اقای وزیر محترم کشور. شکسته نفسی میفرمائید لطف کنید از قسمت های که ایراد مشاهده نمیکنید و فکر میکنید دولت تدبیر امید سالم و مفید عمل کرده رو دوتا مورد رو بگید کفایت میکنه یکی نیست که بگه کجاش بدون ایراده.ایت الاه طالقانی رو زمین نشسته بود گفتن رو میز بشنید گفتن کسی که رو میز بشینه نمیتونه درست درد جامعه رو بفهمه وتصمیم درست بگیره شما لطف کنید از روی تخت سلطنت یه تکونی به خودتون بدید مطمئن باشید ایرادت رو خواهید دید.
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1396/11/20
قشم که مال افغانیاس مال ایران نیست قبول ندارید بیایید نگاه کنید!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1396/11/20
در بی عیب خداست ایشالا این ایرادها هم باید رفع شود اما متاسفانه ایرادهای ماکاربران بینهایت است چرا ادمهای ناشکر ی هستیم وقدر مملکت مان رو نداریم دو خط اعتراض مینویسیم صدتا غلط املایی داریم انوقت میخواهیم در امور کشور نظر بدهیم واقعا که ......
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1396/11/20
این وزیرکشور به خاطروجودزیادافغانی خارجی مههاجرجریمه اخطاروکارت زردگرفت چه فایدبایدریس جمهوراخطاربگیر وخودمان اعتراف کردکه هرجامیریم به بودن افغانیااعتراض میکنن وتوجیح میگه کاری که افغانیاروجمع میکنن بچه هاتون انجام میدهن خوب این عضربدترازگناه وگفت سالی۴۰ملیون هزینشون درسال بدونشغلش وباشغلشم چندبرابربیشترمیش وسازمان ملل بامدرکاشون سالی۱ملیون میدوگل به خودی
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1396/11/21
ایرادتی یعنی
خواسته بگه کم؟
آقا نیمه پر لیوان خالیه
برید نمیخاد خدمت کنین نمیخاد دلتون بسوزه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج