آخرین وضعیت روند ساخت آزادراه تهران - شمال
۶۷۷۷۰۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
۴۲۵۹
مدیرپروژه آزادراه تهران-شمال از حفاری ۶ هزار متر و لاینینگ چهار هزار و ۳۰۰ متر تونل شرقی البرز خبر داد و گفت: این تونل به طول ۶ هزار و ۴۰۰ متر به عنوان بزرگ‌ترین تونل راهی کشور با پیشرفت فیزیکی ۵۹.۵ درصد توسط دو پیمانکار ایرانی در حال احداث است.
خبرگزاری ایلنا: مدیرپروژه آزادراه تهران-شمال از حفاری ۶ هزار متر و لاینینگ چهار هزار و ۳۰۰ متر تونل شرقی البرز خبر داد و گفت: این تونل به طول ۶ هزار و ۴۰۰ متر به عنوان بزرگ‌ترین تونل راهی کشور با پیشرفت فیزیکی ۵۹.۵ درصد توسط دو پیمانکار ایرانی در حال احداث است.

سید بهلول حسینی ضمن اعلام این خبر افزود: عملیات اجرایی منطقه دو آزادراه تهران-شمال به طول ۲۲ کیلومتر در  اواخر خردادماه سال جاری با حضور معاون اول رئیس‌جمهور آغاز شد که توسط چهار پیمانکار ایرانی و در قطعات چهارگانه در حال احداث است.

حسینی ضمن تاکید بر حجم سنگین عملیات اجرایی در این منطقه اظهار داشت: در منطقه دو این آزادراه ۲۸ دستگاه پل رفت و برگشت به طول حدود دو هزار و ۹۰۰ و ۴۲ دستگاه تونل به طول حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ متر وجود دارد.

مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال پیشرفت فیزیکی منطقه دو این آزادراه را ۲۰ درصد عنوان و اضافه کرد: عملیات اجرایی در این منطقه با حضور ۷۲۸ نفر نیروی انسانی و ۴۶۸ دستگاه ماشین‌آلات در حال انجام است.

وی ادامه داد: تونل البرز به طول شش هزار و ۴۰۰ متر در منطقه دو این آزادراه قرار دارد که عملیات اجرایی آن تقریبا از سال ۹۰ توسط دو پیمانکار ایرانی و با پیشرفت فیزیکی ۵۹.۵ درصد در حال انجام است که تا کنون حفاری ۶ هزار متر و لاینینگ چهار هزار و ۳۰۰ متر بخش شرقی آن انجام شده است. حفاری تونل غربی البرز نیز مقرر شده تا با استفاده از دستگاه مکانیزه (TBM) صورت گیرد.

حسینی یادآور شد: تونل البرز بزرگ‌ترین تونل راهی کشور است که عملیات اجرایی آن با حضور ۴۲۷ نیروی انسانی و ۱۳۰ دستگاه ماشین‌آلات در حال انجام است.
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1396/11/26
بزرگراه تهران شمال نماد پیشرفت وسازندگی مملکت ماست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۴
اگر نماد پیشرفت و سازندگیه پس کو ؟! چرا این نماد اینقدر ضعیفه
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1396/11/26
بزرگراه تهران -شمال راهی هست برای نابودی کامل شمال و خشکاندن دریاچه خزر و محیط زیست هست
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1396/11/26
این راه ناقص , تلاش و وجدان و سخت کوشی مردانی را به یاد می اورد که 80 سال پیش. این کوهها را کندند و دم نزدند ودر فقر مردند .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۴
اگر همون مردان بی ادعا بودند پای کار با امکانات این دوره تا حالا 10تا مثل این آزادراه رو ساخته بودند
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1396/11/26
جاده چالوس دو ساله ساخته شده، از سال 1310تا 1312، با بیل و کلنگ فقط مقایسه کنید کارایی را
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1397/02/04
تا حالا هرچی از این آزادراه شنیدیم فقط حرف بوده و حرف در عمل غیر از وعده و وعید و زمان خریدن الکی چیزی ندیدیم متاسفانه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج